Diskuse s wikipedistou:212.158.150.18

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Marlenka[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Marlenka. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Mimars 1. 5. 2010, 10:39 (UTC)


MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Největší mosty světa, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Jowe 15. 7. 2010, 14:30 (UTC)

Dlouhá slova[editovat zdroj]

Srdečně zdravím. Chtěl bych poděkovat za Váš příspěvek k článku Délka slov v češtině. Přesto, Vámi dodaná slova jsem z hesla opět odstranil, neboť se nezdá, že by taková slova v českém jazyce existovala. Díky za pochopení. Jan.Kamenicek 29. 12. 2010, 12:54 (UTC)

Přerov[editovat zdroj]

STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Gumruch 12. 11. 2011, 16:41 (UTC)

Fekální vůz[editovat zdroj]

STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Fekální vůz, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Midi7 16. 12. 2011, 22:21 (UTC)

Jarmil ‎[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment na stránce Jarmil fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --25. 2. 2013, 16:38 (UTC), Utar (diskuse)

Gičin Funakoši[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Gičin Funakoši, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Harold (diskuse) 7. 4. 2013, 21:45 (UTC)

Tomáš Klus[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Remaling (diskuse) 1. 2. 2016, 20:03 (CET)

Psí spřežení[editovat zdroj]

Vaši editaci jsem vrátil, máme tady pravidla, uveďte prosím zdroj. Díky. --OJJ, Diskuse 11. 2. 2016, 16:05 (CET)