Diskuse s wikipedistou:Milan Zahn

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Marek Koudelka (diskuse) 10. 11. 2012, 11:33 (UTC)

Kostel svatého Jiří (Plzeň)[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Kostel svatého Jiří (Plzeň), a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Jowe (diskuse) 25. 11. 2012, 20:30 (UTC)

Portál Křesťanství[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji za Vaše nové články seznam kostelů v Plzni a kostel svatého Jiří (Plzeň), které již kolega Addvisor přidal mezi „nové články“ na portálu Křesťanství. Tam také můžete:

  • požádat o založení nového článku o některém z křesťanských témat
  • upozornit na svůj nový nebo podstatně rozšířený článek z této oblasti
  • navrhnout některý článek do rubriky Osobnost nebo Článek měsíce

Pokud Vás k tomuto tématu napadne něco jiného, můžete napsat do portálové diskuse.

Zdraví Fagnes (diskuse) 30. 11. 2012, 06:28 (UTC)

Kostel sv. Jana Nepomuckého (Plzeň)[editovat zdroj]

Dobrý den,

podívejte se prosím ještě na článek zmíněný v nadpise a zkontrolujte prosím odstavec o zvonech. Původně tam bylo uvedeno, že byly osazeny v srpnu 1911, kousek pod tím, že v září 2011. Domnívám se, že v druhém případě jde o přehlédnutí a má být rovněž 1911 (protože nyní je zvon pouze jeden), pak se ale časové údaje o měsíc různí... Děkuji a zdravím, --Ivannah (diskuse) 2. 12. 2012, 21:00 (UTC)

Díky, už jsem ta data snad správně ujednotil. --Milan Zahn (diskuse) 3. 12. 2012, 12:21 (UTC)

Kostelík U Ježíška (Plzeň)[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Kostel Nejsvětějšího Jména Ježíš (Plzeň), a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Zik (diskuse) 22. 12. 2012, 23:33 (UTC)

Nicméně vzhledem k tomu, že se už na Wikipedii evidentně vyznáte, asi už pravidla znáte a možná máte k článku na stránkách Plzně práva. Pokud ano, doložte je, prosím. --Zik (diskuse) 22. 12. 2012, 23:33 (UTC)

Zdravím, doložení práv není problém. Jen pro budoucnost chci upozornit, že vpravo dole na mých webových stránkách http://www.oplzni.eu je uvedeno licenční ujednání (uvolnění práv), které by mělo být dostačující pro publikování na wikipedii. --Milan Zahn (diskuse) 23. 12. 2012, 09:01 (UTC)
Ahoj, článek jsem vrátil. Asi bych doporučil ke všem Vašim článkům uvést na diskusní stránce informaci, že text na Vašich stránkách je pod CC-BY-SA (jako jsem to udělal zde). --Harold (diskuse) 23. 12. 2012, 10:26 (UTC)
OK, díky za radu, budu se jí řídit --Milan Zahn (diskuse) 23. 12. 2012, 10:48 (UTC)
V tom případě je vše v pořádku, omlouvám se za chybné označení za copyvio. --Zik (diskuse) 23. 12. 2012, 18:34 (UTC)

Tunely Ejpovice[editovat zdroj]

Díky za velmi pěkný a důkladný článek, kde jsem jen trochu upravil styl (příliš složité, nepřehledné věty). Přitom jsem ale narazil na následující rozpor. V odstavci "Vývoj technického řešení" se nejdříve mluví o "stavbě dvou jednotubusových dvojkolejných tunelů" (tedy celkem čtyř kolejí?) a o pár řádek níže o (jednom) "původně uvažovaném tunelu dvoukolejném". Kde je chyba? Zdraví --Sokoljan (diskuse) 6. 12. 2015, 21:58 (CET)[odpovědět]

Wikipedista:Milan Zahn/Pískoviště/Alfa[editovat zdroj]

Ahoj, díky za přehled, vypadá zajímavě a už se těším, až bude zveřejněn. Mám k němu malý tip: udáváš, že řada objektů je památkově chráněna. Plánuješ to nějak v té tabulce zohlednit? Nabízel by se třeba další sloupec s tímto údajem (Památkově chráněné? – Ano/Ne – a třeba ještě z toho „Ano“ odkaz do nějaké (externí?) databáze kulturních památek). Ber to, prosím, jako tip a sám se rozhodni, zda ho budeš realizovat či nikoliv. --Jan Polák (diskuse) 14. 1. 2016, 07:22 (CET)[odpovědět]

Zdravím, přesně tohle mám ještě v úmyslu doplnit. Bude to v podobě odkazu prostřednictvím nějaké šabony, kterou už jsem v obdobných seznamech viděl. Díky za zájem a tip. --Milan Zahn (diskuse) 14. 1. 2016, 12:11 (CET)[odpovědět]

Rozlišovače[editovat zdroj]

Ahoj, dovolil jsem si přesunout heslo na Šrotování sladu, tak jak je nejčastěji zmiňováno. Ostatní rozlišovače v [1] jsem také změnil, některé byly zbytečné, a rozhodně je vždy v závorce malé písmenko. Tak snad mi to odpustíš. Samozřejmě děkuji Ti za pěkný článek, na to bych zapomněl :-)--Horst (diskuse) 22. 1. 2016, 08:54 (CET)[odpovědět]

Zdravím a děkuji za úpravy. Popravdě trochu se s tím peru a snažím se udělat si alespoň v hlavě představu o struktuře článků s tématikou výroby piva; s tím souvisí i ty rozlišovače, které byly voleny poněkud chaoticky. Současně řeším i otázku, jak se poprat se vztahy značka piva a pivovar. Sice pro značku piva existuje i samostatná šablona což evokujep ocit, že by bylo vhodné pro každou značku piva vytvořit samostatné heslo. Ale v praxi to bude přes veškerou snahu až výjimky v podobě legendárních piv pahýl za pahýlem, protože o té které značce se dá napsat vaří se od roku, dva druhy sladu a dva či tři základná parametry. Víc se toho dost dobře vymsalet nedá. Proto jsem si myslel, zda by nebylo vhodnější uvést údaje o jednotlivých značkách piv přímo do hesla příslušného pivovaru a k jednotlivým značkám pak založit jen heslo a přesměrovat je na příslušný pivovar. Ale nemám s tím hlubší zkušenost a tak než se do něčeho takového pustím, raději bych se pořádně poptal, ať to pak někdo němusí uklízet. Děkuji --Milan Zahn (diskuse) 22. 1. 2016, 09:21 (CET)[odpovědět]