Diskuse s wikipedistkou:Hedvika Šimková

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vítám vás na Wikipedii a děkuji vám za příspěvky. Podívejte se na Průvodce. Budete-li mít jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit na mé diskusní stránce. Můžete se také dotázat celé komunity na pro to určené stránce. Hezký den. --Podroužek (diskuse) 19. 10. 2018, 20:24 (CEST)

Josef Štěpánek Netolický[editovat zdroj]

Dobrý den, v článku Josef Štěpánek Netolický jste smazala mimo jiné větu: Za účelem zásobování rybníků čerstvou vodou vybudoval jedinečnou Zlatou stoku, která funguje do dnešních dnů. Budete na článku ještě pracovat, nebo tam mohu tu větu vrátit ? Děkuji za odpověď. ( odpovědi napíšete po klepnutí na kartu Editovat zdroj ) --Podroužek (diskuse) 3. 11. 2018, 18:27 (CET)

Dobrý den, omlouvám se za prodlevu. Viděla jsem, že větu už jste vrátil - děkuji. Hedvika Šimková (diskuse) 19. 2. 2019, 21:26 (CET)
Dobrý den, větu jsem já nevrátil, ale kolega. Už je to dávno tak to puste z hlavy. Už jste dlouho needitovala, nechcete se pustit do dalšího článku ? --Podroužek (diskuse) 19. 2. 2019, 21:34 (CET)

Dobrý den, zrovna jsem našla zajímavý hiistorický zdroj, tak jsem se pustila do https://cs.wikipedia.org/wiki/Kostel_svat%C3%A9_Vor%C5%A1ily_(Chlumec_nad_Cidlinou) Hedvika Šimková (diskuse) 19. 2. 2019, 22:50 (CET)

Pěkný článek. Jsem rád že přispíváte. Chcete-li s něčím poradit, neváhejte se na mě obrátit. Rád pomůžu. Hezký den. --Podroužek (diskuse) 20. 2. 2019, 07:57 (CET)
Vlastně bych měla jeden dotaz. Edituji teď články k památkám v Chlumeci nad Cidlinou a měla bych možnost vyzpovídat některé pamětníky ve městě. Lze takový rozhovor využít jako zdroj pro wikipedii? Jak se v takovém případě vytváří odkaz na zdroj? Díky předem za pomoc. --Hedvika Šimková (diskuse) 22. 2. 2019, 18:15 (CET)
Odpověď je jednoduchá. Nelze. Bohužel. Wikipedie zaznamenává jen informace jinde uveřejněné. Informace z rozhovorů nelze použít, je to bráno jako vlastní výzkum, který je zakázaný. Jako zdroj používejte jen to co je již někde napsané. Doufám že jsem vás neodradil od psaní článku. --Podroužek (diskuse) 22. 2. 2019, 18:47 (CET)

Štechova vila (Plzeň)[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Štechova vila (Plzeň). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --R-bahn (diskuse) 1. 3. 2019, 16:25 (CET)

Dobrý den, článek jsem upravila a rozšířila. Mimochodem, v upozornění na stránce se jako termín k rozšíření článku objevuje 10. 1. 2019 16:21:00 (CET) - předpokládám, že se jedná o omyl. --Hedvika Šimková (diskuse) 1. 3. 2019, 17:24 (CET)
Děkujeme za rozšíření, upozornění jsem odstranil. Nejspíše ano, @R-bahn: Předpokládám, že jsi vložil šablonu subpahýl ručně i s číslem - správné řešení je vložit ji takhle: {{subst:subpahýl}}, číslo se vyplní automaticky a automaticky se z něj zvolí správné datum. S pozdravem, ---Martin Urbanec (diskuse)

Erbenova 8 (Plzeň)[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Erbenova 8 (Plzeň), a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora. K Vámi vloženému textu byla vznesena námitka, že se nápadně podobá textu z: http://pam.plzne.cz/objekt/c4-1930-rodinny-dum-hermana-konejla

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.

--Jvs 1. 3. 2019, 18:47 (CET)

Štechova vila (Plzeň)[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Štechova vila (Plzeň), a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.

--Martin Urbanec (diskuse) 1. 3. 2019, 19:13 (CET)

Také díky tomu, že texty zkopírované z památkového katalogu byly vždycky označeny referencí (což neslouží k označení zdroje, ze kterého citujete, ale pouze zdroje, ze kterého čerpáte informace), mám silné podezření na to, že i zbytek článku není psán vlastními slovy. Vložil jsem tam proto příslušné upozornění. S pozdravem, --Martin Urbanec (diskuse) 1. 3. 2019, 19:13 (CET)

Dobrý den, díky za upozornění. Předpokládala jsem, že s uvedením zdroje je možné zdroj i přímo citovat, nikoli jen parafrázovat. V tomto případě prosím článek odstraňte. --Hedvika Šimková (diskuse) 1. 3. 2019, 20:08 (CET)
To by byla škoda, nechtěla byste spíše ty články přepracovat, tzn. přepsat vlastními slovy? Jsou to zjevně významné stavby, památkově chráněné, takže by zde na české Wikipedii měly mít své místo. (Jinak jde o to, že reference slouží k doložení informací, ne k citaci, jinými slovy, z důvodu zachování autorských práv nelze jen tak kopírovat.) --Vlout (diskuse) 1. 3. 2019, 20:49 (CET)
Souhlasím, že uvedené památky by svoje místo na Wikipedii mít měly. Citační licenci chápu, pokusím se tedy alespoň části článků reformulovat. --Hedvika Šimková (diskuse) 1. 3. 2019, 22:36 (CET)
Děkuji. Zatím jsem je opatřil jen stručnými úvody, infoboxy, kategoriemi a odkazy na památkový katalog. A také je přesunul na názvy odpovídající zdrojům, resp. bez nadbytečného rozlišovače – Rodinný dům Heřmana Konejla a Štechova vila. První z nich bych díky záznamu v Plzeňském památkovém katalogu dokázal, stručně, doplnit sám, ale s klidem Vám to přenechám. Ať se daří, --Vlout (diskuse) 2. 3. 2019, 08:53 (CET)
Obojí upraveno - přeformulováno. Myslím, že v této podobě jsou články v pravém slova smyslu parafráze odborného textu, nikoli jeho přímé citace. Doufám, že takto budou texty publikovatelné. --Hedvika Šimková (diskuse) 2. 3. 2019, 14:24 (CET)
Díky za úpravu, za mě to vypadá po zběžném prověření v pořádku. Problematické editace jsem před okamžikem skryl, za mě považuji tento problém tímto za uzavřený. S pozdravem, --Martin Urbanec (diskuse) 2. 3. 2019, 14:51 (CET)
Výborně, také děkuji. Zase je Wikipedie bohatší o dva kvalitní články. --Vlout (diskuse) 2. 3. 2019, 18:24 (CET)

Václav Neckář (architekt)[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Václav Neckář (architekt), a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora. K Vámi vloženému textu byla vznesena námitka, že se nápadně podobá textu z: http://pam.plzne.cz/architekt/27-vaclav-neckar

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.

--Romanzazvorka (diskuse) 2. 3. 2019, 13:43 (CET)

Dobrý den, děkuji za upozornění. Části článku jsou skutečně převzaty z uvedeného zdroje - vzniklo to mým nepochopením citační licence. Dokud nenajdu odpovídající škálu zdrojů, na základě kterých by bylo možné článek vytvořit, tak jej prosím odstraňte (nebo ponechte jako pahýl - myslím, že si do budoucna zaslouží rozšíření). Díky předem. --Hedvika Šimková (diskuse) 2. 3. 2019, 14:30 (CET)
Problematické editace jsem skryl a jelikož z článku poté zůstal tzv subpahýl, příslušně jsem ho označil. Pokud nebude do 7 dnů rozšířen, bude některým ze správců smazán, pokud bude, zůstane tu. Samozřejmě chcete-li, můžu ho smazat rovnou :). S pozdravem, --Martin Urbanec (diskuse) 2. 3. 2019, 14:55 (CET)
Tak zatím prosím toho Neckáře ještě nechte :) - chtěla bych tam přidat aspoň klíčové realizace, třeba to bude aspoň na pahýl stačit. Do 7 dní to stihnu. --Hedvika Šimková (diskuse) 2. 3. 2019, 15:17 (CET)
Samozřejmě. Těším se na rozšíření. Pokud byste náhodou potřebovala lhůtu prodloužit, ozvěte se, jde to ;). --Martin Urbanec (diskuse) 2. 3. 2019, 18:02 (CET)

Husův sbor[editovat zdroj]

Díky za článek. Bylo by možné doplnit do něj zdroje? OJJ, Diskuse 3. 3. 2019, 13:38 (CET)

Už jsem je doplnila. Je to takhle postačující? --Hedvika Šimková (diskuse) 3. 3. 2019, 14:37 (CET)
Určitě stačí, díky za doplnění. A obecně děkuji za další a další články, jsou opravdu pěkné.
Jen bych měl několik malých rad: citační šablonu Citace elektronického periodika je vhodnější použít u periodik typu Lidovky.cz, Novinky.cz apod., zkrátka u novin na webu. Prakticky na vše ostatní z internetu je šablona Citace elektronické monografie (má jen takový zvláštní název). Dále, vnitřní odkazy je vhodné používat jen jednou, resp. opakovat až např. v další sekci. Jinak kvituji, že používáte ty, které jsou pro daný kontext nejdůležitější, tedy u článků zaměřených na architekturu jsou to samozřejmě specifické pojmy z této oblasti, architekti apod. A poslední věc, kupř. právě u článku Husův sbor (Hořelice) jsem v úvodu změnil původní text „Stavba ve stylu geometrické moderny…“ na „Husův sbor v Hořelicích je stavba ve stylu geometrické moderny…“, protože úplně první věta úvodu by právě měla představit to, o čem článek je (s tím, že předmět článku se vytučňuje).
Ale to jsou jen drobnosti, co jste zatím napsala, je opravdu výborné. Jen tak dále (jakékoli dotazy kdykoli můžete položit na Wikipedie:Potřebuji pomoc). Mějte se, --Vlout (diskuse) 3. 3. 2019, 22:19 (CET)
Moc děkuji za dobré tipy! V těch šablonách citací jsem opravdu neměla moc jasno. Ale i vnitřní odkazy a úvody článků dávají smysl tak, jak píšete. Budu se tím do budoucna řídit. --Hedvika Šimková (diskuse) 4. 3. 2019, 06:56 (CET)

Tomáškova vila[editovat zdroj]

Dobrý den, přesunul jsem na Tomáškova vila, rozlišovač je zbytečný, tak abyste nehledala, infobox a drobnosti + spojení s wikidaty jsem zajistil. Hodně zdaru i nadále přeje--Horst (diskuse) 7. 3. 2019, 15:34 (CET)

Díky! --Hedvika Šimková (diskuse) 7. 3. 2019, 15:38 (CET)

Kostel svatého Petra a Pavla (Hosín)[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Kostel svatého Petra a Pavla (Hosín), a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora. K Vámi vloženému textu byla vznesena námitka, že se nápadně podobá textu z: http://www.hosin.cz/o-obci-1/kostel/

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Kostel svatého Petra a Pavla (Hosín), a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.

Do vyřešení bude článek vyškrtnut ze soutěže WP:POP--Vojtasafr (diskuse) 24. 3. 2019, 18:58 (CET)

Dobrý den, děkuji za upozornění. Doslovné citace reformulovány na parafráze. --Hedvika Šimková (diskuse) 24. 3. 2019, 20:55 (CET)

Národní dům (Žižkov)[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Národní dům (Žižkov), a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.

--Khamul1 (diskuse) 25. 3. 2019, 18:23 (CET)

Děkuji za upozornění - reformulováno jako parafráze. --Hedvika Šimková (diskuse) 26. 3. 2019, 18:18 (CET)

Různé významy[editovat zdroj]

Dobrý den, různé významy se tvoří pomocí šablony šablona:Různé významy, takto [1], infobox je dobré přidat vždy. Ať se Vám i nadále daří a díky za články--Horst (diskuse) 27. 3. 2019, 09:26 (CET)

Dobrý den, děkuji za návod - i za to, že jste článek doupravil za mě. Práci se šablonami zatím neovládám, tak pro přístě. --Hedvika Šimková (diskuse) 27. 3. 2019, 12:25 (CET)

Přesun[editovat zdroj]

Dobrý den, upravil jsem a přesunul článek na Václavíkova vila, běžně se užívá, uvádí ho i lit. Díky za pochopení--Horst (diskuse) 4. 4. 2019, 20:08 (CEST)

Děkuji za úpravu a přesun. --Hedvika Šimková (diskuse) 4. 4. 2019, 20:50 (CEST)

Bohumil Štěrba[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Bohumil Štěrba. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Khamul1 (diskuse) 13. 4. 2019, 11:17 (CEST)

Nováček[editovat zdroj]

Otto Klein[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Otto Klein. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --janbery (diskuse) 19. 6. 2019, 17:26 (CEST)

Kategorie u obrázků[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za fotky budov! Existuje celá řada kategorií, které můžete k fotkám přidat, vizte mou změnu zde (odstranil jsem kategorii Architektura, která je moc obecná; vždy se snažte najít co nejkonkrétnější kategorii). Zkusíte u svých dalších již nahraných fotek ty kategorie doplnit? Pokud byste s tím potřebovala poradit, napište (případně rád ukážu na klubu). Zdraví --Vojtěch Veselý (diskuse) 22. 6. 2019, 00:38 (CEST)

Díky za tip! Kouknu na to a uvidím, jak se mi bude dařit. Na klub se bohužel tento týden nedostanu, takže až po prádzninách.--Hedvika Šimková (diskuse) 22. 6. 2019, 10:31 (CEST)

Bratři Neugebauerové[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Bratři Neugebauerové. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --R-bahn (diskuse) 27. 6. 2019, 22:01 (CEST)

Dobrý den, viděla jsem že článek Bratři Neugebauerové byl nakonec skutečně smazán, přestože v něm bylo více informací než v jednotlivých článcích Franz Hubert Neugebauer a Josef Richard Neugebauer. Mám možnost se nějak dostat alespoň k historii smazaného článku Bratři Neugebauerové? Ráda bych z něj aspoň převzala informace do zbylých článků o jednotlivých architektech. Děkuji předem. --Hedvika Šimková (diskuse) 15. 7. 2019, 08:10 (CEST)
Dobrý den, článek lze obnovit. Žádá se na nástěnce správců. Podám tam žádost za vás. Článek bude obnoven na vašem pískovišti na tomto názvu Wikipedista:Hedvika Šimková/Bratři Neugebauerové Hezký den. --Podroužek (diskuse) 15. 7. 2019, 08:28 (CEST)
Dobrý den, moc děkuji za rychlou pomoc. Mohu se ještě zeptat, proč tento článek smazán byl a články pro jednotlivé architekty (Franz Hubert Neugebauer a Josef Richard Neugebauer) ne? Nerada bych informace ze společného článku přesouvala do jednotlivých článků, abych pak zjistila, že ty budou smazány také. Díky předem. --Hedvika Šimková (diskuse) 15. 7. 2019, 08:36 (CEST)
Článek Bratři Neugebauerové jsem sice četl, ale už si nevzpomínám co nesplňoval. Kolega @Janbery:, který článek smazal vám rád odpoví. Vyčkejte až si tady tuto diskusi přečte. --Podroužek (diskuse) 15. 7. 2019, 08:53 (CEST)
Dobrý den, @Janbery:, mohu poprosit o vyjádření, proč byl článek Bratři Neugebauerové smazán jako subpahýl? Děkuji předem.--Hedvika Šimková (diskuse) 29. 7. 2019, 20:48 (CEST)
@Hedvika Šimková: Dobrý den, článek v podobě, ve které jsem ho mazal neměl téměř žádnou informační hodnotu. S pozdravem, --janbery (diskuse) 29. 7. 2019, 20:54 (CEST)
Dobrý den, článek Bratři Neugebauerové jsem obnovila - nevím, zda je přesně v té podobě, ve které byl smazán. Můžete mi prosím dát vědět, zda takto stále spadá do kategorie subpahýl? Děkuji předem.--Hedvika Šimková (diskuse) 29. 7. 2019, 20:57 (CEST)

Heinrich Lauterbach[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Heinrich Lauterbach. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Martin Urbanec (diskuse) 5. 7. 2019, 18:01 (CEST)

Kostel svatého Havla (Rasochy)[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za článek o kostele v Rasochách. Udělal jsem v něm "malou" úpravu tím, že jsem přepsal časy bohoslužeb. Žel, Hrady.cz nejsou zrovna dobrým zdrojem ohledně aktuálního využití nějakého kostela. V případě rasošského kostela tam prostě mají dodnes devět let starý údaj. Což samozřejmě není Vaše chyba a tak hlavní věc, proč Vám tu píši: jde o takový typ: pro nějaký budoucí editorský počin tímto směrem doporučuji čerpat informace z "webových katalogů" jednotlivých diecézí. V případě Rasoch tedy http://www.bihk.cz/dieceze/diecezni-katalog Přeji vše dobré. --Vianney nove (diskuse) 26. 3. 2020, 15:09 (CET)

Dobrý den, moc díky za tip - beru na vědomí. Někdy stránky diecézí při editaci článků o kostelích používám, ale zrovna u Rasoch mi to nějak uteklo. --Hedvika Šimková (diskuse) 26. 3. 2020, 15:23 (CET)

Zlatá hvězda za účast ve #wikivšem[editovat zdroj]

Wikivšem-gold.png

Tímto bych Vám chtěl poděkovat za úspěšné splnění výzvy Wikivšem. Stala jste se teprve 7. wikipedistkou, které se to (chronologicky) podařilo. Uděluji Vám proto zlatou hvězdu účastníka #wikivšem. Aktron (|) 23. 4. 2020, 22:02 (CEST)

Dobrý den, @Aktron:, děkuji moc! Musím říct, že mi tahle akce dodala motivaci editovat. Už se docela těším, až bude znovu fungovat Wikipedie:Klub. --Hedvika Šimková (diskuse) 24. 4. 2020, 09:26 (CEST)

Václav Rejchl[editovat zdroj]

Dobrý den. Díky za oba Václavy Rejchly, výborná práce. Nemohla byste se ale podívat i na článek Dějiny Hradce Králové, kde je zatím odkaz na rozcestník a upravit odkaz v sekci „Rok 1918“? Asi to není složité, ale raději bych to přenechal Vám, vím, že to bude v pořádku. --Vlout (diskuse) 14. 5. 2020, 22:48 (CEST)

Dobrý den, díky za tip, odkaz jsem předělala - ve skutečnosti je v článku Dějiny Hradce Králové zmiňován pouze Václav Rejchl ml. --Hedvika Šimková (diskuse) 15. 5. 2020, 07:47 (CEST)