Diskuse s wikipedistou:Michal Bělka

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Obsah, který se zde objevil od července 2010 do prosince 2018, najdete v archivu.

Stephen Glass[editovat zdroj]

Ahoj, když bys našel čas, tak na Diskuse:Stephen Glass čekají dvě recenze. K dotažení toho moc nezbývá, tak ať se článek podaří. Díky. S pozdravem --8. 1. 2019, 00:25 (CET), Utar (diskuse)

Vím o nich a počítám s tím, že článek dopíšu, jakmile mi to práce a škola dovolí. Díky! --Michal Bělka (diskuse) 8. 1. 2019, 00:37 (CET)

Správce[editovat zdroj]

Jak jsem říkal, ztráta práv = nárůst aktivity. Tak si alespoň WP:PAR dej. OJJ, Diskuse 9. 1. 2019, 08:41 (CET)

@OJJ: Přiznávám, že když jsem chvíli poté, co mi zmizel ten čudlík, lepil na stránku {{smazat}}, tak jsem si na tebe vzpomněl :D --Michal Bělka (diskuse) 9. 1. 2019, 10:23 (CET)
Si to povíme za pár týdnů, jo? --OJJ, Diskuse 9. 1. 2019, 10:29 (CET)

Vyznamenání – Krása v detailech[editovat zdroj]

Zdrojované detaily

Ahoj, gratuluji k dalšímu DČ Stephen Glass a jako poděkování Ti uděluji Krásu v detailech v hodnotě jedné Wikikytičky. Jak nás jeho příběh naučil, je potřeba se zaměřit na ověřitelnost každého detailu; jen pak bude výsledný text opravdu krásný. Který článek rozšíříš a doplníš o reference příště? S pozdravem --13. 1. 2019, 22:51 (CET), Utar (diskuse)

Moc pěkné Shattered Glass! :) Moc děkuju, stejně tak i za recenzi a za nakopnutí, abych článek konečně dokončil. --Michal Bělka (diskuse) 13. 1. 2019, 23:02 (CET)

Patrolář a revertér[editovat zdroj]

Na základě úspěšné kandidátky jsem Vám přiřadil právo patroláře a revertéra.

Wikipedia Autopatrolled.svg

Nyní by se Vám měla hesla od neprověřených autorů v seznamu Nových stránek zvýraznit žlutě a na konci každého nového hesla objevit nový odkaz [Označit tento článek jako prověřený]. U editací od neprověřených uživatelů se nově zobrazí odkaz [Označit jako prověřené].

Kliknutím na tyto odkazy se změna či heslo „odžlutí”, prověří. Odžlucené články a editace již nemusí být kontrolovány dalšími lidmi, odžlucuje se tedy po potřebných úpravách či vložení některých urgentních či neurgentních šablon (častá je {{významnost}}) či šablony Copyvia. Převážně na ta pozor.

Wikipedia Rollbacker.svg

V Posledních změnách, Sledovaných stránkách, historiích článků i příspěvcích uživatelů se nově také objeví nový odkaz [rychlý revert], který okamžitě vrátí všechny poslední příspěvky provedené jedním uživatelem a zároveň změnu případně prověří. Prosím, využívejte jej pouze na revertování vandalismů. V nastavení rovněž doporučuji ze začátku zatrhnout možnost Bezpečný rychlý revert (s potvrzením); zvláště na dotykových zařízeních je snadné se ukliknout. Pozor také, pokud vandal edituje z více IP adres/účtů, v takovém případě rollback vrátí pouze příspěvky posledního uživatele a zbytek vandalských editací může v článku zůstat. Gratuluji, užívejte práv s rozvahou. --Perid (diskuse) 19. 1. 2019, 04:40 (CET)