Diskuse s wikipedistou:90.180.12.29

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. --Jiekeren (diskuse) 20. 8. 2012, 10:47 (UTC)

Copyvio[editovat zdroj]

--Simca (diskuse) 12. 10. 2012, 04:45 (UTC)

Petr Batěk[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Petr Batěk. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Marquas (diskuse) 2. 11. 2012, 20:00 (UTC)

MHD Teplice[editovat zdroj]

Vaši editaci jsem zrušil, nutno zdrojovat. A teď jsem v Teplicích byl, žádná Prima Cool autobusy neprovozuje.--Zákupák (diskuse) 23. 11. 2012, 21:16 (UTC)

Rádio online[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Mates (diskuse) 22. 12. 2012, 19:45 (UTC)

Prima ZOOM[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Prima ZOOM. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Loupežník (diskuse) 25. 12. 2012, 00:12 (UTC)

Žehuň[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Žehuň fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. --JirkaSv (diskuse) 26. 12. 2012, 22:28 (UTC)

Diskuse:Elektrický vařič[editovat zdroj]

Dobrý den, je mi to líto, ale váš diskusní příspěvek musel být smazán či odstraněn. Wikipedie je encyklopedie, nikoliv všeobecná internetová poradna. Informace buď hledejte ve zdejších článcích, nebo na internetu, ale neptejte se takto na diskusních stránkách na Wikipedii. Diskusní stránky jsou určeny pro debaty o rozvoji a vylepšování článků, ne pro zjišťování základních informací o tématu. Děkuji za pochopení. --Harold (diskuse) 28. 12. 2012, 17:37 (UTC)

Ostrava[editovat zdroj]

Dobrý den, i když má Ostrava ve svém logu tři vykřičníky, neznamená to, že je to oficiální název města. Vaši úpravu jsem smazal. --Marek Koudelka (diskuse) 27. 1. 2013, 10:21 (UTC)

Anténa a další[editovat zdroj]

STOP Toto je poslední varování!

Přestaňte přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, budete bez varování zablokováni.

Matěj Suchánek (diskuse | příspěvky) 8. 8. 2013, 20:04 (UTC)