Diskuse s wikipedistou:151bar151

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, je mi to líto, ale Váš příspěvek na stránce „Česká verze Eurosportu musel být odstraněn, jelikož byl psán neencyklopedickým stylem a do Wikipedie se tudíž nehodil. Zkuste to jinak; podívejte se na průvodce a nápovědu, zejména sekce první krůčky v editaci, styl či jak editovat stránku. Pokud něčemu nebudete rozumět, vyzkoušejte si editaci na pískovišti nebo se zeptejte ostatních. Těšíme se na Vaše další příspěvky. --Kacir 1. 4. 2010, 11:18 (UTC)

Falešná kočička[editovat zdroj]

--Tchoř 7. 7. 2010, 09:33 (UTC)

Brilantina[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Brilantina. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Wespecz 27. 10. 2010, 14:32 (UTC)

Jan Homolka[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Jan Homolka. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů atd. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit. S pozdravem --Jowe 1. 3. 2011, 20:01 (UTC)

Windows Vista[editovat zdroj]

Prosíme nepřidávejte komentáře nebo své osobní hodnocení do článku. Takové věci odporují pravidlu o neuzaujatém úhlu pohledu. Pokud chcete experimentovat s editacemi, můžete si to vyzkoušet na pískovišti. Děkuji za pochopení. --Wespecz 24. 6. 2011, 14:39 (UTC)

Světový žebříček snookeru v sezóně 2011/2012[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Světový žebříček snookeru v sezóně 2011/2012. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Harold 23. 8. 2011, 20:06 (UTC)

Ahoj, prosím věnuj pozornost stránce Diskuse:Světový žebříček snookeru v sezóně 2011/2012 a návrhu na přesun. --Harold 25. 8. 2011, 19:17 (UTC)

Náhled[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte.

Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn na Wikipedii. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují. Hrozí také riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Děkuji za pochopení.--Harold 24. 8. 2011, 19:12 (UTC)

Wikietiketa[editovat zdroj]

Upozorňuji tě, že tvoje vyjadřování není v souladu se slušným chování a ani wikietiketou. Dávej si prosím na to pozor, děkuji. --Harold 25. 8. 2011, 21:03 (UTC)

Světový žebříček snookeru v sezóně 2011/2012[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Světový žebříček snookeru v sezóně 2011/2012. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Harold 31. 8. 2011, 21:59 (UTC)

Vůz Aee ČD[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Vůz Aee ČD. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. ♥ K123456  13. 1. 2012, 17:41 (UTC)

Zástupci kapitána[editovat zdroj]

Pane kolego, jak si můžeš být jistý, že zástupci kapitána jdou v tomto pořadí. Hrál si někdy fotbal? Zástupce přeci není automaticky ten, komu kapitán předává pásku při střídání... Nesmysl! Jako důkaz beru pouze oficiální zdroje (stránku klubu) či erudované zdroje, jako anglická verze wikipedie. Navíc, myslím, že zde není naším cílem mít v každé soupisce 8 zástupců kapitána v nesmyslném pořadí, navíc určeném dle předání pásky během utkání... Děkuji--Jenis (diskuse) 4. 7. 2012, 22:49 (UTC)

Mistrovství světa v rychlobruslení na jednotlivých tratích 2012 ‎[editovat zdroj]

Pozor! Neodstraňujte prosím obsah ze stránek Wikipedie, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Jestliže jste obsah odstranil(a) z nějakého legitimního důvodu, napište ho prosím ve shrnutí editace, případně i na příslušné diskusní stránce. Děkuji za pochopení.

--Harold (diskuse) 14. 8. 2012, 08:37 (UTC)

Milý pane já už založil dvě stránky a na třetí od rána pracuji takže žádný píseček nepotřebuji! Já jsem pouze odstranil nesmyslný text.--151kbar151 (diskuse) 14. 8. 2012, 08:50 (UTC)

A v čem byl nesmyslný? --Harold (diskuse) 14. 8. 2012, 09:12 (UTC)

(kvalifikovala se i na trať, rozhodla se ale do závodu nenastoupit)-na jakou trať? V tom je to nesmyslné.--151kbar151 (diskuse) 14. 8. 2012, 09:43 (UTC)

Tak to se omlouvám, to jsem přehlédl (ve vlastních textech člověk často chyby nevidí), už jsem to opravil. Nicméně, když je u té věty odkaz na zdroj, myslím že by bylo lepší se nejdřív podívat tam, a až pak případně mazat. --Harold (diskuse) 14. 8. 2012, 09:57 (UTC)

Barbora Tachecí[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. Matěj Suchánek (diskuse | příspěvky) 21. 9. 2012, 18:49 (UTC) Milý pane já nejsem nějaký zelenáč ale pouze jsem chtěl udělat srandu ale pak jsem si uvědomil že tohle patří spíš do Necyklopedie...--151kbar151 (diskuse) 22. 9. 2012, 14:56 (UTC)

Tomáš Richtr[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Tomáš Richtr. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Bazi (diskuse) 1. 11. 2012, 18:47 (UTC)

Je to známá osobnost jako každá jiná. Celou stránku jsem nevytvářel, půlku vytvářel uživatel TomyšF1, což je sám pan Richtr :).--151kbar151 (diskuse) 2. 11. 2012, 13:35 (UTC)

Chápu. Podmínky významnosti jsou každopádně dané a encyklopedickou významnost osoby je nutno doložit. Je-li skutečně natolik významná, budou o ní existovat dostatečné zdroje informací. Neexistují-li, pak není tak významná, jak by se subjektivně mohlo zdát. Píši Vám coby zakladateli článku. Posouzení, zda tato osoba má mít na Wikipedii samostatný článek tedy proběhlo na Vaší straně. Můžete samozřejmě vyzvat i uživatele TomyšF1, aby Vám v doložení významnosti pomohl, tomu nic nebrání. --Bazi (diskuse) 2. 11. 2012, 14:49 (UTC)

Masturbace[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

— Gumruch (disk.) 21. 12. 2012, 17:18 (UTC)

Možné porušení autorských práv[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Přemysl Kovář, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Tlusťa 26. 5. 2013, 17:32 (UTC)

Kauza Nagyová[editovat zdroj]

Než se článek přesune, je dobré to probrat v diskusi, zvláště pokud je to takovýto aktuální článek.--Ladin (diskuse) 16. 6. 2013, 19:25 (UTC)