Wikipedista:Adam8768

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Když přijdeš na svět, cítíš lásku. Pokud cítíš lásku i v okamžiku, kdy tenhle svět opouštíš, pak je vše úplně v pořádku. Se vším, co se odehrálo mezitím, se už dokážeš vyrovnat.
— Michael Jackson
Opravdová láska k národu je věc krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.
— Tomáš Garrigue Masaryk
Žádný zápas nesmíte vzdát. A to ani když zrovna prohráváte.
— Jaromír Jágr
Česko Tento uživatel pochází z Česka.
Znak Brna Tento uživatel žije v Brně.
TY VY) Upřednostňuji tykání ale nevadí mi i vykání..
Wikipedia-logo-cs.png
Působím na Wikipedii
1 rok a 341 dní.
Kellerwald 004.jpg Zajímám se a miluju přírodu.
Panthera leo (male) Colchester Zoo.jpg Mé nejoblíbenější zvíře je lev


Něco o mně

Ahoj/Dobrý den jmenuju se Adam. Je mi 14 let a žiju v Brně. Mám rád zoologii, historii, nejvíc mě baví téma od českých králů, přesně od Přemysla Otakara I. až po 2 světovou válku, a také třeba až po rok 1968. Jen tak mimochodem jsem i rybář, podle mě je nejhezčí ryba candát a lín. Také jsem florbalový brankář, momentálně hraji za starší žáky. Mými vzory na Wikipedii jsou OJJ a Whitesachem. Momentálně bych rád viděl přepsané všechny "druhy" lva i jiných kočkovitých šelem. Moc se mi líbí hudba od Micheaela Jacksona. Mými oblíbenými herci jsou: Sean Connery, Robert Downey Jr., Pierce Brosnan, Chris Hemsworth a mnoho dalších. Chtěl bych pomoct České Wikipedii v rozvoji a pomoci v boji proti vandalismu. Dále se zajímám o sport jak jsem již uvedl hraji florbal, sleduji hokej fandím Kometě Brno, ale taky hodně Rytířům. Jsem velký obdivovatel Jaromíra Jágra. Rád poslouchám hudbu od skupiny Queen. Na Wikipedii jsem registrovaný od 25.prosince 2015. Ale působím aktivně na Wikipedii od 18.září 2017 kdy jsem založil svůj první článek Lva jihokonžského.

Zajímavosti

  • Napsal jsem 5 článků z 8 známých poddruhů lva.
  • Napsal jsem 3 články z 6 známých poddruhů zebry.

Uvádím články, na kterých jsem se výrazně podílel, které chci do budoucna upravit a které do budoucna vytvořím. Jo, jen aby jste si nemysleli, že to jsem upravoval jen já, tak to ne, na těchto stránkách se hodně podílelo několik zkušených wikipedistů, jako třeba Whitesachem, OJJ, se kterým často spolupracuji, Whiny15 a mnoho dalších.

Články

Lev jihokonžský, Lev senegalský, Lev východoafrický, Lev kapský, Lev severokonžský, Wapiti sibiřský, Vlk arktický, Mamba úzkohlavá, Korovec mexický, Kaloň indický, Jelenec černoocasý, Fanaloka, Kajmánek trpasličí, Leguán madagaskarský, Leguán nosorohý, Lvíček zlatohlavý, Takin indický, Pásovec kulovitý, Zebra Chapmanova, Jelen bucharský, Sparák hnědý, Gepard kapský, Gepard súdánský, Kaloň plavý, Himantura chaophraya, Anténovec vláknovitý, Kiang východní, Anténovec červenoocasý, Straka iberská, Ctenosaura bakeri, zebra Crawshayova, Tiliger, Titigon, Jelen karpatský, Srnec sibiřský, Los americký, zebra Böhmova, Nosorožec tuponosý jižní, Žirafa severní, Kajman yakaré, Jelen sika vietnamský, Slon bornejský, Krokodýl západoafrický, Mecistops leptorhynchus

Vyznamenání