Diskuse:Roundup: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 513 bajtů ,  před 5 lety
→‎Potenciální přepracování: asi jsem z jiné planety. vážně Seralini?
(→‎Potenciální přepracování: nepouštějte se do bitev kde budete muset přesvědčovat zatvrzelé odpůrce)
(→‎Potenciální přepracování: asi jsem z jiné planety. vážně Seralini?)
::Jsou lidé s kterými se dostanete do sporu. Těch sporů bude víc, je to kontroverzní téma. Opakuji se proto, že bych Vám rád doporučil dělat bezkonfliktní hesla, nerad bych, aby o Vás wikipedie přišla, jste příliš skvělý.
::Některé informace prostě nikde nenajdete (složení směsí Roundup). Některé informace, zejména o negativním vlivu Roundupu a postupech MOnsanto, najdete jen na stránkách několika osob jako je Séralini a institucí které neovlivňuje Monsanto. Ale na některých webech jsou i nesmysly. Většina vědeckých prací s výsledky má opozici v jiné vědecké práci se zcela opačnými výsledky. Má to své důvody. Aby případné spory byly řešeny transparentně, chtěl jsem to táhnout právě přes uznání hesla na dobrý a nejlepší článek. A v podstatě vrátit některé informace které Wikipedista:Vojtěch Dostál smazal a smazat ty, které zkomolil. V podstatě to chce předělat i mé formulace už od úvodu. Píšete skvělé a důležité články, prosím, nepouštějte se do bitev kde budete muset přesvědčovat zatvrzelé odpůrce, nebo odpůrce kteří se Vás snaží prostě jen naštvat. --[[Wikipedista:I.Sáček, senior|I.Sáček, senior]] ([[Diskuse s wikipedistou:I.Sáček, senior|diskuse]]) 18. 6. 2016, 09:19 (CEST)
:: {{ping|Vojtěch Zavadil}} Jaké závažné věci v souvislosti s p. Séralinim máte na mysli? Já asi žiji na jiné planetě. Přečtěte si prosím článek [[:en:Séralini affair|Séralini affair]] a sdělte mi, co přesně považujete z umělecké tvorby pana Seraliniho za hodnověrné. Je to jeden z nejproslulejších vědeckých podvodníků a fabulátorů všech dob. --[[Wikipedista:Vojtěch Dostál|Vojtěch Dostál]] ([[Diskuse s wikipedistou:Vojtěch Dostál|diskuse]]) 18. 6. 2016, 09:38 (CEST)

Navigační menu