Diskuse s wikipedistou:213.151.92.210

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
School ip.svg Tuto IP adresu, 213.151.92.210, má registrovanou Arcibiskupské gymnázium v Praze, Korunní 2, Praha 2 - Vinohrady a může ji sdílet větší počet uživatelů na této škole. Zprávy zanechané na této stránce tak mohou obdržet uživatelé, pro které nejsou relevantní. Při blokování této adresy či revertování z ní provedených změn proto dbejte zvýšené opatrnosti. V případě vandalismu páchaného z této adresy budou správci toto nevhodné chování hlásit zodpovědným osobám na této škole.
Vzkaz pro uživatele: Komentářům, které nejsou určeny vám, se vyhnete založením vlastního účtu.
Vzkaz pro zodpovědné osoby: Změny této stránky můžete sledovat pomocí kanálu RSS či Atom.

Díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte laskavě pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete něco dozvědět o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Wikipedie:Vítejte ve Wikipedii. Děkujeme. --Zirland 10:58, 18. 4. 2006 (UTC)

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Aktron (d|p) 08:44, 3. 1. 2007 (UTC)

Díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte laskavě pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Wikipedie:Vítejte ve Wikipedii. Děkujeme. Jedudědek 07:15, 18. 4. 2007 (UTC)

STOP Toto je poslední varování!

Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat články, budete bez varování zablokováni. Děkujeme za pochopení.

Jedudědek 07:16, 18. 4. 2007 (UTC)

STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

-- Mercy (|) 18. 11. 2008, 08:57 (UTC)

Pozor na velká písmena, Joseph Bruckner není totéž jako Joseph bruckner. JAn 17. 6. 2009, 06:34 (UTC)

Děkuji Vám za první informace v článku Joseph Bruckner. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Jvs 18. 6. 2009, 11:42 (UTC)

Joseph Bruckner[editovat zdroj]

A hlavně by bylo dobré doložit, čím byl tak významný, že jej byť i pouhou zmínkou nezná ani německá ani anglická Wikipedie a dokonce ani v Googlu se tento člověk neobjevuje. --Horst 23. 6. 2009, 17:49 (UTC)

Děkuji Vám za informace v článku Vodní elementál. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů atd. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit. --Horst 25. 1. 2010, 13:01 (UTC)

STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Wespecz 18. 11. 2010, 12:47 (UTC)

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Jowe 8. 12. 2010, 14:39 (UTC)

Sval bedrokyčlostehenní[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Sval bedrokyčlostehenní. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Wespecz 4. 1. 2011, 13:39 (UTC)

Starověký Řím[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Harold 5. 5. 2011, 11:24 (UTC)

Arcibiskupské gymnázium v Praze[editovat zdroj]

Prosím nepřidávejte komentáře nebo své osobní hodnocení do článku. Takové věci odporují pravidlu o nezaujatém úhlu pohledu. Pokud chcete experimentovat s editacemi, můžete si to vyzkoušet na pískovišti. Děkuji za pochopení. NIGKDO (diskuse) 19. 10. 2012, 09:59 (UTC)

Kvadrivium[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment na stránce Kvadrivium fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --G3ron1mo 22. 10. 2012, 11:30 (UTC)

Dačev[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment na stránce Dačev fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji.--Byrnjolf 26. 11. 2012, 13:38 (UTC)

Světové obchodní centrum[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --OJJ, Diskuse 11. 9. 2015, 14:04 (CEST)[odpovědět]

Věrtel[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji.--OJJ, Diskuse 18. 1. 2016, 14:21 (CET)[odpovědět]

Heslo školy[editovat zdroj]

Tak konečně alespoň příspěvěk bez těch vandalismů, ovšem ne všechno je správně, WP:Externí odkazy nepatří do nadpisů, daly by se sice použít jako reference (WP:Reference), zde je ale doporučováno refovat Nezávislými zdroji. Taktéž je třeba upravit formát a redukovat informace jne na ty encykloepdicy významné a přínosné. To, co se dá lehce najít na stránkách školy, nemusí být zde. Ale Editujte s odvahou--Horst (diskuse) 26. 1. 2016, 13:32 (CET)[odpovědět]

Příspěvky jsou dobré, zvažte registraci, ať se distancujete od těch školních vandalů před Vámi. Také nemůžeme zaručit, že tato IP nebude pro nějakou škodlivou editaci blokována, což ale jako registrovaný/registrovaná nepocítíte. Vše najdete v Nápověda:Jak se přihlásit. Díky--Horst (diskuse) 27. 1. 2016, 13:48 (CET)[odpovědět]

Humrovití[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

OJJ, Diskuse 7. 11. 2016, 12:51 (CET)[odpovědět]

Říčany[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji.--OJJ, Diskuse 21. 11. 2016, 10:45 (CET)[odpovědět]

Točná[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Točná fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. — Draceane diskusepříspěvky 13. 11. 2017, 12:23 (CET)[odpovědět]

Točná[editovat zdroj]

Dobrý den, nepřidávejte prosím do článků odkazy na osoby encyklopedicky nevýznamné. Pokud byste měl/a zájem do Wikipedie přispívat, doporučuji Vám přečíst si nápovědu Vítejte ve Wikipedii. Děkuji za pochopení. S pozdravem, OJJ, Diskuse 27. 9. 2018, 15:50 (CEST)[odpovědět]