Diskuse s wikipedistou:93.185.57.243

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment na stránce Ústava České republiky fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --G3ron1mo 20. 2. 2013, 11:08 (UTC)

STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Ústava České republik, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--G3ron1mo 20. 2. 2013, 11:14 (UTC)

Krnov[editovat zdroj]

STOP Přestaňte prosím odstraňovat obsah ze stránek Wikipedie, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Krnov, bude vám zablokována možnost editace. Odstraňujete-li text z nějakého legitimního důvodu, své počínání odůvodněte ve shrnutí editace, případně i na tamní diskusní stránce. Děkuji za pochopení.

Tchoř (diskuse) 26. 2. 2013, 12:03 (UTC)

Václav Matěj Kramerius[editovat zdroj]

STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Václav Matěj Kramerius, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

Tchoř (diskuse) 21. 3. 2013, 12:00 (UTC)

komunální volby[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment na stránce komunální volby fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. —Tchoř (diskuse) 24. 10. 2013, 09:36 (UTC)

Dětřichovice[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment na stránce Dětřichovice fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Marek Koudelka (diskuse) 31. 10. 2013, 11:21 (UTC)

STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Staré Město (okres Bruntál), bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Marek Koudelka (diskuse) 31. 10. 2013, 11:26 (UTC)

Únor 2014[editovat zdroj]

Pozor! Dobrý den, musím Vás upozornit, že Wikipedie je seriózní internetová encyklopedie, která by měla obsahovat jen pravdivé a nezaujaté informace. Nepřidávejte prosím do Wikipedie nesmysly, vtipy, pomluvy apod. – takové jednání je považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Vodní nádrž Slezská Harta, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Jan Polák (diskuse) 11. 2. 2014, 07:29 (UTC)

STOP Toto je poslední varování!

Přestaňte přidávat do Wikipedie nesmysly, vtipy, pomluvy apod. – je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, budete bez varování zablokováni.

--11. 2. 2014, 07:43 (UTC), Utar (diskuse)

Pražský hrad[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Pražský hrad fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. —Tchoř (diskuse) 25. 2. 2014, 10:32 (UTC)

Pluto (trpasličí planeta)[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Pluto (trpasličí planeta), bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Matěj Suchánek (diskuse | příspěvky) 25. 4. 2014, 06:41 (UTC)

Beskydská sedmička[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Beskydská sedmička, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--YjM | dp 29. 5. 2014, 19:08 (UTC)

Rekordy pozemské neživé přírody[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce rekordy pozemské neživé přírody fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. —Tchoř (diskuse) 27. 4. 2015, 12:36 (CEST)[odpovědět]

Prokop Diviš[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Prokop Diviš fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. —Tchoř (diskuse) 25. 5. 2015, 12:14 (CEST)[odpovědět]

Dobrý den, díky, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Martin Urbanec (diskuse) 6. 1. 2017, 13:22 (CET)[odpovědět]

2017[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Martin Urbanec (diskuse) 29. 5. 2017, 13:29 (CEST)[odpovědět]

Bruntál[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

OJJ, Diskuse 12. 6. 2017, 09:02 (CEST)[odpovědět]

Příště třeba delší[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

OJJ, Diskuse 31. 1. 2018, 10:22 (CET)[odpovědět]

Únor 2020[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Albert Einstein, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Poirot12345 T (diskuse) 25. 2. 2020, 14:40 (CET)[odpovědět]

Albert Einstein[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Gumideck (diskuse) 3. 3. 2020, 07:28 (CET)[odpovědět]