Diskuse s wikipedistou:Zdeněk P.

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte.

Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn na Wikipedii. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují. Hrozí také riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Děkuji za pochopení. --Vojtasafr (diskuse) 14. 8. 2017, 23:02 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Mobilis In Mobili. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Martin Urbanec (diskuse) 17. 8. 2017, 20:32 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Peklo pro všechny. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Martin Urbanec (diskuse) 17. 8. 2017, 20:32 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Chemomarsh. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Martin Urbanec (diskuse) 17. 8. 2017, 20:32 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Never Say Never (album, Tarantula). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Martin Urbanec (diskuse) 25. 8. 2017, 21:55 (CEST)

Dobrý den, mám dotaz na kapelu Tarantula. Dopsal jsem názvy skladeb k albům a je to smazáno, důvod jste mi napsali že "nedosahuje ani minimální nutné délky". Nechápu tomu, např. u Debustrolu, Kryptoru, Ferat a Root tak tam je taky krátký text a je to tam pořád. Jinak názvy k albům jsou pravdivé, je to i v Externích odkazech - Hard Music Base. Nerozumím tomu.

Dobrý den, Vaši žádost jsem z původní stránky přesunul do příslušného fóra pro pomoc nováčkům, kde Vám na dotaz snad někdo odpoví. Stránku bych doporučoval proto sledovat. Pěkný den přeje --Vojtasafr (diskuse) 4. 9. 2017, 21:38 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Sound of White Noise. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Martin Urbanec (diskuse) 5. 10. 2017, 11:27 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Black 'n' Roll. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Martin Urbanec (diskuse) 5. 10. 2017, 11:27 (CEST)

Synkopy a Festival[editovat zdroj]

Zdravím, díky za zájem o Synkopy, musím vás však upozornit, že o albu Festival již článek existuje -> Festival (EP). Jedná se o extended play, nikoliv o plnohodnotné album, a proto není uvedeno v základním přehledu v článku o skupině. V diskografii samozřejmě uvedeno je, v sekci pro EP. Při dalších editací prosím o větší pozornost. Díky za pochopení. --Harold (diskuse) 21. 1. 2018, 13:53 (CET)

Dobrý den, omlouvám se za uvedení do Wikipedie Festival (EP), na oficiálních stránkách Synkopy 61 je album označeno jako LP, to mě zmátlo, jinak díky za upozornění. Poláček.

Neřest a ctnost[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Neřest a ctnost. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem — Draceane diskusepříspěvky 9. 2. 2018, 23:00 (CET)

Subpahýl[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Hymna šibeničních bratří / Podvedení kameloti. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --OJJ, Diskuse 15. 2. 2018, 05:12 (CET)

Neřest a ctnost[editovat zdroj]

Dobrý den, nechápu proč tohle nesplňuje podmínky, na stránce kapele Törr jsem napsal že vydali demo Witchhammer na vinylu a Debustrol - Vyznání smrti, také na vinylu a to tam zůstalo. Kryptor vydali demo na vinylu, je to oficiální vydání a chcete to smazat, nechápu proč. Poláček

Hymna šibeničních bratří / Podvedení kameloti[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Hymna šibeničních bratří / Podvedení kameloti. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Vachovec1 (diskuse) 23. 2. 2018, 23:10 (CET)

Po rozšíření jsem z článku odstranil šablonu {{subpahýl}}, ale aby tu článek mohl zůstat, je ještě třeba doložit encyklopedickou významnost subjektu (viz výše). Děkuji za pochopení. --Vachovec1 (diskuse) 23. 2. 2018, 23:10 (CET)