Diskuse s wikipedistou:Palickap

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vidím, že přidáváte pěkné obrázky, které jste sám(a) nahrál(a) na Commons, tak Vám za ně děkuji a přeji, ať se Vám editování daří! --Wespecz 5. 6. 2010, 19:37 (UTC)

Prosím používejte tlačítko „Ukázat náhled“[editovat zdroj]

Dobrý den! Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí editace stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení. Wespecz 20. 6. 2010, 13:08 (UTC)

Shrnování editací[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je nanejvýš žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. A to nejen ti, kteří právě sledují stránku posledních změn, ale i ti, kteří pak někdy v budoucnu budou hledat v historii článku nějakou konkrétní změnu. Když totiž ve shrnutí uvidí, že se Vaše změny týkají něčeho jiného, než co zrovna hledají, nebudou je muset dále zkoumat a ušetří tím tak trochu času. Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. K123456 7. 7. 2010, 12:04 (UTC)

Skutečně vás moc prosím, vyplňujte shrnutí editace i v případě malých změn. Ušetříte tak wikipedistům, kteří mají v seznamu sledovaných stránek několik tisíc položek, spoustu práce. Pokud například do článku přidáváte šablonu {{Commonscat}}, jednoduše ji zkopírujte i do shrnutí editace. Díky i za ostatní wikipedisty. magairlín 8. 9. 2010, 15:43 (UTC)

Fotocesta[editovat zdroj]

Čau, jseš si jistý, že jsi svoji fotocestu vložil do správné tabulky? Tady nejde o to kdy jsi ji uskutečnil, ale kdy jsi poslal zprávu o cestě. Čili pokud si neposlal zprávu o cestě tak patří do aktuální tabulky třetího běhu.--Juan de Vojníkov 26. 9. 2010, 07:54 (UTC)

Vlajky a znaky[editovat zdroj]

Zdravím, předně díky za vlajky a znaky, avšak obce bez vlajek a znaků jsou kategorizovány pomocí šablon {{OBV}} a {{OBZ}}, které značí, že vlajka a znak ještě není vložen, proto prosím Vás, až budete dále vkládat vlajku a znak, aby jste z článku tyto šablony odstranil a mohl být Kategorie:Obce bez vlajky a Kategorie:Obce bez znaku aktuální. Předem díky --Elm 7. 2. 2011, 20:13 (UTC)

Pozvánka na sraz[editovat zdroj]

LW logo gold.svg
Pozvánka na setkání wikipedistů

2. (snad) pravidelný sraz wikipedistů s workshopem se uskuteční
v pondělí 20. června 2011 od 18.30 hodin v Zulu baru, Na bojišti 8, Praha 2, nedaleko stanice metra I. P. Pavlova.
Všichni jsou srdečně zváni!

Pokud máte zájem, tak se zapište a stránku pro případné změny sledujte.


--Limojoe 19. 6. 2011, 14:05 (UTC)

Focení chráněných území[editovat zdroj]

Ahoj, předně moc díky za tvoje fotografie chráněných území, které nahráváš. Chtěl bych se tě jen optat, všiml jsem si, že často nahráváš jen jednu, či dvě fotky z dané lokality, přijde mi to jako škoda, nestálo by zato nahrávat takových fotografií více? Pokud je problém to, že se ti nedaří nahrávat větší množství skrze rozhraní Commons, znáš Commonist? Nástroj na nahrávání fotografií. Taktéž je super, když jsou fotky osazeny georeferencemi, tedy informací o GPS pozici, kde stál fotograf. K tomu se dá zase využívat tzv. geolocator, více viz odkaz. Kdybys chtěl s jakýmkoliv z těchto nástrojů poradit, napiš a rád je vysvětlím. Rozhodně oba dva dost umí ušetřit práci a zvýšit informační hodnotu fotografie. S pozdravem --Chmee2 6. 7. 2011, 20:18 (UTC)

Focení českých obcí: šablona Mediagrantu[editovat zdroj]

Milý kolego, jen bych chtěl upozornit, že je nutné k fotografiím foceným v rámci projektu Focení českých obcí doplnit šablonu {{Mediagrant|Foto českých obcí}}. Ostatně viz návod v části Po cestě a tamní bod číslo 7.--Jan Polák (diskuse) 17. 6. 2012, 21:10 (UTC)

Řád České republiky[editovat zdroj]

„Řád České republiky“

Zdravím! Sleduji Vaše pilné počínání při doplňování fotek do článků o obcích. Chtěla bych Vám za to prostřednictvím udělení Řádu České republiky moc poděkovat. Těším se na další Vaše příspěvky! Mimochodem nechtěl byste se zapojit do WikiProjektu České obce? Vše nej přeje --Jana Lánová (diskuse) 26. 7. 2012, 14:57 (UTC)

Socha anděla v Lutíně[editovat zdroj]

Dobrý den, myslím si, že File:Lutín, socha anděla.jpg je kopie, protože to podle fotky tak vypadá. Přidal jsem to do popisu fotky. Nejsem si tím však jistý. Takže jestli to můžete nějak ověřit, budu rád. Děkuji za spolupráci. --snek01 17. 9. 2012, 12:30 (UTC)

Odkaz na commons[editovat zdroj]

Ahoj, jen drobnost .. odkaz do šablony na stránce stačí zadat takhle. Pěkný den. --Krochoman (diskuse) 27. 2. 2013, 09:54 (UTC)

Duplikace odkazů na Commons[editovat zdroj]

Všiml jste si, že odkaz na Commons obsahuje infobox?--Juandev (diskuse) 30. 5. 2013, 06:26 (UTC)

Rataje[editovat zdroj]

[1] Díky za fotku, nemáte jich této vesnice a okolí náhodu více? --Ladin (diskuse) 27. 9. 2013, 21:34 (UTC)

Ahoj, poděkujte přispěvateli Mroud.brown z projektu Wiki Loves Monuments. Přidal tam i fotku ze Zlobic. Já jsem jen umístil fotky ke článkům na wikipedii. Je ale fakt, že jsem se do tohoto kraje chystal a západní okolí Kroměříže jsem chtěl fotit. Byl jsem tam před pár lety, ale to jsem na wiki ještě nic nedělal a nefotil. Letos vzhledem k počasí už nepojedu, snad na jaře. Palickap (diskuse) 27. 9. 2013, 21:51 (UTC)
Ok, díky za info. Toho jsem si nevšiml. --Ladin (diskuse) 27. 9. 2013, 22:01 (UTC)

Wikipedie:WikiProjekt Fotografování/Workshop/září 2014[editovat zdroj]

Děkuji za tvou/Vaši účast na fotografické dílně a prosím o laskavé vyplnění tohoto dotazníku. Pomůže nám to při přípravě dalších dílen. S pozdravem. --Gampe (diskuse) 8. 9. 2014, 08:53 (UTC)

Fotoworkshop Hanspaulka a Baba[editovat zdroj]

--Gampe (diskuse) 15. 3. 2015, 11:50 (CET)

Poděkování[editovat zdroj]

„Řád bystrého oka“

Ahoj, chtěl bych Ti poděkovat za tvé fotografie. --JirkaSv (diskuse) 27. 9. 2016, 23:39 (CEST)

Ahoj, děkuji za poděkování. Je to milé a vážím si toho. Palickap (diskuse)

Udělátka na Commons[editovat zdroj]

Pokud máte nějaké udělátka co používáte na Commons, připravte si demonstraci a kdyžtak to zapište do tabulky.--Juandev (diskuse) 3. 10. 2016, 16:50 (CEST)

Pozvánka na Wikiexpedici[editovat zdroj]

Ahoj,

nechceš jet s námi o Velikonocích jet fotit? Určitě tam budou i kulturní památky.--Juandev (diskuse) 25. 3. 2017, 21:27 (CET)

Ahoj, právě jsem se vrátil z první letošní cesty. Uzavřel jsem dva okresy a trochu mně z toho bolí hlava. Nabídku musím s díky odmítnout. Máme na ten termín s manželkou objednaný wellness pobyt v Třešti. To víš, že si beru i foťák. Jindy rád, ale raději někde blíž. Pozdravy všem a zdar vaší činnosti! Palickap (diskuse) 25. 3. 2017, 21:51 (CET)

Tak si to tam užijte. --Juandev (diskuse) 26. 3. 2017, 09:15 (CEST)

Lipová[editovat zdroj]

Zdravím, nejsou v hesle Lipová (okres Zlín) vloženy omylem fotografie z Haluzic??--OISV (diskuse) 4. 5. 2018, 22:47 (CEST)

Ahoj, dík, správný postřeh - jen jsem si tam zkopíroval ty Haluzice jako vzor a omylem jsem to odklikl. Ale opravil jsem to za 4 minuty, ta kontrola tu funguje ale hodně rychle :-) Palickap (diskuse) 4. 5. 2018, 22:53 (CEST)