Wikipedista:Jedudedek

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie

Jedudedek (diskusepříspěvkypočítadločlánkyshrnutízablokovánívšechny projektyblokovánízamykánímazání)
518 316
Editaton Shared Cities - Creative Momentum 24.jpg


Babylon – informace o uživateli
cs-N Tento uživatel je rodilý mluvčí češtiny.
Wikipedisté podle jazyka
Wikibooks-logo.svg Matěj "Dědek" Baťha
paluba.cz
jedudedek@atlas.cz
Commons-logo.svg
Jsem tady už 16 let a 319 dní

Technická správa Dědečkova wikiživota
Edit Counter | Tracker | Wikipedians in Seifhennersdorf | WP:Fotografování: Fotoaparát | WikiProjekt Lidová tvořivost | Query - PodstávkyDvojí licence s Creative Commons Attribution Share-Alike License version 2.0 CC some rights reserved.svg
Veškeré moje textové příspěvky jsou, pokud není uvedeno jinak, nabízeny jak podle GFDL, tak podle licence Creative Commons Attribution Share-Alike license version 2.0. Uvědomte si prosím, že ostatní uživatelé nemusí nabízet totéž.
Malé editace multilicencovány do public domain
Všechny své příspěvky označené jako malé editace uvolňuji jako volné dílo (do public domain) – navíc ke standardní možnosti použití CC-BY-SA a GFDL. Uvědomte si prosím, že ostatní uživatelé nemusí nabízet totéž.
Wikimedia Foundation
Wikimedia Foundation
Toto je osobní stránka uživatele Wikipedie.

Nejedná se o encyklopedický článek. Pokud tuto stránku vidíte na jiném serveru než na Wikipedii, pravděpodobně se jedná o kopii Wikipedie. Uvědomte si, že si prohlížíte neaktuální kopii a uživatel, kterému tato stránka patří, zřejmě nemá s tímto serverem žádné vztahy. Originál uživatelské stránky najdete na https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedista:Jedudedek.