Wikipedista:Adam8768

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Když přijdeš na svět, cítíš lásku. Pokud cítíš lásku i v okamžiku, kdy tenhle svět opouštíš, pak je vše úplně v pořádku. Se vším, co se odehrálo mezitím, se už dokážeš vyrovnat.
— Michael Jackson
Opravdová láska k národu je věc krásná; u slušného a čestného člověka se rozumí sama sebou; proto se o ní mnoho nemluví tak jako slušný muž nevytrubuje do světa svou lásku k ženě a rodině.
— Tomáš Garrigue Masaryk
21.8.1968 Buďme štastný, jeden k druhému slušný a respektujme se. Jen to nás posune dál.
— Jaromír Jágr
Česko Tento uživatel pochází z Česka.
Znak Brna Tento uživatel žije v Brně.
TY VY) Upřednostňuji tykání ale nevadí mi i vykání..
Wikipedia-logo-cs.png
Působím na Wikipedii
3 roky a 115 dní.
Kellerwald 004.jpg Zajímám se a miluju přírodu.
Panthera leo (male) Colchester Zoo.jpg Mé nejoblíbenější zvíře je lev


Něco o mně

Ahoj/Dobrý den jmenuju se Adam. Je mi 13 let a žiju v Brně. Mám rád zoologii, historii, nejvíc mě baví téma od českých králů přesně od Přemysla Otakara I až po 2 světovou válku a také třeba až po rok 1968. Jen tak mimochodem jsem i rybář, podle mě je nejhezčí ryba candát a lín.Také jsem florbalový brankář, momentálě hraji za starší žáky. Mými vzory na Wikipedii jsou OJJ a Whitesachemem. Momentálně bych rád viděl přepsané všechny druhy lva i jiných kočkovitých šelem. Moc se mi líbí hudba od Micheaela Jacksona.Mými oblíbenými herci jsou: Sean Connery, Robert Downey Jr., Pierce Brosnan, Chris Hemsworth a mnoho dalších. Chtěl bych pomoct České Wikipedii v rozvoji a pomoci v boji proti vandalismu.

Zajímavosti

  • Napsal jsem 5 článků z 8 známých poddruhů lva.
  • Napsal jsem 3 články z 6 známých poddruhů zebry.

Uvádím články na kterých jsem se výrazně podílel, které chci do budoucna upravit a které do budoucna vytvořím. Jo jen aby jste si nemysleli že to jsem upravoval jen já, tak to ne na těchto stránkách se hodně podílelo několik zkušených wikipedistů jako třeba Whitesachemem, OJJ se kterým často spolupracuji, Whiny15 a mnoho dalších.

Články

Lev jihokonžský, Lev senegalský, Lev východoafrický, Lev kapský, Lev severokonžský, Wapiti sibiřský, Vlk arktický, Mamba úzkohlavá, Korovec mexický, Kaloň indický, Jelenec černoocasý, Fanaloka, Kajmánek trpasličí, Leguán madagaskarský, Leguán nosorohý, Lvíček zlatohlavý, Takin indický, Pásovec kulovitý, Zebra Chapmanova, Jelen bucharský, Sparák hnědý, Gepard kapský, Gepard súdánský, Kaloň indický, Himantura chaophraya, Anténovec vláknovitý, Kiang východní, Anténovec červenoocasý, Straka iberská, Ctenosaura bakeri, zebra Crawshayova, Tiliger, Titigon, Jelen karpatský, Srnec sibiřský, Los americký, zebra Böhmova, Nosorožec tuponosý jižní, Žirafa severní

Vyznamenání