Přeskočit na obsah

Wikipedista:Dee

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
(přesměrováno z Wikipedista:DeeMusil)
  Wikipedie má nyní 549 758 článků, Dnes je úterý 16. července 2024, svátekLuboš Anglická WikipedieČeská Wikipedie WikicitátyCommons    v 
Nálepky v
Od doby kdy byl tento Wikipedista perzekuován napříč Wikispektrem, již několikrát vykázal Wikipedii ze svého života na více než dvojnásobek vlastního bloku a měje na paměti motto filmu Argo to s klidem a bez váhání udělal (až na výjimky) zas, a udělá to opakovaně, kdykoliv to uzná za vhodné
Tento uživatel žije v České republice, kterou občas zove Banánistán.
Tento uživatel si nemůže pomoci a je prostě věřící v Boha.
Tento uživatel podporuje tradiční a zdravé rodiny
Uživatel je antikomunista ve stylu hříšníka miluj, ale za hřích ho nemilosrdně sejmi.
Tento uživatel je rozhodně proti nacismu, aneb dtto.
Tento uživatel nekouří a je zásadně proti kouření. Kuřáky zove „smraďochy“, dobře jim tak.
Tento uživatel je vysoce politicky nekorektní protože si myslí, že ženy se zásadně liší od mužů.
Tohoto uživatele živí počítače a programování, protože provozuje analýzu a testování software.
Tento uživatel se nebojí různých operačních systémů
Tento uživatel má rád {{Commons}}, {{Commons cat}} a {{Sisterlinks}} odkazy
Vy Tento uživatel spíš preferuje vykání, pokud se nedohodne jinak. Ty
Tohoto uživatele, i když už byl leckde zajímá stát Rakousko
Wikipedistou jsem již / teprve
16 let a 181 dní.
Babylon – informace o uživateli
cs-N Tento uživatel je rodilý mluvčí češtiny.
en-3 This user has advanced knowledge of English.
html-4 Tento uživatel má profesionální znalosti HTML.
Wikipedisté podle jazyka
WikiHodnost Vyznamenání v

Wikikytička za pěknou úpravu článků o náboženství. (Pěkně psané s nezaujatým pohledem ;) ) --Hagar 12. 1. 2009, 19:04 (UTC) Dobrý den, za článek Sedm základních nástrojů zlepšování kvality, který jste dovedl na úroveň Dobrého článku, bych vám chtěl udělit tuto wikikikytičku. S pozdravem, --Podzemnik 3. 5. 2011, 09:07 (UTC)

 WikiHodnost WikiHodnost  -

Wikipedista II. třídy, 8000 editací, 22.února 2012
„Wikipedista III. třídy, 6000 editací 26. března 2011“„Zkušený uživatel, 4000 editací už ani nevím kdy“


„Student, 2000 editací 24.ledna 2010“„Učeň, 1000 editací od 31. března 2009“„Nováček, 200 editací od 21. května 2008“

 Dobré články Dobré Články a další...  

Dobrý článek: Sedm základních nástrojů zlepšování kvality, 3.5.2011 1. místo III. oblasti a 3. běhu soutěže o Ceny za rozvoj české Wikipedie Kvalitní obrázek „Watching the inchworm“

   v   

Tento Wikipedista je na Wikipedii natolik populární, že byl zablokován například i za prozrazení pravděpodobné lokace anonymní IP adresy v mylném domnění, že by mohlo jít o osobní údaj (arbitráž potvrdila, že o osobní údaj nešlo) a pokud ho není možné na trvalo zrušit, zablokovat či jinak odradit od editací Wikipedie, případně alespoň napomenout za osobní útok, je napomínán alespoň za jakousi >hubatost<, když se slušně a věcně ohrazuje proti urážkám jeho osoby a stalkingu. Nadále zůstává velmi populární, což např. dokazují konstantně a neustále běžící pokusy o přihlášení jeho jménem na různých Wikipediích, které mohou být jedině dílem brute-force robota (2020-11-04 naposledy 33x od posledního přihlášení).

Něco o mé osobě? Cokoliv o sobě řeknete bude vždy použito proti Vám. Tak ač Vás sice od mládí učili chodit a mluvit, tak tady je lépe dělat co nás učí v práci: sedět a držet hubu.

Wikipedii považuji za projekt poměrně zdařilý, ač je založen na strohém vědění, avšak skutečně zdařilý encyklopedický projekt je založen na hodnotách, které na Wikipedii chybí.

Postoje k:

 • Lidským právům a lidskoprávním aktivistům: Měli by mít práva alespoň 0644, tzn. od čeho jsou vlastník mohou měnit a zasahovat a od čeho nejsou vlastník, do toho ať nekecají.
 • Sektobijcům všeho druhu: Brojit lží, nenávistí a nesnášenlivostí proti jiným náboženstvím se vymstí hlavně jejich vlastnímu náboženství, u nás převážně křesťanství a materializmu. Zajímavé spojenectví. Možná proto sektobijectví tak přitahuje destruktivní a sebedestruktivní sklony. Ne, že by snad byli reprezentativní vzorek těchto skupin, to ne. Bohužel, jak řekla jedna moudrá paní: „šmejdu se dneska jeden neubrání!“. Podporování něčeho takového je zrůdné.
 • Stalkerství a stalkování: KÉŽ BY bylo stalkerům dopřáno toho, co sami dělají, vrchovatě a i s návdavkem. Nechutně obsedantní zájem o činnost druhých a chorobné potěšení z buzerace druhých pramení z nedostatečné vlastní činnosti, tvořivosti a sebeúcty a ty jsou pak nepochybně projevem prázdného ducha a zanedbané osobnosti.
 • Globálně oteplenému alarmismu a aktivismu: Matička země potřebuje ekologii jako sůl, avšak hyzdit krajinu tripody (větrná elektrárna), prohazovat jídlo motorem (řepka olejka) či případně farmařit s panely (solárními) a to vše na státní outraty v době, kdy půlka Afriky hladoví, to vše v bájném domnění, že to něčemu prospěje, přičemž oteplování se již víc než celé desetiletí překvapeným vědátorům neznámo kamsi vytratilo, to není žádná ekologie, ale nebetyčná ptákovina a ti co to spískali by měli viset za všakvyvítezaco v průvanu aby si to při každém zhoupnutí připomněli. Mimochodem, i kdyby, tak já teplo rád a CO2 zase tuze rády rostliny, takže jakýpak copak. Aktuálně se však obávám nástupu neomarxizmu zelené vlny, který je mnohem větší hrozbou pro lidstvo, než hypotetické opakování oteplení rozhodně nezpůsobené člověkem, které skončilo ve 14. století, v době katedrál, které mělo v rámci tehdejších společenských možností za následek všeobecný blahobyt a prosperitu.
 • Podpoře biopaliv: Je to strašně drahé a ekologicky úplně zbytečné. Pokud jídlo proženeme motorem, není to tak velký problém, jako když z veřejných rozpočtů zaplatíme miliardové vratky DPH několika jednotlivcům - viz předchozí bod. Tím spíš, pokud jsou třeba ve státní správě rozsáhle metastázující ministr financí, nebo snad i premiér, kteří to sami sobě schvalují.Krom toho jsem slyšel, že vědci z NASA měřili zelenost planety a dlouhodobě pozorují nárůst zelené barvy kvůli vyššímu obsahu CO2. Při toulkách českou krajinou a při pohledu na nekonečně žluté lány řepky jsem si uvědomil, že blbost cca 30% českého voličstva by mohla být měřitelná i z vesmíru (thx. ⊽Bert). Naštěstí na cestě na smetiště dějin, ale chraňvásrukapáně něco podobného zase vymyslet.
 • Dotacím všeho druhu, vládním a bankovním regulacím: přerozdělování peněz z balíku, který jim nepatří a experimentování s inženýrstvím ve společnosti či ekonomice odporuje principům vlastnictví a dříve nebo později musí zkolabovat (viz 0644). Čím méně dáme do společného balíku, tím více zbude na věci, které stojí za to podpořit.
 • LGBT...IQP...XYZ-αβ..ω-ismu: Písmenka už na to nestačí - je to marný, šroubek do šroubku stejně nezašroubuješ. Podporovat by se mělo jen to, co funguje. Mimochodem, B znamená, že pohlaví jsou jen 2. Já vám dám 47!
 • Nošení zbraní včetně střelných: Člověk má právo se bránit agresi až do té míry, aby ji zcela eliminoval. Je lépe zemřít ve stoje, než prosit o život na kolenou. Proto policii nevoláme, a když už něco voláme, tak sanitku.
 • Daním a daňovému zatížení: Zatížení svobodných a bezdětných zaměstnanců různými daněmi, pojištěními a poplatky je v ČR kolem 70% (sociální + zdravotní pojištění na straně zaměstnavatele, sociální a zdravotní pojištění na straně zaměstnance, daň z příjmu, spotřební daně, daň z přidané hodnoty, poplatky všeho druhu). Protihodnotu od státu jaksi nevidno, asi proto, že někde někdo něco ukradl, takže jiní musí odvést práci zadarmo. Proto čím méně dáme státu k rozkradení, tím více peněz zůstane lidem a tím lépe pro nás všechny.
 • Kontrolnímu hlášení a EET: Podnikatelé zahrnou své nemalé náklady spojené s tímto druhem státní zvůle do svých nákladů a ty buď přičtou k ceně svých služeb a zboží nebo tam, kde to není možné to odečtou od platů svých zaměstnanců. Zaplatí to nakonec ti dole. Podporovat něco takového by mohl jen ovčan smyslů zbavený. Béééé. Naštěstí definitivně zrušeno.
 • Trestně stíhanému premiérství bez důvěry: Ze situace, kdy jeden zloduch a soudně uznaný lhář jmenuje druhého zloducha v té době trestně stíhaného a parlamentně uznaného podvodníka a lháře premiérem země, je mi osobně blivno víc, než ze sporů a podrazů, které jsem v minulosti na Wikipedii na vlastní kůži zažil. Jistě se stanou příkladem vhodným následování v budoucnu, takže se máme na co těšit. Na něco ve stylu „Se*ou vás vaše děti? Zvolte ANO a po*erte jim celej život“. Připravte si popcorn, show jede. Nejsme si sice jistí, zda se u nás dá objednat zahájení trestního stíhání, ale vypadá to, že pro dostatečně movité a mocné jedince se dá objednat jeho zastavení. Díkybohu je snad už definitivně pryč, a v souboji O hrad vyhraje maximálně Mírov.
 • COVI-19 šílenství: Naprosto neodpovídající a často nesmyslné kroky někdejší vlády ČR v době koronavirové krize 2020 zavánějí totálním vyčůránctvím aktérů na straně jedné a nekompetentním břídilstvím týchž aktérů na straně druhé. Seznam pochybení byste četli ještě zítra... a defenestrace nikde. Nicméně je třeba použít dostupné vědění v oblasti šíření a účinků virů a vlastní hlavu k tomu, aby člověk zjistil, jak se i přes toto vyčůránctví a nekompetentní břídilství zodpovědně chovat. A ne, "D" mi tam nechybí, protože "Disease" u mne i přes kontakt s "KO"rona "VI"rem nepropukla a tedy asi ani jen tak nepropukne.
 • ruSSácké válce proti Ukrajině: putinovské ruSSácko je teroristický stát, který agresivně napadl svého souseda, vraždí tam civilní obyvatelstvo, znásilňuje jejich dívky a ženy, unáší jejich děti a chová se zavrženíhodně. Naštěstí prohraje. A búdět zimá bašája, a začne válka, kterou Rusové pojmenují Velká civilní. ruSSácko tak budiž psáno s malým "r", což dokonale odráží nově vzniklou geopolitickou situaci a s dvojitým "SS", což odpovídá jejich chování. ruSSácko se chová nepřátelsky i k ČR minimálně od roku 2014 (Vrbětice), ale pravděpodobně mnohem déle (radar v Brdech, připojení k NATO). Ti, kdo zločinné kroky ruSSácka podporují jsou mravně i myšlenkově zcela zvrácení a jsou-li to Češi, pak se chovají vlastizrádně.

Motto:
Zlo se někdy tváří jako velvyslanec dobra, avšak jeho tajným záměrem je škodit ještě víc
— Paulo Coelho, Jako řeka, jež plyne, ISBN 80-7203-816-8,
kapitola „Zlo chce, aby bylo učiněno dobro“, strana 24

Moje působnost na Wikipedii[editovat | editovat zdroj]

Právě se píše[editovat | editovat zdroj]

co se mi zrovna chce, plány se od jisté doby zásadně nesdělují

Symbol rodiny

Kde mohu pomoci[editovat | editovat zdroj]

 • Už nikde. Pomoc, to je zajímavý řešení, ale já mám lepší. Co kdybych vám nabídnul tohle 凸 a vy mne za to necháte zavolat?
W3A Sokol

Vytvořené a adoptované (znovuvytvořené) stránky[editovat | editovat zdroj]

články o věcech, u kterých jsem si nemohl pomoci, abych o nich něco nenapsal
Al-JazariAnalytický strojAndrej PoleščukAntonín ŠimůnekBankovní účetBlotterBuford PusserCompuwareChun Kuk DoCírkev sjednoceníČínský kalendářDebetní kartaDeprogramováníDiagram příčin a následků (Išikawův diagram)• DostupnostDétenteEugenika(kategorie)František Musil (hokejista)GamblingGlobální festival míruGJ 436 bGJ 1214 bHak Ča Han MunHari Mandir SáhibHistogramHjung-džin MunPortál:Hnutí pro-life+šablona→(×) • Inquisition (kniha)Inteligentní plánJ. J. AbramsJunk scienceKaguraKaoru IshikawaKategorie:Náboženští vůdciKočičí jazýčkyKorejské demilitarizované pásmoKorelační diagramKráčející skálaKřišťálové skloLockheed WP-3D OrionMetodologie vývoje softwaruMetrikaMezinárodní den rodinyMichael BreenMTTRPortál:NáboženstvíHITS, /Významné dny (mezináboženský kalendář)HITS, /ObrázekHITSNacistická eugenika(kategorie)OtužováníParetův diagramPochod pro rodinuPolokonzervaPortál:AlbániePortál:RodinaHITS +šablonaPeace CupPejorativa(kategorie)→(×) • Platební terminálŠablona:Proces vývoje softwaruReaganova doktrínaRegulační diagramRenault 7Ross 154Saitó Musašibó BenkeiDobrý článek Sedm základních nástrojů zlepšování kvalitySeiko EpsonSeznam postav v seriálu ŠmoulovéSikorsky AircraftSikorsky S-92Six sigmaSmlouva ABM • • Son Mjong Mun (Reverend Moon, Sun Myung Moon) • Soudný denSoudný den (rozcestník)Stavební spořitelnaStrašák Strategická obranná iniciativaStrojexportStylometrieSvatyně BábaSvatyně IzumoKategorie:Svědkové JehovoviThe Washington TimesVisaWashington PostZacharjáš (biblická jména)Zlatá rybkaZlatá rybka (rozcestník)Ženšen→(Ženšen pravý) •

Kaipany

Články vytažené hrobníkovi z lopaty[editovat | editovat zdroj]

To co mělo nebo mohlo být smazáno, ale nakonec dík dodaným zdrojům nebylo
Aleš LopraisALPS ElectricDelfín kapverdskýIngram MAC-10Lidé a zeměPrince of Persia: The Forgotten SandsStřední odborná škola waldorfská Ostrava

Vážka

Editované stránky[editovat | editovat zdroj]

články, které mne potkaly na pouti Wikipedií, kde skoro ani nestojí za zmínku, že jsem tam něco změnil
Aero Vodochody'Abdu'l-BaháAIDSPortál:AlbánieAmerican ExpressAmwayAntikomunismusAntikultovní hnutíPortál:Astronomie/Historické události měsíceBahá’í kalendářBerlínská zeďBerounPortál:BiologieBitva v zátoce VigoBrokerjet České spořitelnyBudova Skotského ParlamentuŠablona:Infobox - církevCírkev Ježíše Krista Svatých posledních dnůCzesław MiłoszChuck NorrisČasová hodnota penězČučcheDemilitarizované pásmoDen svatého ValentýnaDominikaEugenikaEpsilon Eridani bEugenikaEva KantůrkováEvoluční teorieFíkovník smokvoňFresnelova čočkaFREECOGGlobální oteplováníGliese 581Gliese 581 gHardwareHAT-P-1bHD 189733 b14 Herculis bHeterofobieHIVHolubHomosexualitaHotové penízeHnutí pro-lifeHnutí Pro život ČRHwarangdoCharles DarwinCharles BabbageChybaInterrupcePortál:ItálieIvanovice na HanéJames M. BuchananJezídovéPortál:Japonsko/ObrázkyKanadská vlajkaKatanaKatastrofaKim Jon-aKokainKomunismusKorejská válkaKreditní kartaKřišťálKudla rybičkaKuiperův pásKyjevská RusLadislav BátoraLamarckismusLe MondeLéčení homosexuality‎Létající špagetové monstrumMageo (diskusní server) Machu PicchuManželstvíMárniceMaster CardMultikulturalismusMusilNoční hlídka (obraz)Nová náboženská hnutí‎OpiceOstřelování ostrova Jon-pchjongÖMVPalác PotálaPaul CameronPísníkPlynný obrPochod pro životPochod pro život v České republicePolitická korektnostPrezident Spojených států americkýchProgramováníPřírodní rezervaceRakouskoRodinaRonald Reagan‎Rondel (stavba)Rozvojové cíle tisíciletíŘízený okrsekSALTSektaSeznam hvězd s potvrzenými planetamiSeznam typografických písemSikorsky Aircraft CorporationSluneční vítrSnubní prstenSojuz 1Soňa ČervenáSpolečnost pro studium sekt a nových náboženských směrůStarport: Galactic EmpiresStíhací letounStavební spořeníStrážná věžStrojexportStřední doba mezi poruchamiSvatbaSvatební fotografieSvatební oznámeníŠintoismusŠmoulovéTeorie spolehlivostiTerapie pevným objetímTěloTrES-1Trestné činy z nenávistiVáclav KlausVážkaVětrná energieVideorekordérVladimir KomarovVymývání mozkuWikipedie:Žádný vlastní výzkumZachariášZachariáš (kněz)Zacharjáš (král)Závody ve zbrojení‎Zdeněk VojtíšekZimní olympijské hryZoroastrismus • ... a mnoho článků kam jsem přidal {{Commons category}}, nebo obrázek

Černá v Poš.

Plán[editovat | editovat zdroj]

Sdělovat

komukoliv zde

své plány - bože můj,

to jsem byl hodně naivní...

Odkazy, počty, statistiky

Wikiprojekty, Commons, Interwiki a jiné projekty - odkazy a statistiky[editovat | editovat zdroj]

Kdo by snad chtěl např. ze statistik tohoto dobrovolného projektu něco o mé osobě vyvozovat, či se srovnávat: „Nad nikoho se nepovyšuj a před nikým se neponižuj!“. Švec dostal v té pohádce 25 ran. 25??? Málo!!!

Work in progress...
a nebo taky ne

To do's[editovat | editovat zdroj]

Však ty víš...

Různé poznámky[editovat | editovat zdroj]

Píďalka

Stránky, zdroje, zajímavosti[editovat | editovat zdroj]

Pomůcky při editaci[editovat | editovat zdroj]

netřeba, naper to tam jak to přijde pod ruku.

Post edit motto, které mne oslovilo svou přímostí a všeobecnou platností: „Když umřeš, tak nevíš že jsi mrtvý, ale pro ostatní je to těžké... To samé platí, když jsi debil...“ [IronTrash]