Diskuse s wikipedistou:JiriMatejicek

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search

S pozdravem Marek Koudelka (diskuse) 13. 4. 2012, 12:04 (UTC)

Vaše editace u Göbekli Tepe o náboženství je jen pouhá domněnka, která navíc odporuje první větě v tom samém odstavci (Vzhledem k tomu, že bylo doposud odkryto a prozkoumáno asi jen 5% komplexu, je předčasné o jeho funkci vyvozovat nějaké závěry.), která je naopak zcela nestranná a odpovídá dnes zjištěné realitě. Důkazy o tom, že za to může náboženství žádné nemáte, a to proto, že žádné takové důkazy prozatím neexistují. Populární video a článek, které jste dále připojil jsou též jen dohady bez důkazů - video navíc není dostupné a nefunguje - odstraňte ho. --62.245.90.28 4. 5. 2013, 12:46 (UTC)

Ferbl[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Ferbl. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Mario7 (diskuse) 6. 8. 2013, 16:42 (UTC)

Dobry den, clanek by bylo mozne rozsirit o pravidla hry. Ale prislo mi to zbytecne, kdyz jsou dostupna na odkazu, ktery jsem vlozil. Nicmene, nasel jsem text pravidel tez na Wikiknihach: http://cs.wikibooks.org/wiki/Pokladnice_her/Klasick%C3%A9_karetn%C3%AD_hry/Ferbl. Bylo by mozne to nejak provazat, aby se tyto informace objevovaly i na Wikipedii, pokud nekdo hleda ferbl, prip. zahrnout do WP kategorie Karetni hry? Na WK jsem nasel informace o rade karetnich her, k nimz take existuji clanky na WP, takze by se zdalo, ze se informace duplikuji. Ale napriklad hry Kent a Baccarat (nahodne vybrane) maji na WP pomerne podrobny text, zatimco na WK velmi strucny. Mozna by to chtelo nejake systemove reseni. JiriMatejicek (diskuse) 7. 8. 2013, 08:49 (UTC)

Dobrý den, děkuji za upozornění na Wikiknihy. Ať už se pravidla budou kopírovat také na Wikipedii nebo ne, něco málo jsem tam vložil, ať nehrozí smazání článku +odkaz na zmíněnou stránku na WK. Všechno dobré přeje --Mario7 (diskuse) 7. 8. 2013, 16:07 (UTC)

Fotky[editovat zdroj]

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za množství fotek, které jste nejen nahrál na commons, ale ještě navíc je zkategorizoval, vložil do seznamů kulturních památek a do článku o příslušné obci. Ještě jednou díky za Vaši práci. Krásný den přeje --Jana Lánová (diskuse) 9. 9. 2013, 14:10 (UTC)

Dobry den, dekuji za povzbuzeni. Tesi me zaplnovat bila mista. Vlozit fotky za cerstva do seznamu povazuji z a dulezite, aby ostatni vedeli, co uz je hotovo a nehnali se nekam zbytecne. Vsiml jsem si, ze nektere moje fotky jste hned pridala do clanku o obcich. Jaky je Vas modus operandi? Sledujete pritok fotek ve WLM a pak kontrolujete, jestli by se nehodily k clankum o obcich bez fotek? Nebo spis naopak? JiriMatejicek (diskuse)

Ano, sleduji seznamy a když není fotka doplněna i do článku o obci, tak to udělám. --Jana Lánová (diskuse) 11. 9. 2013, 14:02 (UTC)

Obor[editovat zdroj]

Dobrý den, všiml jsem si, že editujete články zaměřené na umění. Tipuji, podle Googlu, že jste restaurátor maleb. Je tomu tak? Jsem rád, když někdo nový v tomto oboru je na wikipedii. --Dominik Matus  diskusepříspěvky 17. 9. 2013, 13:30 (UTC)

Dobry den, asi Vas zklamu, ale mym oborem je materialove inzenyrstvi. V umeni jsem spise amater. Onen restaurator maleb je zrejme jina osoba tehoz jmena. Ac jsem vcera zasahl do vice stranek, hlavnim cilem bylo zaplnit 'deravou' kategorii [1]. JiriMatejicek (diskuse) 18. 9. 2013, 09:53 (UTC)

Nevadí. je lepší se zeptat. :) --Dominik Matus  diskusepříspěvky 18. 9. 2013, 16:28 (UTC)

Italské regiony[editovat zdroj]

Zdravím,

po těch vašich úpravách zůstávají na stránkách mezery. Můžete na to dát pozor? viz Piemont

S pozdravem --Pimlico27 (diskuse) 19. 9. 2017, 23:12 (CEST)

Dobry den, budte prosim konkretnejsi, ktere mezery mate na mysli. Do clanku Piemont a rady dalsich jsem jen pridal obrazek do infoboxu a zadne nadbytecne mezery kolem nej nevidim. JiriMatejicek (diskuse) 20. 9. 2017, 10:47 (CEST)