Diskuse s wikipedistou:90.179.33.110

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý večer, zadržte, prosím, se zakládáním článků založených na legendách a nijak neodzrojovaných – takové příspěvky budou mazány. Děkuji za pochopení. Jirka O. 18. 12. 2010, 20:12 (UTC)


Dobrý den, opět vás nabádám, abyste se zakládáním podobných článků přestal(a) – jsou to legendy a ty zde nemají své místo. Budu nucen Vás opět zablokovat, budete-li v zakládání podobných článků pokračovat. Wikipedii tato činnost nijak nepomáhá. Jirka O. 20. 12. 2010, 15:24 (UTC)

Vladuc[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Vladuc. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Ioannes Pragensis 20. 12. 2010, 15:32 (UTC)

Děkuji Vám za informace v článku Švarn. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Ioannes Pragensis 23. 12. 2010, 08:31 (UTC)

Děkuji Vám za informace v článku Seznam lužických vládců. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Ioannes Pragensis 23. 12. 2010, 20:40 (UTC)

Vaišelga[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Vaišelga. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, encyklopedický styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá odložené smazání. Děkuji za pochopení. Jirka O. 24. 12. 2010, 21:02 (UTC)

Hormidor[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Hormidor. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, encyklopedický styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá odložené smazání. Děkuji za pochopení. Jirka O. 24. 12. 2010, 21:05 (UTC)

Lešek II[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Lešek II. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, encyklopedický styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá odložené smazání. Děkuji za pochopení. Jirka O. 24. 12. 2010, 21:37 (UTC)

Slavomír Mojmírovec[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Slavomír Mojmírovec. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, encyklopedický styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá odložené smazání. Děkuji za pochopení. Jirka O. 26. 12. 2010, 11:37 (UTC)

P. S. Pokud, pane kolego, nebudete komunikovat a budete na Wikipedii vkládat články s neověřenými informacemi, budete znovu a znovu blokován. Při používanosti Wikipedie si nemůžeme dovolit zde něco podobného mít.

Slezská knížata[editovat zdroj]

Prosím příspívejte spisovnou češtinou (tedy pokud možno alespoň takovou češtinou, aby se dala číst). Pokud ne, budete neustále revertován.

Please, use correct czech grammar. If not, your editations will be reverted. --Silesianus 5. 1. 2011, 19:54 (UTC)

Jan I. Olbracht a Hlohovsko[editovat zdroj]

V letech 1490-1491 a 1498-1499 bylo Hlohovsko bezprostřední knížectví, patřící královi. Toliko k posloupnosti. --Silesianus 9. 1. 2011, 10:08 (UTC)

Náhled[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte.

Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn na Wikipedii. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují. Hrozí také riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Děkuji za pochopení. --Tchoř 12. 2. 2011, 17:59 (UTC)

Antikrist[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Antikrist, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

♥ K123456  26. 12. 2011, 11:14 (UTC)

Levicový nacionalismus[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Levicový nacionalismus. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavek na ověřitelnost. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby bylo možné jej označit jako plnohodnotný článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Harold (diskuse) 9. 4. 2012, 20:14 (UTC)

Starý pecky (a tak dál...)[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Starý pecky (a tak dál...). Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit. S pozdravem ♥ K123456  29. 6. 2012, 14:19 (UTC)

Hudba Praha (album)[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Hudba Praha (album), a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Marquas (diskuse) 23. 7. 2012, 12:47 (UTC)

My lai (skupina)[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku My lai (skupina). Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Harold (diskuse) 9. 10. 2012, 15:15 (UTC)

Děkuji Vám za informace v článku Národní odpor. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavek na ověřitelnost. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby bylo možné jej označit jako plnohodnotný článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Vojtěch Dostál (diskuse) 13. 9. 2019, 21:43 (CEST)[odpovědět]