Diskuse s wikipedistou:82.144.151.224

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Marek Koudelka (diskuse) 1. 11. 2013, 13:24 (UTC)

Roman Roun[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Roman Roun. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Mario7 (diskuse) 4. 11. 2013, 20:40 (UTC)

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Roman Roun. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Mario7 (diskuse) 4. 11. 2013, 20:40 (UTC)

Roman Roun[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Roman Roun. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Zdenekk2 (diskuse) 5. 11. 2013, 21:58 (UTC)

Restart[editovat zdroj]

Dobrý den, vítejte na Wikipedii! Všiml jsem si Vaší editace stránky Restart, kde jste nahradil odkaz Restart (platforma) odkazem Restart (levicová platforma). Dle zvyku by ale tzv. rozlišovač (údaj v závorce rozlišující několik stránek, které by jinak měly mít stejný název) měl být co nejkratší. V případě Restartu tedy bohatě stačí slovo platforma. Děkuji za pochopení. S pozdravem, --Martin Urbanec (diskuse) 30. 12. 2018, 18:27 (CET)

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o to, abyste nepoužíval(a) tlačítko Zveřejnit změny po každé drobné editaci. Každá zveřejněná změna se ukládá do historie článku a do seznamu posledních změn a časté ukládání je tak zbytečně přeplňuje a znepřehledňuje. Hrozí také, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Zveřejněním zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku.

Editujete-li přímo zdrojový text článku (tlačítko „Editovat zdroj“), doporučuje se používat tlačítko Ukázat náhled, které Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole Shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny zveřejněte.

Podívejte se sem--Horst (diskuse) 30. 12. 2018, 19:57 (CET)