Hokejová Liga mistrů 2021/2022

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Hokejová Liga mistrů 2021/22
Podrobnosti
Datum konání26. srpen 2021 - 1. března 2022
Počet týmů32
2020/20212022/2023

Hokejová liga mistrů 2021/2022 je v pořadí 8. ročníkem evropské klubové soutěže pořádané akciovou společností Champions Hockey League. Soutěže se účastní 32 klubů z 13 zemí.

Základní část[editovat | editovat zdroj]

Zápasy základních skupin budou probíhat od 26. srpna 2021 do 13. října 2021.

Skupina A[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

Tým Z V Vp Pp P VB OB +/- B
Česko Sparta Praha 6 3 2 0 1 17 10 +7 13
Švédsko Växjö Lakers 6 3 0 1 2 14 10 +4 10
Německo Pinguins Bremerhaven 6 3 0 0 3 10 15 -5 9
Finsko TPS Turku 6 1 0 1 4 10 16 -6 4

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

27. srpna 2021
18:00
TPS Turku Finsko 1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
Pinguins Bremerhaven Německo Gatorade Center, Turku
Návštěvnost: 1 325
Report
27. srpna 2021
18:05
Växjö Lakers Švédsko 2:1
(1:0, 1:0, 0:1)
Sparta Praha Česko Vida Arena, Växjö
Návštěvnost: 1 218
Report
29. srpna 2021
14:35
Växjö Lakers Švédsko 5:0
(3:0, 1:0, 1:0)
Pinguins Bremerhaven Německo Vida Arena, Växjö
Návštěvnost: 1 487
Report
29. srpna 2021
18:00
TPS Turku Finsko 2:3 po s.n. (0:1)
(1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Sparta Praha Česko Gatorade Center, Turku
Návštěvnost: 1 007
Report
3. září 2021
19:30
Pinguins Bremerhaven Německo 3:0
(0:0, 0:0, 3:0)
TPS Turku Finsko Eisarena Bremerhaven, Bremerhaven
Návštěvnost: 2 066
Report
3. září 2021
19:35
Sparta Praha Česko 2:1 po prodl.
(0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Växjö Lakers Švédsko Tipsport arena, Praha 7
Návštěvnost: 3 312
Report
5. září 2021
17:00
Sparta Praha Česko 3:2
(1:0, 1:1, 1:1)
TPS Turku Finsko Tipsport arena, Praha 7
Návštěvnost: 3 189
Report
5. září 2021
18:05
Pinguins Bremerhaven Německo 2:1
(1:0, 1:1, 0:0)
Växjö Lakers Švédsko Eisarena Bremerhaven, Bremerhaven
Návštěvnost: 1 948
Report
5. října 2021
18:05
TPS Turku Finsko 3:1
(1:1, 1:0, 1:0)
Växjö Lakers Švédsko Gatorade Center, Turku
Návštěvnost: 531
Report
6. října 2021
19:30
Sparta Praha Česko 5:2
(2:2, 1:0, 2:0)
Pinguins Bremerhaven Německo Tipsport arena, Praha 7
Návštěvnost: 3 311
Report
12. října 2021
18:05
Växjö Lakers Švédsko 4:2
(2:0, 1:0, 1:2)
TPS Turku Finsko Vida Arena, Växjö
Návštěvnost: 2 314
Report
12. října 2021
19:00
Pinguins Bremerhaven Německo 1:3
(0:0, 0:1, 1:2)
Sparta Praha Česko Eisarena Bremerhaven, Bremerhaven
Návštěvnost: 2 555
Report

Skupina B[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

Tým Z V Vp Pp P VB OB +/- B
Švédsko Frölunda Gothenburg 6 4 1 0 1 21 14 +7 14
Švýcarsko ZSC Lions Zurich 6 4 0 1 1 17 12 +5 13
Finsko IFK Helsinki 6 2 1 0 3 10 11 -1 8
Česko BK Mladá Boleslav 6 0 0 1 5 9 20 -11 1

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

26. srpna 2021
17:00
BK Mladá Boleslav Česko 1:4
(0:3, 0:1, 1:0)
Frölunda Gothenburg Švédsko ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav
Návštěvnost: 1 520
Report
26. srpna 2021
19:45
ZSC Lions Zurich Švýcarsko 0:3
(0:0, 0:0, 0:3)
IFK Helsinki Finsko Hallenstadion, Curych
Návštěvnost: 1 806
Report
28. srpna 2021
16:00
BK Mladá Boleslav Česko 1:2 po prodl.
(1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
IFK Helsinki Finsko ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav
Návštěvnost: 1 138
Report
28. srpna 2021
20:05
ZSC Lions Zurich Švýcarsko 4:2
(1:2, 0:0, 3:0)
Frölunda Gothenburg Švédsko Hallenstadion, Curych
Návštěvnost: 1 925
Report
2. září 2021
18:00
IFK Helsinki Finsko 0:2
(0:1, 0:0, 0:1)
ZSC Lions Zurich Švýcarsko Tikkurila Arena, Vantaa
Návštěvnost: 200
Report
2. září 2021
18:05
Frölunda Gothenburg Švédsko 4:3
(1:1, 1:1, 2:1)
BK Mladá Boleslav Česko Frölundaborgs Isstadion, Göteborg
Návštěvnost: 800
Report
4. září 2021
14:05
Frölunda Gothenburg Švédsko 4:3 po prodl.
(0:1, 2:0, 1:2 - 1:0)
ZSC Lions Zurich Švýcarsko Frölundaborgs Isstadion, Göteborg
Návštěvnost: 683
Report
4. září 2021
18:00
IFK Helsinki Finsko 2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
BK Mladá Boleslav Česko Tikkurila Arena, Vantaa
Návštěvnost: 511
Report
5. října 2021
17:00
BK Mladá Boleslav Česko 0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
ZSC Lions Zurich Švýcarsko ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav
Návštěvnost: 1 311
Report
5. října 2021
18:05
IFK Helsinki Finsko 2:3
(1:0, 0:1, 1:2)
Frölunda Gothenburg Švédsko Helsingin jäähalli, Helsinky
Návštěvnost: 4 139
Report
12. října 2021
18:05
Frölunda Gothenburg Švédsko 4:1
(2:0, 0:0, 2:1)
IFK Helsinki Finsko Frölundaborgs Isstadion, Göteborg
Návštěvnost: 2 278
Report
12. října 2021
19:45
ZSC Lions Zurich Švýcarsko 7:3
(3:3, 1:0, 3:0)
BK Mladá Boleslav Česko Hallenstadion, Curych
Návštěvnost: 2 380
Report

Skupina C[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

Tým Z V Vp Pp P VB OB +/- B
Finsko Lukko Rauma 6 4 0 2 0 22 11 +11 14
Německo Adler Mannheim 6 3 1 0 2 21 13 +8 11
Švýcarsko Lausanne HC 6 2 1 0 3 11 15 -4 8
Wales Cardiff Devils 6 1 0 0 5 11 26 -15 3

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

26. srpna 2021
18:00
Lukko Rauma Finsko 2:3 po prodl.
(0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
Lausanne HC Švýcarsko Kivikylän Areena, Rauma
Návštěvnost: 1 481
Report
26. srpna 2021
20:00
Cardiff Devils Wales 0:5
(0:3, 0:1, 0:1)
Adler Mannheim Německo Ice Arena Wales, Cardiff
Návštěvnost: 2 836
Report
28. srpna 2021
18:00
Lukko Rauma Finsko 5:1
(0:0, 2:0, 3:1)
Adler Mannheim Německo Kivikylän Areena, Rauma
Návštěvnost: 981
Report
28. srpna 2021
20:00
Cardiff Devils Wales 4:1
(1:0, 1:1, 2:0)
Lausanne HC Švýcarsko Ice Arena Wales, Cardiff
Návštěvnost: 2 347
Report
2. září 2021
19:00
Adler Mannheim Německo 7:2
(2:0, 3:1, 2:1)
Cardiff Devils Wales SAP Arena, Mannheim
Návštěvnost: 4 183
Report
2. září 2021
19:45
Lausanne HC Švýcarsko 0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
Lukko Rauma Finsko Vaudoise Aréna, Lausanne
Návštěvnost: 3 531
Report
4. září 2021
20:00
Adler Mannheim Německo 2:1 po s.n. (1:0)
(0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Lukko RaumaFinsko SAP Arena, Mannheim
Návštěvnost: 3 822
Report
4. září 2021
20:05
Lausanne HC Švýcarsko 2:0
(0:0, 1:0, 1:0)
Cardiff Devils Wales Vaudoise Aréna, Lausanne
Návštěvnost: 3 332
Report
6. října 2021
18:00
Lukko Rauma Finsko 5:2
(2:0, 2:2, 1:0)
Cardiff Devils Wales Kivikylän Areena, Rauma
Návštěvnost: 943
Report
6. října 2021
19:45
Lausanne HC Švýcarsko 2:5
(0:1, 2:2, 0:2)
Adler Mannheim Německo Vaudoise Aréna, Lausanne
Návštěvnost: 1 992
Report
13. října 2021
19:00
Adler Mannheim Německo 1:3
(0:1, 0:1, 1:1)
Lausanne HC Švýcarsko SAP Arena, Mannheim
Návštěvnost: 4 238
Report
13. října 2021
20:00
Cardiff Devils Wales 3:6
(0:3, 2:2, 1:1)
Lukko Rauma Finsko Ice Arena Wales, Cardiff
Návštěvnost: 1 858
Report

Skupina D[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

Tým Z V Vp Pp P VB OB +/- B
Švédsko Rögle Ängelholm 6 4 1 0 1 23 14 +9 14
Německo Red Bull Munich 6 4 0 0 2 25 13 +12 12
Švýcarsko EV Zug 6 3 0 1 2 28 19 +9 10
Dánsko SønderjyskE Vojens 6 0 0 0 6 11 41 -30 0

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

26. srpna 2021
18:05
Rögle Ängelholm Švédsko 5:3
(1:0, 1:1, 3:2)
EV Zug Švýcarsko Halmstad Arena
Report
26. srpna 2021
20:15
SønderjyskE Vojens Dánsko 1:5
(1:1, 0:1, 0:3)
Red Bull Munich Německo Frøs Arena, Vojens
Návštěvnost: 1 517
Report
28. srpna 2021
17:45
SønderjyskE Vojens Dánsko 0:10
(0:4, 0:3, 0:3)
EV Zug Švýcarsko Frøs Arena, Vojens
Návštěvnost: 1 189
Report
28. srpna 2021
19:05
Rögle Ängelholm Švédsko 4:3
(2:1, 0:2, 2:0)
Red Bull Munich Německo Catena Arena, Ängelholm
Návštěvnost: 996
Report
2. září 2021
19:00
Red Bull Munich Německo 6:2
(2:1, 3:0, 1:1)
SønderjyskE Vojens Dánsko Olympia-Eisstadion, Mnichov
Návštěvnost: 1 015
Report
2. září 2021
20:05
EV Zug Švýcarsko 1:2 po prodl.
(1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Rögle Ängelholm Švédsko BOSSARD Arena, Zug
Návštěvnost: 2 148
Report
4. září 2021
17:00
EV Zug Švýcarsko 9:3
(1:0, 5:1, 3:2)
SønderjyskE Vojens Dánsko BOSSARD Arena, Zug
Návštěvnost: 1 659
Report
4. září 2021
20:00
Red Bull Munich Německo 2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
Rögle Ängelholm Švédsko Olympia-Eisstadion, Mnichov
Návštěvnost: 1 057
Report
5. října 2021
20:00
Red Bull Munich Německo 3:4
(0:1, 2:1, 1:2)
EV Zug Švýcarsko Olympia-Eisstadion, Mnichov
Návštěvnost: 1 780
Report
5. října 2021
20:35
SønderjyskE Vojens Dánsko 2:3
(1:2, 1:1, 0:0)
Rögle Ängelholm Švédsko Frøs Arena, Vojens
Návštěvnost: 1 072
Report
13. října 2021
18:05
Rögle Ängelholm Švédsko 8:3
(0:0, 2:1, 6:2)
SønderjyskE Vojens Dánsko Catena Arena, Ängelholm
Návštěvnost: 2 853
Report
13. října 2021
19:45
EV Zug Švýcarsko 1:3
(1:1, 0:2, 0:3)
Red Bull Munich Německo BOSSARD Arena, Zug
Návštěvnost: 3 900
Report


Skupina E[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

Tým Z V Vp Pp P VB OB +/- B
Finsko Tappara Tampere 6 3 2 0 1 25 18 +7 13
Švédsko Skellefteå AIK 6 3 0 0 3 22 21 +1 9
Německo Eisbären Berlín 6 2 0 1 3 21 26 -5 7
Švýcarsko HC Lugano 6 2 0 1 3 20 23 -3 7

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

27. srpna 2021
19:45
HC Lugano Švýcarsko 5:1
(1:1, 2:0, 2:0)
Skellefteå AIK Švédsko Cornèr Arena, Lugano
Návštěvnost: 2 461
Report
27. srpna 2021
20:15
Eisbären Berlin Německo 1:6
(0:0, 0:5, 1:1)
Tappara Tampere Finsko Mercedes-Benz Arena, Berlín
Návštěvnost: 2 000
Report
29. srpna 2021
17:05
Eisbären Berlin Německo 3:5
(1:0, 2:2, 0:3)
Skellefteå AIK Švédsko Mercedes-Benz Arena, Berlín
Návštěvnost: 2 000
Report
29. srpna 2021
19:45
HC Lugano Švýcarsko 3:6
(0:0, 0:4, 3:2)
Tappara Tampere Finsko Cornèr Arena, Lugano
Návštěvnost: 2 033
Report
3. září 2021
18:00
Tappara Tampere Finsko 5:4 po prodl.
(1:0, 2:3, 1:1 - 1:0)
Eisbären Berlin Německo Tesoma Hockey Arena, Tampere
Návštěvnost: 750
Report
3. září 2021
18:05
Skellefteå AIK Švédsko 3:5
(0:2, 2:3, 1:0)
HC Lugano Švýcarsko Skellefteå Kraft Arena, Skellefteå
Návštěvnost: 1 032
Report
5. září 2021
18:00
Tappara Tampere Finsko 3:2 po prodl.
(1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
HC Lugano Švýcarsko Tesoma Hockey Arena, Tampere
Návštěvnost: 750
Report
5. září 2021
18:05
Skellefteå AIK Švédsko 5:3
(2:0, 1:3, 2:0)
Eisbären Berlin Německo Skellefteå Kraft Arena, Skellefteå
Návštěvnost: 1 037
Report
5. října 2021
18:05
Skellefteå AIK Švédsko 6:1
(4:1, 2:0, 0:0)
Tappara Tampere Finsko Skellefteå Kraft Arena, Skellefteå
Návštěvnost: 2 062
Report
5. října 2021
19:00
Eisbären Berlin Německo 6:3
(2:1, 3:1, 1:1)
HC Lugano Švýcarsko Mercedes-Benz Arena, Berlín
Návštěvnost: 1 418
Report
12. října 2021
18:05
Tappara Tampere Finsko 4:2
(1:2, 1:0, 2:0)
Skellefteå AIK Švédsko Hakametsä Stadium, Tampere
Návštěvnost: 2 409
Report
13. října 2021
19:45
HC Lugano Švýcarsko 2:4
(0:1, 2:1, 0:2)
Eisbären Berlin Německo Cornèr Arena, Lugano
Návštěvnost: 2 166
Report


Skupina F[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

Tým Z V Vp Pp P VB OB +/- B
Švýcarsko Fribourg-Gottéron 6 6 0 0 0 25 9 +16 18
Švédsko Leksands IF 6 4 0 0 2 17 16 +1 12
Česko Oceláři Třinec 6 2 0 0 4 15 17 -2 6
Slovensko Slovan Bratislava 6 0 0 0 6 8 23 -15 0

Zápasy[editovat | editovat zdroj]

27. srpna 2021
19:05
Leksands IF Švédsko 5:3
(0:2, 2:1, 3:0)
Slovan Bratislava Slovensko Tegera Arena, Leksand
Návštěvnost: 1 797
Report
27. srpna 2021
19:45
Fribourg-Gottéron Švýcarsko 6:2
(2:1, 2:1, 2:0)
Oceláři Třinec Česko BCF Arena, Fribourg
Návštěvnost: 2 673
Report
29. srpna 2021
17:45
Fribourg-Gottéron Švýcarsko 5:2
(3:0, 1:2, 1:0)
Slovan Bratislava Slovensko BCF Arena, Fribourg
Návštěvnost: 3 052
Report
29. srpna 2021
18:05
Leksands IF Švédsko 3:2
(0:1, 2:0, 1:1)
Oceláři Třinec Česko Tegera Arena, Leksand
Návštěvnost: 1 800
Report
2. září 2021
17:00
Oceláři Třinec Česko 3:4
(3:0, 0:3, 0:1)
Fribourg-Gottéron Švýcarsko Werk Arena, Třinec
Návštěvnost: 1 848
Report
2. září 2021
19:30
Slovan Bratislava Slovensko 2:4
(0:2, 1:0, 1:2)
Leksands IF Švédsko Ondrej Nepela Arena, Bratislava
Návštěvnost: 2 165
Report
4. září 2021
15:00
Oceláři Třinec Česko 1:3
(0:0, 0:1, 1:2)
Leksands IF Švédsko Werk Arena, Třinec
Návštěvnost: 1 135
Report
4. září 2021
17:30
Slovan Bratislava Slovensko 0:2
(0:0, 0:1, 0:1)
Fribourg-Gottéron Švýcarsko Ondrej Nepela Arena, Bratislava
Návštěvnost: 1 914
Report
5. října 2021
18:05
Leksands IF Švédsko 2:5
(2:0, 0:3, 0:2)
Fribourg-Gottéron Švýcarsko Tegera Arena, Leksand
Návštěvnost: 4 042
Report
6. října 2021
17:00
Oceláři Třinec Česko 3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
Slovan Bratislava Slovensko Werk Arena, Třinec
Návštěvnost: 1 977
Report
12. října 2021
19:45
Fribourg-Gottéron Švýcarsko 3:0
(2:0, 1:0, 0:0)
Leksands IF Švédsko BCF Arena, Fribourg
Návštěvnost: 3 069
Report
13. října 2021
18:00
Slovan Bratislava Slovensko 1:4
(0:0, 1:3, 0:1)
Oceláři Třinec Česko Ondrej Nepela Arena, Bratislava
Návštěvnost: 1 718
Report

Skupina G[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

Tým Z V Vp Pp P VB OB +/- B
Rakousko EC KAC 6 3 2 0 1 19 9 +10 13
Francie Rouen Hockey Élite 76 6 3 0 1 2 15 14 +1 10
Ukrajina HK Donbass Doněck 6 2 0 2 2 15 17 -2 8
Dánsko Rungsted Seier Capital 6 0 2 1 3 13 22 -9 5

Skupina H[editovat | editovat zdroj]

Tabulka[editovat | editovat zdroj]

Tým Z V Vp Pp P VB OB +/- B
Rakousko EC Red Bull Salzburg 6 4 1 0 1 23 13 +10 14
Itálie HC Bolzano 6 3 1 2 0 20 13 +7 13
Polsko GKS Jastrzębie 6 2 0 1 3 17 21 −4 7
Norsko IK Frisk Asker 6 0 1 0 5 11 24 −13 2

Play off[editovat | editovat zdroj]

Play-off bylo rozlosováno 15. října 2021. Týmy byly losovány do dvojic ze dvou košů. V prvním koši byly vítězové skupin, ve druhém koši týmy z druhých míst.

Skupina Vítězové Druhá místa
A Česko Sparta Praha Švédsko Växjö Lakers
B Švédsko Frölunda Gothenburg Švýcarsko ZSC Lions Zurich
C Finsko Lukko Rauma Německo Adler Mannheim
D Švédsko Rögle Ängelholm Německo Red Bull Munich
E Finsko Tappara Tampere Švédsko Skellefteå AIK
F Švýcarsko Fribourg-Gottéron Švédsko Leksands IF
G Rakousko KAC Klagenfurt Francie Rouen Dragons
H Rakousko Red Bull Salzburg Itálie HC Bolzano

Pavouk[editovat | editovat zdroj]

  Osmifinále Čtvrtfinále Semifinále Finále
                                         
 Švýcarsko Fribourg-Gottéron 2 2 4  
 Německo Red Bull Munich 4 3 7  
   Německo Red Bull Munich  
   Finsko Lukko Rauma  
 Itálie HC Bolzano 1 - 1
 Finsko Lukko Rauma 3 - 3  
   neznámá vlajka  
   neznámá vlajka  
 Švédsko Växjö Lakers 2 2 4  
 Finsko Tappara Tampere 2 4 6  
   Finsko Tappara Tampere
   Francie Rouen Dragons  
 Francie Rouen Dragons 3 1 4
 Rakousko Red Bull Salzburg 0 3 3  
   neznámá vlajka
   neznámá vlajka
 Švýcarsko ZSC Lions Zurich 3 1 4  
 Švédsko Rögle Ängelholm 4 3 7  
   Švédsko Rögle Ängelholm
   Česko Sparta Praha  
 Švédsko Skellefteå AIK 1 2 3
 Česko Sparta Praha 3 1 4  
   neznámá vlajka
   neznámá vlajka  
 Německo Adler Mannheim 1 1 2  
 Švédsko Frölunda HC 10 4 14  
   Švédsko Frölunda HC
   Švédsko Leksands IF  
 Rakousko KAC Klagenfurt 4 1 5
 Švédsko Leksands IF 0 8 8  

Osmifinále[editovat | editovat zdroj]

16. listopadu 2021
18:05
Skellefteå AIK Švédsko 1:3
(0:1, 1:1, 0:1)
Sparta Praha Česko Skellefteå Kraft Arena, Skellefteå
Návštěvnost: 2 433
Report
23. listopadu 2021
18:00
Sparta Praha Česko 1:2
(1:0, 0:0, 0:2)
Skellefteå AIK Švédsko Tipsport Arena, Praha
Návštěvnost: 3 417
Report

V součtu 4:3, do čtvrtfinále postoupil tým HC Sparta Praha


16. listopadu 2021
19:00
Växjö Lakers Švédsko 2:2
(2:1, 0:1, 0:0)
Tappara Tampere Finsko Vida Arena, Växjö
Návštěvnost: 2 462
Report
23. listopadu 2021
18:00
Tappara Tampere Finsko 4:2
(0:0, 1:2, 3:0)
Växjö Lakers Švédsko Hakametsä Stadium, Tappara
Report

V součtu 6:4, do čtvrtfinále postoupil tým Tappara Tampere


16. listopadu 2021
19:00
KAC Klagenfurt Rakousko 4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
Leksands IF Švédsko Stadthalle Klagenfurt, Klagenfurt
Návštěvnost: 1 609
Report
23. listopadu 2021
19:00
Leksands IF Švédsko 8:1
(3:0, 2:0, 3:1)
KAC Klagenfurt Rakousko Tegera Arena, Leksand
Návštěvnost: 2 365
Report

V součtu 8:5, do čtvrtfinále postoupil tým Leksands IF


16. listopadu 2021
19:30
Adler Mannheim Německo 1:10
(1:2, 0:3, 0:5)
Frölunda Gothenburg Švédsko SAP Arena, Mannheim
Návštěvnost: 2 968
Report
23. listopadu 2021
18:05
Frölunda Gothenburg Švédsko 4:1
(1:0, 1:0, 2:1)
Adler Mannheim Německo Frölundaborgs Isstadion, Göteborg
Návštěvnost: 1 738
Report

V součtu 14:2, do čtvrtfinále postoupil tým Frölunda Gothenburg


16. listopadu 2021
19:30
HC Bolzano Itálie 1:3
(0:2, 1:1, 0:0)
Lukko Rauma Finsko Eiswelle, Bolzano
Návštěvnost: 2 300
Report
24. listopadu 2021
18:00
Lukko Rauma Finsko Zrušeno z důvodu nemoci Covid-19 v týmu Lukko Rauma HC Bolzano Itálie Kivikylän Areena, Rauma
Report

V součtu 3:1, do čtvrtfinále postoupil tým Lukko Rauma


16. listopadu 2021
20:05
Fribourg-Gottéron Švýcarsko 2:4
(1:1, 0:3, 1:0)
Red Bull Munich Německo BCF Arena, Fribourg
Návštěvnost: 5 039
Report
24. listopadu 2021
18:00
Red Bull Munich Německo 3:2
(0:0, 0:0, 3:2)
Fribourg-Gottéron Švýcarsko Olympia-Eisstadion, Mnichov
Návštěvnost: 986
Report

V součtu 7:4, do čtvrtfinále postoupil tým Red Bull Munich


16. listopadu 2021
20:05
ZSC Lions Zurich Švýcarsko 3:4
(1:1, 1:2, 1:1)
Rögle Ängelholm Švédsko Hallenstadion, Curych
Návštěvnost: 3 016
Report
23. listopadu 2021
18:05
Rögle Ängelholm Švédsko 3:1
(0:0, 1:1, 2:0)
ZSC Lions Zurich Švýcarsko Catena Arena, Ängelholm
Návštěvnost: 3 147
Report

V součtu 7:4, do čtvrtfinále postoupil tým Rögle Ängelholm


17. listopadu 2021
19:30
Rouen Dragons Francie 3:0
(0:0, 1:0, 2:0)
Red Bull Salzburg Rakousko Patinoire Nathalie Péchalat, Rouen
Návštěvnost: 3 279
Report
24. listopadu 2021
20:20
Red Bull Salzburg Rakousko 3:1
(1:0, 1:0, 1:1)
Rouen Dragons Francie Eisarena Salzburg, Salzburg
Návštěvnost: Bez diváků
Report

V součtu 4:3, do čtvrtfinále postoupil tým Rouen Dragons

Čtvrtfinále[editovat | editovat zdroj]

7. prosince 2021 Finsko Lukko Rauma Německo Red Bull Munich [[]], [[]]
[ Report]
14. prosince 2021 Německo Red Bull Munich Finsko Lukko Rauma [[]], [[]]
[ Report]

V součtu x:x, do semifinále postoupil tým [[]]

7. prosince 2021 Finsko Tappara Tampere Francie Rouen Dragons [[]], [[]]
[ Report]
14. prosince 2021 Francie Rouen Dragons Finsko Tappara Tampere [[]], [[]]
[ Report]

V součtu x:x, do semifinále postoupil tým [[]]

7. prosince 2021 Česko Sparta Praha Švédsko Rögle Ängelholm [[]], [[]]
[ Report]
14. prosince 2021 Švédsko Rögle Ängelholm Česko Sparta Praha [[]], [[]]
[ Report]

V součtu x:x, do semifinále postoupil tým [[]]

7. prosince 2021 Švédsko Leksands IF Švédsko Frölunda HC [[]], [[]]
[ Report]
14. prosince 2021 Švédsko Frölunda HC Švédsko Leksands IF [[]], [[]]
[ Report]

V součtu x:x, do semifinále postoupil tým [[]]

Semifinále[editovat | editovat zdroj]

Finále[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]