Diskuse s wikipedistou:Jklamo

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Archiv

Špendlíky[editovat zdroj]

Ahoj, nešlo by prosím odkazy na tvůj web ze stránky Wikipedie:WikiProjekt Fotografování/Foto českých obcí/Najdi si na Wikipedii nenafocené vesnice předělat tak, aby ty stránky automaticky tahaly aktuální Pastoriova data a nebylo je nutné aktualizovat ručně? Takto se zbytečně zavádí druhá úroveň neaktuálnosti – nejen Pastorius mívá zpoždění oproti aktuálnímu stavu, ale přidává se do toho ještě nutnost, abys to u sebe pravidelně aktualizoval ty. V neposlední řadě to mate, protože odkazy do tvého webu zobrazují něco jiného než odkaz přímo na KML, který je ve stejné větě, resp. odkazy na podstránce u Pastoria. Jak to vyřešit? --Blahma (diskuse) 15. 7. 2015, 22:36 (CEST)

S druhé úrovně neaktuálnosti a nutnosti průběžné údržby taktéž nadšen nejsem, ale bohužel nevím, jak jinak to udělat. Bohužel obě aplikace (OSM i mapy.cz) požadují volání souboru s příponou kml, tedy s přímým odkazem na Wikipedista:Pastorius/SpendlikyFCO (resp. https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Wikipedista:Pastorius/SpendlikyFCO&action=raw) to tedy nefunguje (vyzkoušeno) a tuším mapy.cz mají také trochu problém s kódováním. --Jklamo (diskuse) 16. 7. 2015, 00:03 (CEST)
Díky za rychlou reakci. Zkoušel jsem to a souhlasím s tebou, že v tom je teď problém. Pokud máš možnost nastavit si na serveru .htaccess, navrhuji, aby sis příponu ".kml" nastavil jako PHP-skript a v tom skriptu si pak stáhnul (file_get_contents) soubor od Pastoria, provedl případné úpravy a výsledek pak „vyplivl“ ven. Mapové prohlížeče budou spokojené, že adresa končí ".kml", a přitom za tím bude schován kus tvé potřebné práce. No a nebo si udělej aspoň úlohu v cronu, která každou noc stáhne aktuální verzi, tu upraví a přepíše jí ten soubor ".kml", který mapovým prohlížečům poskytuješ. Jednodenní zpoždění je naprosto přijatelné a vyhneš se tak hrátkám s podstrkáváním přípon. --Blahma (diskuse) 16. 7. 2015, 08:23 (CEST)

Ekospol[editovat zdroj]

Dobrý den, provedl jsem na stránce o firmě Ekospol úpravy, při nichž byly odstraněny reklamně znějící formulace. Podívejte se na to prosím, zda je to nyní akceptovatelné a poprosil bych vás o odstranění boxu o tom, že článek má znaky reklamy, politické agitace, propagace, sebepropagace apod. Děkuji za ochotu. Albert ryba (diskuse) 27. 10. 2015, 16:28 (CET)

Vyšehrad[editovat zdroj]

Vážený kolego, nemám nic proti tomu, že vytváříte novou stránku o Vyšehradě jako části Prahy, ale když tam přenesete větu, podívejte se, prosím, co zůstane v původním článku. Vynětím věty vznikla věcná chyba, jako kdyby se vyšehradský hřbitov měnil na památník od 17. století. Díky a všecko dobré do nového roku! --Sokoljan (diskuse) 31. 12. 2015, 15:40 (CET)

Chybička se vloudí, díky za opravu a taktéž přeju všechno dobré do nového roku. --Jklamo (diskuse) 2. 1. 2016, 22:42 (CET)

Maxima pojišťovna[editovat zdroj]

Dobrý den, na stránce o Maxima pojišťovně je chybně akcionářská struktura společnosti. Jak jí můžeme změnit a vy jste změny nevrátil zpět? Prosím o informace nejlépe na info@maxima-as.cz, což je oficiální email společnosti. Děkujeme, pojišťovna Maxima. -- Tento příspěvek přidal(a) Maxima Insurance (diskuse)

Dobrý den, aktualizace údajů je možná, je ovšem nezbytné takové údaje opatřit řádnými zdroji (Wikipedie:Reference). --Jklamo (diskuse) 21. 1. 2016, 04:30 (CET)

Franz Werfel[editovat zdroj]

Srdečně zdravím, tentýž problém s matrikou, který byl nedávno Vámi úspěšně vyřešen u Franze Kafky, existuje i u Franze Werfela. Vložil jsem do článku Vámi zmíněnou "Nefunční referenci", ale nevím, zda jsem vše učinil správně. Byl bych moc rád, kdybyste se na to ve volné chvíli podíval. S díky --Jakub Ehrenberger (diskuse) 22. 1. 2016, 11:54 (CET)

Aktualizoval jsem odkaz. Ze strany badatelna.eu je změna odkazů u aplikace tohoto typu opravdu nešťastná. Aktuální citace je kompletnější a umožňující dohledání i v případě dalších změn. Pokud je podobný problém ještě v jiném článku, klidně mi dejtě vědět. --Jklamo (diskuse) 30. 1. 2016, 12:50 (CET)

Album 133 - doplnění referencí[editovat zdroj]

Zdravím Vás. Doplnil jsem reference a upravil článek k albu 133 (album) s ohledem na podmínky významnosti hudebních děl. Tomas Jurik (diskuse)

Odpověď na přislušné stránce článku. --Jklamo (diskuse) 30. 1. 2016, 12:59 (CET)
Důkladně jsem zrevidoval stránku, aby to nebyl jen fragment. Nesouhlasím s návrhem na její smazání. Pokud nemůže být album samostatně, není možné ho přesunout pod nějakou diskografii nebo kapelu? Tomas Jurik (diskuse) 4. 2. 2016, 16:13 (CET)

Seznam českých spisovatelů[editovat zdroj]

Kolego, doplnění těch zdrojo mi trvalo 15 (slovy patnáct minut). A chci upozornit, že jste měl napřed dát k heslu chybí zdroj a teprve po několika dnech text zrušit. S pozdravem --Chalupa (diskuse) 30. 1. 2016, 16:52 (CET)

Markéta Harasimová[editovat zdroj]

Ahoj (jestli tykání vadí, dej mi to prosím vědět), procházel jsem příslušnou údržbovou kategorii a narazil jsem na článek Markéta Harasimová. Žádost o RS jsem zamítl, protože po pársekundovém prohledáváním googlu jsem narazil na NNVZ. Prosím, mrkni na to. Na další zdroje se podívám. Ať se daří, --Urbanecm (diskuse) 6. 2. 2016, 21:31 (CET)

Jiří Fajt[editovat zdroj]

Dobrý den, smazala jsem na stránce o Jiřím Fajtovi část, která narušuje neutralitu. Pasáž jste ovšem vrátil zpátky. Mohu se zeptat, co doporučujete tedy upravit, aby bylo možné odstranit šablonu zpochybňující neutralitu článku? Předem děkuji.Národní galerie v Praze (diskuse) 16. 3. 2016, 16:32 (CET)

Také já bych rád věděl, co brání opravě článku Jiří Fajt, aby mohla být odstraněna šablona zpochybňující neutralitu. Navrhl jsem odstranit spornou pasáž, ale editaci jste revertoval. Děkuji--NoJin (diskuse) 12. 4. 2016, 21:52 (CEST)

Fabrikanti – ad HaasHaus Na Příkopě[editovat zdroj]

Mně vcelku nevadí údaj o vlastnictví. Nejsem ani příliš zaujatý korektností ve vztahu k encyklopedické významnosti a bývám v tomto smyslu předmětem kritiky, možná oprávněně. Ale takto provedené to považuji za pustou reklamu, protože si to podle přesné lokalizace každý může snadno najít (je to jeden z vcelku funkčních nástrojů veřejné informovanosti. Samotného se mě to tedy moc netýká, ale souhlasil bych, kdyby to i jiní považovali za nemístné. Ale v obecné rovině samozřejmě za doplnění děkuji. --MONUDET (diskuse) 8. 5. 2016, 19:35 (CEST)

Údaj o vlastnictví je v encyklopediích celkem běžnou položkou, často zajímá i novináře (viz třeba [1]. Druhá věc je aktuální využití budovy, i toto považuji v tomto případě za encyklopedicky významné. Často tu v článcích o budovách máme minulé využití (např. slavné kavárny, restaurace, hospody), není důvod tajit i to současné. Jsem dalek toho, uvádět každého jednotlivého často měnícího se nájemníka, ale v daném případě jsem neváhal, jde o většinové využití budovy, je zde přímá souvislost i s majitelem a pro bězného čtenáře je to i poznávací znamení, podle kterého budovu rozliší. --Jklamo (diskuse) 8. 5. 2016, 21:08 (CEST)

Sbírky externích odkazů[editovat zdroj]

Ahoj, bylo nutné odstraňovat tento odkaz? [2] Přidal jsem ho tam proto, že a) nemám čas se tomu teď věnovat b) myslím že v této fázi to ani není vhodné, uvidíme co z toho ještě bude a nejsem přítelem přidávání horkých zpravodajských novinek do článku za každou cenu, jak se děje u jiných politických článků, takže proto jsem ten odkaz přidal s tím, že se v budoucnu využije. Jinak určitě vidíš, že se té stránce věnuji (podobně jako ty), odkaz se týkal Čapího hnízda, v článku jen pár nejnutnějších EO, žádná sbírka. Čau. --Ladin (diskuse) 10. 5. 2016, 15:42 (CEST)

Ano, bylo. Buď jde o informaci důležitou, pak stojí ji zapracovat do článku, nebo to důležité není, pak to nemusí strašit v EO. Ponechání "budoucího refu" v EO ničemu nepomáhá, skoro nikdy jsem neviděl, že by někoho povzbudilo k tomu ho použít, spíš se tam pak začnou vršit další.--Jklamo (diskuse) 10. 5. 2016, 20:48 (CEST)
Právě jsem se snažil vysvětlit, že třeba mi ten odkaz pomáhá, asi marně. Že pomáhá i ostatním je snad jasné ze samotné funkce externích odkazů. Externí odkazy se můžou vršit každopádně i bez tvého revertu, když je tam ten odstavec. Stejně tak se můžou vršit obrázky, linky a další věci, které už jsou v článku, ale v nepřiměřeném množství článku škodí. Odstraňovat je kvůli tomu ale asi nebudeme. --Ladin (diskuse) 13. 5. 2016, 18:37 (CEST)

FIFA 16[editovat zdroj]

Přesunuto na Diskuse:FIFA 16.

Request[editovat zdroj]

Greetings.

Could you create in Czech Wikipedia, the article Demographics of Azerbaijan?

Thank you.

Mezi bajty:Wikidata workshop 2016[editovat zdroj]

Ahoj, v souvislosti s plánovaným záříjovým Wikidata workshopem bych všechny jeho nahlášené účastníky rád požádal o vyplnění formuláře. Bude nám užitečný pro zpětnou analýzu užitečnosti akce. Předem díky. --Martin Urbanec (diskuse) 1. 8. 2016, 15:23 (CEST)

Wikidata workshop 2016 - památné stromy[editovat zdroj]

Milí přátelé, za několik dní se uskuteční první český Wikidata workshop, na kterém se chceme věnovat mj. registru památných stromů na Wikidatech. Zjistili jsme ovšem, že mnoho existujících památných stromů nemá vůbec žádný číselný identifikátor, a tak nevíme, zda se jedná o památné stromy dle zákona, anebo pouze o významné stromy založené pouze na místní tradici. Prosíme o pomoc s dohledáním, zda se jedná o památné či pouze významné stromy, a to následujícím doporučeným způsobem:

  1. Vyberte si "sporný" strom (ve skutečnosti to může být i skupina stromů nebo alej) bez identifikátoru - seznam sporných stromů je vždy na této stránce (stiskněte tlačítko "Run" a počkejte, až se seznam vygeneruje).
  2. Dle informací v článku či souřadnic se pokuste dohledat strom v mapě památných stromů AOPK.
    1. Pokud tam strom najdete, je to památný strom. Dohledejte číselný identifikátor a přidejte ho na Wikidata jako kód ÚSOP (P677)
    2. Pokud tam strom nenajdete, je to pravděpodobně pouze "významný strom". Na Wikidatech odstraňte prosím instance (čeho) (P31) památný strom (Q811534) a ideálně opravte také kategorie vlastního článku (patří do Kategorie:Významné stromy).

Děkujeme za pomoc!

--Vojtěch Dostál (diskuse) 30. 8. 2016, 14:43 (CEST) a --Martin Urbanec (diskuse) 30. 8. 2016, 14:43 (CEST)

Request[editovat zdroj]

Hello.

Could you create the article en:Theatre in Azerbaijan in Czech Wikipedia just like the article České divadlo?

Thank you.

31.200.13.197 17. 2. 2017, 13:02 (CET)

E-mail[editovat zdroj]

Dobrý den,

ja zaslal jsem vám e-mail.--Juandev (diskuse) 10. 4. 2017, 11:23 (CEST)

Wikiepedice[editovat zdroj]

Dobrý den,

připravujeme s Aktronem program na první den - pátek. Navrhujeme rozložení týmů - jedná se hlavně řidičů. Navrhujeme pro vás toto rozložení, kdyžtak komentáře zanechte v diskusi tam.--Juandev (diskuse) 11. 4. 2017, 23:40 (CEST)

Afrika[editovat zdroj]

Milý Jklamo, koukal jsem, že článek Afrika, ač jeden z nejnavštěvovanějších článků na wikipedii, má od 9. 5. 2013, 10:52‎ štítek článku, že potřebuje úpravy, protože je příliš heslovitý. Asi by stálo za to jej upravit tak, aby alespoň ztratil tento štítek. A tak jsem některé věty přeformuloval do čitelnější verze, přidal zdroje a změnil formátování. Rád bych vás ale poprosil o pohled, na co se zaměřit, co změnit, ať tam ten štítek nevisí další čtyři roky. Nemusí se z něj však nutně stát nejlepší článek. Píši vám, neboť jste autorem štítku a proto si myslím, že k tomu určitě něco budete mít. Díky! S pozdravem --Jan Šablatura (diskuse) 17. 5. 2017, 00:03 (CEST)

Šablona Počet obyvatel[editovat zdroj]

@Radek Linner, Dvorapa, Tchoř, Vojtěch Dostál:Dobrý den. V nedávné diskusi Pod lípou padl návrh, aby šablona {{Počet obyvatel}} své údaje zaokrouhlovala. Šlo by to? Pro obecné úvody článků, kde se používá, je to vhodnější (pro konkrétní údaj je infobox). Měl bych představu, že by zaokrouhlovala na stovky, stylem „okolo/zhruba/asi 1100“; při méně než 50 obyvatelích hlásila „méně než 100“ a naopak dosáhl-li by počet obyvatel více než deset tisíc, už by asi bylo lepší, aby uváděla jen tisíce, např. „11 tisíc“. Možná je to příliš komplikované, ale nějaká taková úprava by byla opravdu dobrá. --Vlout (diskuse) 28. 8. 2017, 08:06 (CEST)

@Radek Linner, Dvorapa, Tchoř, Vojtěch Dostál:Zdravím. Chtěl bych se opět připomenout, resp. poprosit jen o informaci, zda je to možné či nikoli (a zda tedy šablonu nadále vkládat, nebo raději počkat věcí příštích). --Vlout (diskuse) 4. 9. 2017, 21:58 (CEST)

Původní ping jsem nezaznamenal, asi byl chybně zadán. Chtělo by to krátce podiskutovat, v jakých řádech jak moc zaokrouhlovat, no určitě se zaokrouhlování v šabloně následně upravit dá. Klidně bych šablonu vkládal do článků dál, změny se dějí uvnitř šablony a navenek to zase jde kdyžtak doladit roboticky. --Dvorapa (diskuse) 5. 9. 2017, 01:25 (CEST)
Jestli je na tom shoda (Pod lípou podle mne byla), tak ano a jde pak už jen o otázky formulace. --Vlout (diskuse) 5. 9. 2017, 10:40 (CEST)

Echo[editovat zdroj]

Ahoj, dostal jsi teď echo z diskuse? Hlásič na odeslání mlčí, takže předpokládám, že nedorazilo. --Kacir 11. 10. 2017, 15:09 (CEST)

Šablony[editovat zdroj]

Zdravím. Berte to prosím jen jako přátelský dotaz, ale nemohl byste používat citační šablony? Zdroje jsou pak přehlednější, je např. vidět, kdo a kdy daný článek vydal atd. --Vlout (diskuse) 18. 1. 2018, 11:36 (CET)

Zdravím, pokud budu mít podobně jako na enwiki nástroj, který mi citaci do citační šablony vytvoří na jedno kliknutí, velice rád ho budu používat. Jinak je to bohužel dosti velká ztráta času, který raději s dovolením věnuji tvorbě samotného obsahu článku. Jsem si též vědom toho, že použití citačních šablon je doporučované, nikoliv povinné.--Jklamo (diskuse) 19. 1. 2018, 23:58 (CET)
Při vizuální editaci se pod políčkem „Citace“ takové možnosti skrývají, na jedno kliknutí to sice není, ale zvolíte-li Přidat citaci automaticky, dojde k tzv. automatickému vytvoření šablony, což jsou kliknutí dvě. A to už se dá zvládnout. --Vlout (diskuse) 3. 2. 2018, 19:44 (CET)
Vizuální editor už jsem dlouho nezkoušel, ale koukám že pokročil. Ty citace fungují celkem pěkně (i s možností převodu) a dokonce už se dá i přepnout mezi vizuální a normální editací bez ztráty dat. Díky za tip, budu v rámci možností používat.--Jklamo (diskuse) 3. 2. 2018, 23:18 (CET)

šablona Mapa souřadnic[editovat zdroj]

Dobrý den. Obracím se na vás o prosbou, nicméně nevím, zda budete mít chuť, čas a vědomosti k tomu potřebné. Jde mi o šalbonu {{Mapa souřadnic}}, kterou jste kdysi založil. Z dnes nabízených možností zobrazení (OSM, google maps a Google earth) fungují pouze OSM. Zřejmě se změnil způsob práce mapových portálů a bylo by vhodné šablonu aktualizovat, aby se zobrazovaly všechny způsoby. Troufáte si na to? Já ne. Nebo vás napadá někdo, koho bych mohl s prosbou oslovit? Předem díky za info. --Unpocoloco (diskuse) 30. 1. 2018, 18:43 (CET)

Zdravím, díky za upozornění. Změny na mapových portálech se vyskytují, šablona tak bez pravidelné údržby nefunguje správně. Zkusím se na to v rychlosti podívat, snad se podaří zprovoznit alespoň Google Maps.--Jklamo (diskuse) 31. 1. 2018, 10:05 (CET)
Tak jsem se na to v rychlosti podíval a je to zvláštní. Google Maps v některých případech funguje a někdy nikoliv, ale na příčinu jsem nepřišel (možná problém s diakritikou). Možná by stálo za to se zeptat na Wikipedie:Pod lípou (technika).--Jklamo (diskuse) 1. 2. 2018, 11:29 (CET)
Zkusím se tedy optat tam. Diakritikou to pravděpodobně nebude. Např. heslo Panenské ostrovy má všechny názvy bez háčků a čárek, ale Google tam přesto nepracuje. --Unpocoloco (diskuse) 1. 2. 2018, 13:02 (CET)
A naopak Seznam chráněných území v okrese Havlíčkův Brod funguje zcela bez problémů. Tak diakritikou to asi opravdu nebude.--Jklamo (diskuse) 1. 2. 2018, 13:13 (CET)
Máte pravdu. Hmmm. --Unpocoloco (diskuse) 1. 2. 2018, 13:19 (CET)

Mladí konzervativci[editovat zdroj]

Dobrý večer, rád bych Vás pouze informoval o tom, že Mladí konzervativci NEJSOU oficiální mládežnickou organizací ODS, jak jste uvedl v diskuzi o smazání MOD. Rád v případě zájmu doplním.--MajkyCZ (diskuse) 5. 2. 2018, 21:55 (CET)

Bankovní rada ČNB[editovat zdroj]

Ahoj, všiml jsem si Tvého sporu s Tomasem62 ohledně cílu přesměrování Bankovní rada ČNB. Rád bych Ti jen sdělil, že přesměrování vždycky přesměrovává jen jednou, tj. přesměrování jdoucí na přesměrování nedává smysl vytvářet. Díky za pochopení. --Martin Urbanec (diskuse) 10. 2. 2018, 18:45 (CET)

Wikidata Workshop 2018[editovat zdroj]

Ahoj,

rád bych všem oznámil, že Wikimedia Česká republika organizuje již třetí český workshop zaměřený na Wikidata, který se bude konat 5. května 2018 na Univerzitě Pardubice. Program workshopu do značné míry závisí na jeho účastnících, proto pokud tě o Wikidatech zajímá něco konkrétního, edituj s odvahou. Prosím všechny zájemce o účast na workshopu, aby se zapsali na jeho stránku.

Pokud tě Wikidata workshopy nezajímají, prosím, dej mi vědět (anebo ještě lépe, odstraň se ze seznamu).

Za spolek Wikimedia Česká republika, --Martin Urbanec (diskuse) 10. 3. 2018, 19:24 (CET)

Petrská čtvrť[editovat zdroj]

Dobrý den, obracím se na Vás jako na hlavního autora článku Poříčí (Praha). Nedávno zde vznikl článek Petrská čtvrť, který pojednává podle mého mínění v zásadě o tomtéž, s nějakým časovým rozlišením. Historií se ovšem nezabývám, mohl byste mrknout, zda to není na sloučení? Děkuji. --Uacs451 (diskuse) 14. 3. 2018, 12:23 (CET)

a little help for Coreca and his topics[editovat zdroj]

Good morning from Coreca, Calabria, Italy. I am writing to greet you and know how you are. I am well enough for now, struggling with the community to organize parties and events in Coreca, besides this I am writing to you to ask you a courtesy, could you extend and improve Coreca in Czech? and translate the en:Coreca Caves into Czech as well as the en:Coreca Reefs? right and no more than 20 minutes of your precious time. Here we now have a lot of Czech tourists coming thanks to my cultural tourism promotion association. Of course, if I can do something for you, ask quietly, a fraternal greeting from Coreca and I hope to return the courtesy soon.--Luigi Salvatore Vadacchino (diskuse) 12. 7. 2018, 05:11 (CEST)

P.s I had forgotten to tell you that, if you like, I will translate what you want into Italian and Italian dialects attached to an article of your particular interest. I ask you a further courtesy, could you help me in Slovak too? Naturally, I renew courtesy with the one that suits you best. Greetings and see you soon!--Luigi Salvatore Vadacchino (diskuse) 12. 7. 2018, 05:18 (CEST)

Seznam největších českých firem podle tržeb[editovat zdroj]

Dobrý den, prosím o opravu referencí v hesle Seznam největších českých firem podle tržeb. Děkuji --Jvs 31. 7. 2018, 15:40 (CEST)

Modulː Sportovní tabulka[editovat zdroj]

Dobrý den, protože edituji průběžné výsledky Fortuna Národní ligy je ruční řazení v tabulce náročné. V anglické Wikipedii existuje užasný nástroj Modul Sports table, který v tomto směru usnadňuje práci se sportovními tabulkami. Prosím lze převést ModulːSports table nějak do českého prostředí mezi české Moduly. Chtěl bych v tomto směru poradit. Nevím jestli se obracím správně, ale našel jsem Vás v historii úpravy některých modulů. Nebo prosím o kontakt na wikipedistu odborníka v této problematice. --D71STSI (diskuse) 23. 9. 2018, 14:14 (CEST)

Zdravím, v zásadě by to neměl být problém. Zas tak užitečný mi ten modul nepřijde, syntaxe je celkem složitá (a ani neumí spolupracovat s WikiDaty). Ale pokud to budete používat, převzít by se dal.
Technicky by se to muselo převzít alespoň s jedním podmodulem (byl by zájem o "fotbalový" Module:Sports table/WDL" předpokládám), snad by to mohlo fungovat i bez Module:Sports results. Pokud se nebudou přejmenovávat parametry, tak je tam toho tolik na překlad není (dalo by se případně doladit v diskusi k modulu). Ale ta dokumentace je celkem rozsáhlá (tedy v hlavním modulu ne, ale v podmodulu ano), byl byste ochoten ji vytvořit (resp. přeložit)? Bez toho to moc nemá cenu.--Jklamo (diskuse) 24. 9. 2018, 11:32 (CEST)

Femen[editovat zdroj]

Organizují tyto refaktorizováno politické akce, na nichž páchají výtržnosti za hranicemi slušnosti? Ano! Takže jsou to extrémistky. --Jiří Vaňáček, alias Kirk, Zemské hlavní město Brno, Morava :-) (diskuse) 31. 12. 2018, 15:51 (CET)

Viz shrnutí editace, dodejte věrohodný zdroj, které je takto označuje. A zdržte se prosím užívání expresivních označení na mé diskusní stránce (hvězdička to nespraví).--Jklamo (diskuse) 31. 12. 2018, 16:09 (CET)