Diskuse s wikipedistou:Ikcur
![]() |
Archiv diskuse 2015, 2016 |
Archiv diskuse 2017 |
Archiv diskuse 2018 |
Archiv diskuse 2019 |
Archiv diskuse 2020 |
Archiv diskuse 2021 |
Vítejte[editovat zdroj]
Nevíte o čem psát nebo by jste chtěli nějaký článek doplnit a nevíte, kde jej najít? Navštivte Wikipedie:WikiProjekt Kvalita/Seznam příliš krátkých článků.
Ikcur (diskuse) 10. 11. 2017, 14:31 (CET)
Otázka od wikipedisty Ing. Bc. Milan Hřebíček Klíma (3. 1. 2022, 01:05)[editovat zdroj]
Zdravím mentore, přidal jsem se sem z důvodu toho, abych napsal pár článků zejména na téma Evropské unie a Financializace, které jsem dlouhou dobu studoval, které bych chtěl řádně zdrojovat a zdůvodnit občanům --Ing. Bc. Milan Hřebíček Klíma (diskuse) 3. 1. 2022, 01:05 (CET)
- Zdravím a vítejte na Wikipedii! Na portálu Evropská unie je přehled článků, které existují a mohou se třeba doplnit. Financializace můžete určitě rozvinout a doplnit o vhodné zdroje. Editujte s odvahou! --Ikcur (diskuse) 3. 1. 2022, 10:16 (CET)
Otázka od wikipedisty Ing. Bc. Milan Hřebíček Klíma (3. 1. 2022, 10:47)[editovat zdroj]
Dobrý den, je možné změnit jméno. Asi sem tam neměl dávat prostřední jméno. Také až dostuduji další VŠ, jestli to jméno mohu upravit. --Ing. Bc. Milan Hřebíček Klíma (diskuse) 3. 1. 2022, 10:47 (CET)
- @ Ing. Bc. Milan Hřebíček Klíma: O změnu požádejte na stránce Změna uživatelského jména. Zkrácení jména je dobré řešení, také obvykle vynecháváme své akademické tituly. Ty využíváme při mailové korespondenci. Záleží na vás! Editujte s odvahou!!! --Ikcur (diskuse) 3. 1. 2022, 11:37 (CET)
Otázka od wikipedisty Diana.Dubová (4. 1. 2022, 14:05)[editovat zdroj]
Dobrý den, mám dotaz, jak vložit fotografii do infoboxu prostřednictvím načtení souboru přes Wikimedia Commons (tedy ne vlastní fotografii, ale využití se svolením autora). Přes Wikimedia jsem fotografii nahrála, mám její odkaz, vložila jsem ji do infoboxu, ale zůstává mi zde text "[[Soubor:|225px|]]. Jedná se o článek o "Iva Zvěřinová". Předem děkuji za radu. Diana --Diana.Dubová (diskuse) 4. 1. 2022, 14:05 (CET)
- @Diana.Dubová: Děkuji za váš příspěvek na Wikipedii! Chybu jste udělala v tom, že do IB jste vložila hranaté závorky [ ], a v názvu i File: a |thumb. Pokud by jste obrázek vkládala do IB ve vizual editoru, tak tam stačí vložit jen název s koncovkou. jpg. Pokud editujete ve zdrojovém kódu pak odstraňte uvedené tagy.
Jiný způsob (pro pokročilé editory) je vložit obrázek do Wikidat příslušného článku a IB (v článku jako Infobox - osoba) si data načte sám.
Upozorňuji na problém, který máte s obrázkem na commons, patrně jste porušila autorská práva a obrázek je navržen k smazání. --Ikcur (diskuse) 4. 1. 2022, 14:35 (CET)
Rozšiřovatelův řád[editovat zdroj]
Fara v Ovesných Kladrubech[editovat zdroj]
Dobrý den, informuji Vás, že jsem přesunul stránku Fara v Ovesných Kladrubech. Pamatuji si, že jedním ze závěrů diskuse pod Lípou loni bylo, že je lepší pojmenovávat některé památkově chráněné objekty bez rozlišovačů – tedy více přirozeně (týká se to např. far, radnic...). Kostely, hrady, zámky a tvrze mají jiný ustálený způsob tvorby názvu článku. S pozdravem — Draceane diskusepříspěvky 16. 1. 2022, 14:45 (CET)
- @Draceane: Díky za info! Jen malou poznámku: pokud bylo něco domluveno, předpokládám, že by se to mělo objevit i v pokynech (nápovědě) třeba Název článku nebo Rozlišovač. Myslí tím, aby to bylo i pro jiné, těm co nečtou diskuse Pod lípou a hlavně pro začátečníky! --Ikcur (diskuse) 16. 1. 2022, 21:17 (CET)
- Ano, je pravda, že tam to zohledněné není – pokusím se to napravit. (Stejně tak bohužel dost věcí není zohledněno tu i onde v pravidlech – což mě štve, ale nejsem z toho těsta, abych seděl a upravoval pravidla Wikipedie, když ten čas mohu věnovat radši úpravě/tvorbě článků.) — Draceane diskusepříspěvky 16. 1. 2022, 21:31 (CET)
- A mám vážné obavy, že když někdo použije v rámci soutěže Popiš památku Seznam památek, tak se bude přesměrovávat daleko více článků. -- --Ikcur (diskuse) 18. 1. 2022, 17:38 (CET)
- Ano, je pravda, že tam to zohledněné není – pokusím se to napravit. (Stejně tak bohužel dost věcí není zohledněno tu i onde v pravidlech – což mě štve, ale nejsem z toho těsta, abych seděl a upravoval pravidla Wikipedie, když ten čas mohu věnovat radši úpravě/tvorbě článků.) — Draceane diskusepříspěvky 16. 1. 2022, 21:31 (CET)
Důl Pokrok[editovat zdroj]
Ahoj, můžeš se podívat na Důl Pokrok? Vzniknul článek, ale špatný, označený šablonou Urgentně upravit. Bylo mi líto, aby přišel ke smazání, to si ti havíři nezaslouží, tak jsem ho přepsal. Ale to víš, Pražáci - ti si myslí, že uhlí roste na poli a kope se jako brambory - nerozumím tomu, ruka znalce by byla vítána. Taky by asi bylo vhodné doplnit něco o lidech, kteří tam zahynuli. V pořád ještě covidové době zdraví--Svenkaj (diskuse) 31. 1. 2022, 12:09 (CET)
- Koukal jsem, že se věnuješ, dík. Nechci lézt do článku Pracuje se. Smaž, prosím, moji nyní rozpornou poznámku, že přejmenování dolu 1951 je mylné. Zdraví--Svenkaj (diskuse) 31. 1. 2022, 14:54 (CET)
Strukturované přidávání obrázků je již k dispozici i na počítači[editovat zdroj]
Milé kolegyně, milí kolegové,
na konci listopadu tým Growth na české Wikipedii nasadil strukturované přidávání obrázků. Tím nováčkům umožnil snáze přidat do článků obrázek navržený algoritmem. Nástroj byl donedávna k dispozici pouze na mobilních zařízeních. Jelikož ale funguje dostatečně kvalitně (jen na české Wikipedii bylo přidáno přes šedesát obrázků, a jen osm z nich bylo revertováno), rozhodli jsme se jej zpřístupnit i nováčkům, kteří na Wikipedii přichází z počítače.
Tato změna pravděpodobně povede k zvýšení množství editací uložených skrz tento nástroj. Nemělo by ale dojít k výraznému nárůstu množství revertovaných či jinak závadných editací.
Pokud byste si chtěli rozhraní pro přidávání obrázků vyzkoušet sami, prosím, ozvěte se mi na murbanec-ctrwikimedia.org – rád vám jej aktivuji. V případě libovolného dotazu týkající se přidávání obrázku mi můžete napsat na diskusní stránku – rád odpovím.
Ať se daří, --Martin Urbanec (WMF) (diskuse), komunitní ambasador české Wikipedie, 7. 2. 2022, 20:41 (CET)
[Nástěnka mentora] Přidali jsme nový modul „Nastavení“[editovat zdroj]
Milé kolegyně, milí kolegové,
s radostí oznamuji, že v Nástěnce mentora je nyní k dispozici další modul, který se jmenuje „Nastavení“. Tento nový modul umožňuje mentorům přizpůsobit mentorství svým potřebám. Modul tak například umožňuje:
- Krátkodobě si od mentorství dát pauzu (nastavením počtu dní, po který mi nemají být zasílány žádné otázky)
- Změnit množství nováčků, kteří mi budou přiřazeni
- Pomocí odkazu na seznam mentorů změnit zprávu, která je zobrazena všem nováčkům
- Snadný přístup k rozhraní Převzít nováčka
Jakékoli připomínky, komentáře či otázky týkající se nově nasazeného modulu (či čehokoli jiného týkající se Nástěnky mentora) uvítám na diskusní stránce.
Ať se daří, --Martin Urbanec (WMF) (diskuse), komunitní ambasador české Wikipedie, 10. 2. 2022, 21:15 (CET)
Growth Newsletter #20[editovat zdroj]
Vítejte v dvacátém newsletteru týmu Growth!
Předmětem práce týmu Growth je pracovat na změnách v software, které pomohou udržet si více přispěvovatelů na Wikimedia projektech.
Editační tipy[editovat zdroj]
K únoru 2022 bylo pomocí editačních tipů uloženo 300 000 editací. Editační tipy byly poprvé nasazeny v prosinci 2019.
Přidávání odkazů je prvním druhem strukturované editace, kterou tým Growth vytvořil. Poprvé bylo nasazeno v květnu 2021. Projekt způsobil, že nováčci uloží více produktivních editací. V tuto chvíli tým pracuje na druhé verzi tohoto projektu, na základě zpětné vazby od komunity a analýzy dostupných dat. Tým například implementuje: lepší algoritmus, ochranu před přidáním příliš mnoha podobných odkazů a jasnější výzvu pro nováčky, aby ukládali i jiné druhy editací. Po dokončení těchto vylepšení máme v plánu přidávání odkazů nasadit na ještě více Wikipedií.
Přidávání obrázků je druhým druhem strukturovaných editací, který tým Growth vytvořil. Poprvé jsme jej nasadili v listopadu 2021 na čtyři pilotní Wikipedie. Přidávání obrázků je pro nováčky více obtížnější, ale zato je prospěšnější pro články. Zatím nováčci do článků přidali více než 1 000 obrázků. Momentálně zpracováváme dostupná data a zpětnou vazbu od komunit, abychom identifikovali, jaké části projektu fungují a jaké bychom měli ještě vylepšit. Projektová stránka obsahuje odkazy na interaktivní prototypy. Jak na projektu pracujeme a testujeme první jeho verze, rádi přečteme, co si o nich myslíte. V nejbližší době přidávání obrázků nasadíme na další jazykové verze Wikipedie.
Jak přidávání odkazů, tak přidávání obrázků nyní má omezení na počet editací, které nováčci mohou během jednoho dne uložit. Tímto způsobem chceme zabránit tomu, aby bylo nováčky nevěnující editování dostatečnou pozornost uloženo příliš velké množství problematických editací.
Pozitivní posílení[editovat zdroj]
Během uplynulých dvou let se tým Growth soustředil na editační tipy: jednoduché editační úkoly, se kterými nováčci na Wikipedii mohou začít. Zjistili jsme, že editační tipy pomáhají mnoha nováčkům uložit jejich první editaci na Wikipedii. Nyní tým Growth začal pracovat na svém novém projektu: „pozitivní posílení“. Cílem projektu je, aby nováčci na své editace byli hrdí a chtěli se vrátit a uložit jich více. V rámci tohoto projektu zvažujeme implementování následujících funkcionalit:
- Statistika dopadu: ukáže nováčkům, kolik lidí si čte články, které oni editují
- Postupné zlepšování: povzbudit nováčky, aby po uložení několika jednodušších editačních tipů pokračovali s těmi složitějšími.
- Personalizované ocenění: umožní mentorům a dalším wikipedistům ocenit nováčky za jejich dobrou práci.
Tento projekt je zatím na svém začátku. Těšíme se na názory různých členů komunity. Víme, že v tomto projektu se může mnoho věcí pokazit, proto chceme být opatrní. Můžete nás kontaktovat na diskusní stránce a pomoci tak při přípravě projektu!
Novinky pro mentory[editovat zdroj]
- Nástěnka mentorů je nyní k dispozici na všech Wikipediích. Umožňuje mentorům zjistit, k jakým nováčkům jsou přiřazeni a sledovat, jak se jim na Wikipedii daří. Nástěnka se automaticky aktivuje, jakmile je vytvořen szenam mentorů. Pokud se seznamem mentorů potřebujete pomoci, můžete nás kontaktovat.
- Do nástěnky mentorů přibyl nový modul: nastavení. Mentoři si nyní mohou nastavit svůj stav (na „Aktivní“ nebo „Pryč“). Mohou si také určit množství otázek, které budou dostávat a jednodušším způsobem převzít další nováčky. Pomocí nástěnky mentorů je také možné mentorovat přestat a všechny své nováčky nechat převést k jiným mentorům.
- Momentálně pracujeme na funkci, která nováčkům umožní mentorský modul vypnout (a případně opět znovu zapnout).
- V minulosti zobrazoval modul „Vaši nováčci“ všechny mentorovi přiřazené uživatele, včetně těch bez editací (nebo naopak s mnoha editacemi). Toto chování jsme změnili tak, že se nyní ve výchozím nastavení zobrazí jen nováčci s jednou až 500 editacemi. Mentoři si toto mohou změnit pomocí filtrů.
- Momentálně pracujeme na speciální stránce, přes kterou se mentoři budou moci k mentorování zapsat.
Na některých projektech vznikly nálepky, které si mentoři mohou přidat na svou uživatelskou stránku. Pokud je nějaký na vašem projektu, přidejte ho na Wikidata!
Nasazování funkcí týmu Growth na další projekty[editovat zdroj]
V minulosti byly funkce týmu Growth nasazeny pouze pro 80 % nováčků, což týmu Growth umožnilo provádění různých experimentů, ke kterým byla potřeba kontrolní skupina. Nyní jsme toto nastavení změnili. Funkce týmu Growth tak jsou na Wikipediích k dispozici pro 100 % nováčků (s několika výjimkami). Zveme všechny komunity, aby aktualizovali své stránky s nápovědou pro nováčky. Zahrňte do nich prosím funkce týmu Growth. Abychom vám s tím pomohli, vytvořili jsme stránku, která může být přeložena a adaptována na váš projekt.
Jak pomoci[editovat zdroj]
Zajímá vás něco o funkcích týmu Growth? Tento seznam často kladených otázek obsahuje odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se naší práce. Seznam pravidelně aktualizujeme.
Přeložené rozhraní je pro nováčky důležité. Prosím, prohlédněte si překlady funkcí týmu Growth, a doplňte chybějící překlady, anebo upravte ty stávající.
Newsletter týmu Growth připravovaný týmem Growth a rozesílaný botem • Dejte nám zpětnou vazbu • Přihlašte nebo odhlašte se k odběru.
16. 3. 2022, 18:11 (CET)
Otázka od wikipedisty Knovakova1 (17. 3. 2022, 10:18)[editovat zdroj]
Dáme kafe? --Knovakova1 (diskuse) 17. 3. 2022, 10:18 (CET)
Otázka od wikipedisty Kačora (30. 3. 2022, 13:44)[editovat zdroj]
Dobrý den založila jsem novou osobnost na wiki, ale nedaři se mě doladit detily (myšleno odkazy-modře zvírazněné) Dále mě nejdou vložit fotografie týkající se dotyčné osoby. Co s tím mohu udělat? Děkuji --Kačora (diskuse) 30. 3. 2022, 13:44 (CEST)
- @Kačora: Zdravím a děkuji za článek! V prvé řadě doporučuji si připravit článek na Pískovišti, kde si můžete bez obav zkoušet editování podle základních požadavků Wikipedie (vzhled, encyklopedický styl, doplnit zdroje atd.). Využijte nápovědy. Až budete mít článek upravený a doplněný se všemi náležitostmi, můžete požádat o kontrolu a připomínky zkušeného wikipedistu nebo svého mentora a teprve pak článek zveřejnít.
- Pro začátek je také vhodné nejdříve opravovat a doplňovat existující články na Wikipedii. Tím získáte přehled, jak mají takové články vypadat, jak jsou členěny a ozdrojovány.
- K vašemu dotazu: jak vkládat vnitřní odkazy je v Nápověda:Vnitřní odkazy
- Obrázky nejdříve musíte nahrát na sesterský projekt Wikimedia Commons (do jeho databáze) a teprve z Commons můžete vložit obrázek do článku. Více na :Nápověda:Obrázky
- Možná by bylo lepší přesunout článek na pískoviště a tam jej dokončit dle doporučení wikipedisty TheSubterranean.
- Snad jsem vám pomohl? Pokud máte další otázky ptejte se! Rád vám pomohu! --Ikcur (diskuse) 30. 3. 2022, 14:27 (CEST)
Olomoucký wikisraz v dubnu 2022[editovat zdroj]
Tuto pozvánku vám posíláme, protože na své uživatelské stránce uvádíte, že jste z Olomouckého nebo Moravskoslezského kraje. Pokud o ně nemáte zájem, ozvěte se mi prosím na pavel.bednarik@wikimedia.cz.
--Pavel Bednařík (WMCZ) 14. 4. 2022, 21:35 (CEST)
Poděkování za účast ve výzvě WikiGap 2022[editovat zdroj]
Vážení účastníci a účastnice WikiGapu,
rádi bychom vám touto cestou poděkovali za účast v letošní výzvě Wikigap. Velmi nás těší, kolik vás přispělo k tomu důležitého projektu. Vážíme si každého nového a vylepšeného článku.
Dosáhli jsme nového rekordu WikiGapu – česká Wikipedie byla během měsíce obohacena o 431 článků! Během měsíce se zapojilo 43 lidí. Někteří v rámci editatonů, jiní samostatně. Všechny podrobnosti najdete ve statistikách nástroje hashtag, který jsme používali pro sledování projektu. Vítěze soutěže budeme kontaktovat přímo
Pro zajímavost posíláme seznam tří nejčtenějších článků (k 6. dubnu 2022), které vznikly v rámci výzvy WikiGap 2022:
- Jada Pinkett Smith (2 629 zobrazení)
- Ariana DeBose (1 016 zobrazení)
- Olha Perebyjnis (416 zobrazení)
Doufáme, že vás projekt bavil a že se zúčastníte i našich dalších akcí. Odebírejte náš newsletter, ať vám nic neuteče. Ještě jednou díky a krásný den, Natalia Szelachowska (WMCZ) (diskuse) 19. 4. 2022, 11:49 (CEST)
Otázka od wikipedisty KataBil (20. 4. 2022, 18:10)[editovat zdroj]
Dobrý den, vytvářela jsem nový článek na wikipedii, včera i dnes ukázal článek, že je urgentní ho opravit. Proto jsem se pustila do změn v již zveřejněném článku, dnes mi však článek ukázal, že by mohlo jít o vandalství. Proto mám dotaz zda si článku nemám všímat a vyčkat na jeho zhodnocení, když byl záměr pouze článek vylepšit? děkuji --KataBil (diskuse) 20. 4. 2022, 18:10 (CEST)
- @KataBil: Zdravím a děkuji za článek! V prvé řadě doporučuji si připravit článek na Pískovišti, kde si můžete bez obav zkoušet editování podle základních požadavků Wikipedie(vzhled, encyklopedický styl, doplnit zdroje atd.). Využijte nápovědy. Až budete mít článek upravený a doplněný se všemi náležitostmi, můžete požádat o kontrolu a připomínky zkušeného wikipedistu nebo svého mentora a teprve pak článek zveřejnit.
- Pro začátek je také vhodné nejdříve opravovat a doplňovat existující články na Wikipedii. Tím získáte přehled, jak mají takové články vypadat, jak jsou členěny a ozdrojovány.
- K vašemu článku: doporučuji šablonu neodstraňovat a pokud jej budete ještě opravovat vložte na začátek šablonu Pracuje se. Článek opravdu vyžaduje úpravy, tak jak je v šabloně i na vaší diskusní stránce. Využijte nápovědy na Wikipedii a dodržujte její pravidla. Možná by stálo za to přenést článek na Pískoviště a na něm pokračovat v úpravách. Také můžete porovnat vaše znění s články na anglické nebo španělské Wikipedii.
- Pomohl jsem vám? Pokud máte další otázky ptejte se! Rád vám pomohu! a Editujte s odvahou!! --Ikcur (diskuse) 20. 4. 2022, 19:43 (CEST)
Dobrý den, děkuji za odpověď. Mohu mít dotaz co je myšleno tou šablonou? Děkuji KataBil (diskuse) 20. 4. 2022, 20:02 (CEST)
A pokud byste si našel čas, mohl byste mi prosím v heslech říci co bych měla na svém článku vylepšit popř. co je špatně? Ale bojím se aby nenapsali, pokud bych se rozhodla stránky opět editovat, aby nebyly označené jako vandalstvi. Děkuji KataBil (diskuse) 20. 4. 2022, 20:04 (CEST)
Otázka od wikipedisty Autor222 (20. 4. 2022, 21:58)[editovat zdroj]
Jak začít tvořit novou stránku ve wikipedii? --Autor222 (diskuse) 20. 4. 2022, 21:58 (CEST)
- Zdravím! Rozhodně začít Nápovědou, kde máte vše vysvětleno. A pak, jak už jste začal, editovat na vašem Pískovišti. Obávám se, že váš příspěvek prozatím postrádá encyklopedickou významnost a článek nebudete moci doložit minimálně dvěma ověřitelnými zdroji. --Ikcur (diskuse) 20. 4. 2022, 22:26 (CEST)
Štajgr – holub[editovat zdroj]
Docela mě udivilo, že máme heslo Štajgr, které ale mluví o holubech a chybí Štajgr (horník), což je podle mne častější výraz, který známe i my Pražáci :-). K tomu holubovi jsem dal "Možná hledáte". Nechceš se horníka ujmout? Zdraví--Svenkaj (diskuse) 23. 4. 2022, 16:18 (CEST)
Roth-Waagnerovo mostní zařízení[editovat zdroj]
Dobrý den, podívejte se prosím na článek Roth-Waagnerovo mostní zařízení, vyžaduje ještě nějakou práci na důkladné jazykové korektuře, zatím je tak napůl cesty mezi češtinou a strojovým překladem. S pozdravem — Draceane diskusepříspěvky 3. 5. 2022, 19:52 (CEST)
UNESCO v Hartmanicích[editovat zdroj]
Dobrý den. Nechce se mi věřit, že by zlaté doly v Hartmanicích byly součástí světového dědictví UNESCO. Viz oficiální web UNESCO - http://whc.unesco.org/en/statesparties/cz. V České republice je 16 lokalit UNESCO, na "čekatelské listině" je dalších 14 míst, ale žádné v blízkosti Klatov. Nebo v hesle o zlatých dolech je myšlen nějaký jiný seznam UNESCO, který neznám? Skoro bych řekl, že oba dva uvedené zdroje pracují s nesprávnou informací. Prosím, máte k tomu nějaký komentář? --Unpocoloco (diskuse) 7. 5. 2022, 17:08 (CEST)
- Ještě jsem dohledal, že NP Šumava je biosférickou rezervací UNESCO. Viz https://www.npsumava.cz/priroda/veda-a-vyzkum/uzemni-ochrana/ Ale to, že zrovna tato jedna naučná stezka je součástí UNESCO, mi připadá zvláštní.--Unpocoloco (diskuse) 7. 5. 2022, 17:18 (CEST)
- Pokračování... Psal jsem mail na informační centrum města Hartmanice s otázkou, jak to vlastně je. Odpověděli mi, že informace o UNESCO "je určitě chybná". Z hesla o naučné stezce tedy zmíňku o UNESCO odstraním, jestli nejste proti. --Unpocoloco (diskuse) 10. 5. 2022, 07:53 (CEST)
- @Unpocoloco: Zdravím! Díky za vaši píli! Samozřejmě, nic nenamítám proti opravě. Ikcur (diskuse) 10. 5. 2022, 08:48 (CEST)
- Pokračování... Psal jsem mail na informační centrum města Hartmanice s otázkou, jak to vlastně je. Odpověděli mi, že informace o UNESCO "je určitě chybná". Z hesla o naučné stezce tedy zmíňku o UNESCO odstraním, jestli nejste proti. --Unpocoloco (diskuse) 10. 5. 2022, 07:53 (CEST)
Otázka od wikipedisty MichelleTyVis=) (10. 5. 2022, 13:01)[editovat zdroj]
Ahoj jak vložím do článku svojí fotku? --MichelleTyVis=) (diskuse) 10. 5. 2022, 13:01 (CEST)
:@MichelleTyVis): Jak na to máte popsané v nápovědě Obrázky. Ovšem na Wikipedii nepatří takový článek Michaela Štěpánková, ten vám bude opět smazán. Píšete o osobě, která je prozatím bevýznamná. Doporučuji se seznámit s tím co Wikipedie je a co není. K pokusům psaní na Wikipedii využijte vaše Pískoviště --Ikcur (diskuse) 10. 5. 2022, 13:31 (CEST)