Bartball

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Bartball
Logo Simpsonovi.svg
467. díl seriálu Simpsonovi
Pův. název MoneyBART
Číslo řada 22
díl 3
Premiéra 10. října 2010
Tvorba
Scénář Tim Long
Režie Nancy Kruste
Prod. kód MABF18
Obsah
Gaučový gag Simpsonovi sedí na gauči. Kamera se oddálí a vidíme obrázek Simpsonů visící na zdi v asijské továrně parodující výrobu Simpsonů
Hosté
Posloupnost dílů
← Předchozí
Dědíme po dědovi
Následující →
Speciální čarodějnický díl XXI
Seznam dílů 22. řady
Seznam dílů seriálu Simpsonovi
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Bartball (v originále MoneyBART) je 3. díl 22. řady amerického seriálu Simpsonovi. Poprvé byl odvysílán 10. října 2010 a v Česku 26. května 2011.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Všechno začíná když, do Springfieldské školy přijede její bývalá žákyně. Líza pozná, že je velmi inteligentní a chce jí poznat. Zjistí, že je daleko úspěšnější než ona a tak se Líza zapíše jako trenérka Bartova baseballového týmu. Když se to Bart dozví, protestuje a Lízina taktika se ji vůbec nelíbí. Líza vede tým pomocí výpočtů a logických rozkazů. Bart jí ale vůbec neposlouchá a proto ho Líza vyhodí z týmu. Ten na baseball brzy zapomene a ani mu nějak nechybí. Když jde s Marge do zábavního parku, Líza mu nečekaně zavolá a vysvětlí mu, že chybí hráč a potřebují naléhavě náhradu. Nakonec se Bart na hru dostaví a udělá to, že se pokusí ukrást všechny mety. Bohužel, to se mu nepovede a všichni na něj mají vztek. Jen Líza je ráda, protože pomocí bratra objevila pravé kouzlo baseballu.

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Oficiální stránky seriálu Simpsonovi