Máma v sukních

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Máma v sukních
Díl seriálu Simpsonovi
Pův. název Werking Mom
Číslo řada 30
díl 7
Posloupnost dílů
← Předchozí
Nesrdečné pozdravy z Ruska
Následující →
Šašek v manéži
Seznam dílů 30. řady
Seznam dílů seriálu Simpsonovi
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Máma v sukních (v anglickém znění Werking Mom) je 7. díl 30. řady amerického animovaného seriálu Simpsonovi.[1] V USA měl premiéru 18. listopadu 2018 na televizní stanici Fox.[2] Sledovanost tohoto dílu na TV stanici Fox (v premiéře) byla 4,34 milionů diváků.[3] V Česku měl díl premiéru na stanici Prima Cool 18. března 2019.

Děj[editovat | editovat zdroj]

Když Homer přijde do jídelny, stůl je plný plastových dóz na potraviny. Homer hledá jídlo a narazí na tzv. ďáblovy stromky (brokolici). Marge Homerovi oznámí, že začne prodávat plastové dózy na potraviny. Homer navrhl, ať Marge požádá lidi o uskutečnění prodejního večírku a prodávání dóz tam. Homerům návrh většina lidí odmítne. Marge zajde do kadeřnictví Salón krásy. Marge se svěří kadeřníkovi Juliovi, že jí nikdo nechce pomáhat s prodejem dóz. Julio se rozhodne Marge pomoct a uspořádá večírek. Julio Marge přelíčí a udělat z ní drsnou ženu bojovníci'. Po úspěšném večírku se Marge od Julia dozvídá, že si o ní všichni mysleli, že je transsexuál. Julio Marge sdělí, že je taky trasvesta a společně vyrazí do klubu, ve kterém vystupují transvesti. Po krátkém představení vystupujících se Marge vydá na pódium klubu. Již první Margino vystoupení v klubu je zaměřeno na ni. Divákům se vystoupení očividně líbí. V obchodě si Marge prozpěvuje píseň z vystoupení. V hospodě U Vočka se Homer od přátel dozvídá, že Marge předstírá, že je muž, který se převléká za ženu. Homer se vydá na večírku za Marge a přítomnými sdělí, že je žena a tím Marge urazí. Marge příjde do klubu a sdělí vystupujícím, že se s ním cítí lépe než s Homerem, a že je ve skutečnosti žena. Za chvíli Homer (převlečený za ženu) přijde na pódium a zatancuje, aby Marge získal zpět. Homer a Marge se usmíří.[4]

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. Sutan RAJA on Instagram: “Here she is everyone! I am so proud to announce my cameo appearance on #theSimpsons ! I cant describe how honored I am to have been asked…”. Instagram [online]. [cit. 2018-10-22]. Dostupné online. (anglicky) 
  2. Al Jean on Twitter. Twitter. Dostupné online [cit. 2018-10-22]. (česky) 
  3. WELCH, Alex. TV By The Numbers [online]. 2018-11-20 [cit. 2019-03-05]. Dostupné online. (anglicky) 
  4. O2 TV. www.o2tv.cz [online]. [cit. 2019-03-22]. Dostupné online.