Diskuse s wikipedistou:Robinsoncrusoe

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--DeeMusil 2. 1. 2011, 18:58 (UTC)

Amalaswintha[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Amalaswintha. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --DeeMusil 2. 1. 2011, 19:16 (UTC)


Děkuji Vám za první informace v článku Ludwig Leichhardt. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Kacir 5. 1. 2011, 11:38 (UTC)

Doporučení[editovat zdroj]

Dobrý den, všiml jstem si že děláte nakonec docela slušné články. Tedy vítejte ještě jednou mezi nás. Mám pro Vás doporučení. Používejte šablonu {{Pracuje se}} v úvodu článku, dokud nemáte článek v takové podobě, aby se k němu nemuseli správci a editoři vyjadřovat např. vkládáním šablony "urentně ověřit". Článek začnou ostatní upravovat až poté, co bude šablona "pracuje se" odstraněna. Také se zkuste poučit z následných úprav článku, např. jak k článku dodávat zdroje a další náležitosti, ale to má čas... není kam spěchat. Wikipedii zdar. --DeeMusil 5. 1. 2011, 14:30 (UTC)

Shrnutí editace[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je velmi žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. Umožníte tak snazší dohled nad stránkou posledních změn, ale i budoucí nalezení konkrétní změny v historii článku.

Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. --Jieκeren 9. 1. 2011, 22:12 (UTC)


Dobry den, diky za rady, budu se snazit tu co nejmene skodit. Robinsoncrusoe

Dobrý den, připomínám užitečnost Shrnutí editace, stačí i např „přidán obrázek“ ap. Díky za příspěvky. --Matěj Orlický (diskuse) 18. 3. 2013, 11:19 (UTC)

Kategorie[editovat zdroj]

Dobrý den. Díky za článek Kostel Povýšení svatého Kříže (Vinoř)! Prosím Vás ale, abyste zařazoval články do kategorií a uváděl zdroje. Díky a hodně zdaru v další práci. --Gampe (diskuse) 16. 3. 2013, 19:04 (UTC)

Dobrý den, moc to neumím, něco jsem jen zkoušel. Ale byli jsme na výletě a je to vlastně takový deníkový záznam. Také zdravím a přeju hodně úspěchů. R.C.

V nápovědě je to myslím dost dobře popsáno, pokud byste něčemu nerozuměl, napište. Jinak jak máte uvedeno nahoře, diskusní příspěvky se podepisují čtyřmi vlnovkami ~~~~ a abyste je nemusel na klávesnici hledat, máte na to nahoře tlačítko Insert-signature.png na které stačí klepnout. Zdraví --Gampe (diskuse) 16. 3. 2013, 20:05 (UTC)

Smilovice[editovat zdroj]

Vizte prosím: User talk:Robinsoncrusoe. Děkuji --Gampe (diskuse) 17. 3. 2013, 09:23 (UTC)

Smilovice (okres Rakovník), pohled hlavní ulicí

Jasně, díky za instrukce. Nevim přesně, co chcete na fotce objasnit, umístil jsem ji přece do článku o Smilovicích v okrese Rakovník. Samozřejmě to moc neumím, mějte se mnou, prosím trpělivost. Snad se to časem naučím. Rozhodně Vám nechci komplikovat život, naopak, rád bych občas nějak přispěl. Zdraví R.C.

Pardon, podle umístění ve článku jsem to posléze identifikoval a kategorii přidal. Z původního popisu ale nebylo jasné, o které Smilovice jde.--Gampe (diskuse) 18. 3. 2013, 05:07 (UTC)

Reference ve článku Vinoř[editovat zdroj]

Na reference máme citační šablony, v tomto případě {{Citace sborníku}}. Nebo to má být {{Citace periodika}}? Jen nevím, na které místo v textu měla být umístěna. Prosím Vás tedy, abyste ji dal tam, kam patří, pokud jsem to odhadl špatně.

Doufám, že to nevypadá, že Vás tady chceme s kolegy nějak prohánět. Díky moc za všechny fotky i příspěvky! A pokud Vám něco nebude jasné a nenajdete odpověď v nápovědě, zeptejte se Pod lípou, nebo napište. Společně to určitě dáme dohromady. Hodně zdaru přeje --Gampe (diskuse) 18. 3. 2013, 05:07 (UTC)

Vinoř[editovat zdroj]

Zdravím. Nevím přesně, co jste myslel vložením biografického záznamu 2. Jaromír Adamec... do kapitoly Reference. Do této kapitoly se totiž nevkládá přímo, ale odkaz se vkládá do vlastního textu mezi značky <ref> </ref>; ten se pak v kap. Reference automaticky zobrazí.

V článku Vinoř to je vidět v kap. Historie: ...zmínka o obci pochází již z r. 1088,<ref>[[Emanuel Poche|Poche, Emanuel]], a kol. ''Umělecké památky Čech 4''. 1. vyd. Praha: Academia, 1982. 636 s. bez ISBN</ref> kdy král.... I s ukázkami to je popsáno v Nápověda:Reference. --Packa (diskuse) 17. 3. 2013, 22:24 (UTC)

Portál Křesťanství[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji za Váš nový článek kostel Povýšení svatého Kříže (Vinoř), který již kolega Addvisor přidal mezi „nové články“ na portálu Křesťanství (mezitím však byl odkaz vyřazen, neboť po týdnu se odkazy vyřazují). Tam také můžete:

  • požádat o založení nového článku o některém z křesťanských témat
  • upozornit na svůj nový nebo podstatně rozšířený článek z této oblasti
  • navrhnout některý článek do rubriky Osobnost nebo Článek měsíce

Pokud Vás k tomuto tématu napadne něco jiného, můžete napsat do portálové diskuse.

Zdraví Fagnes (diskuse) 27. 5. 2013, 02:52 (UTC)

Externí odkazy v textu, odkazy na ČSFD[editovat zdroj]

Donrý den, díky za doplnění článku Oidipus, rád bych Vás upozornil na dvě věci:

  1. externí odkazy prosím nevkládejte přímo do textu článku, místo toho raději použijte šablonu {{Citace elektronické monografie}}
  2. odkazy do ČSFD lze jednoduše udělat pomocí šablony {{Čsfd film}}

zdraví --Gampe (diskuse) 8. 4. 2021, 12:04 (CEST)[odpovědět]