Diskuse s wikipedistou:89.203.217.72

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Cheryl Cole[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. MiroslavJosef (diskuse) 16. 6. 2012, 08:03 (UTC)

--DeeMusil (diskuse) 16. 6. 2012, 08:39 (UTC)

Aneta Langerová[editovat zdroj]

Dobrý den, smím se zeptat na důvod tohoto smazání fotky z článku Aneta Langerová? --Bazi (diskuse) 29. 5. 2013, 00:08 (UTC)

A totéž zde v článku Kelly Clarkson. --Bazi (diskuse) 29. 5. 2013, 00:10 (UTC)

What Doesn't Kill You (Stronger)[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku What Doesn't Kill You (Stronger). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Marek Koudelka (diskuse) 25. 8. 2013, 11:55 (UTC)

Dark Side[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Dark Side. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Marek Koudelka (diskuse) 25. 8. 2013, 13:45 (UTC)

Emeli Sandé[editovat zdroj]

Váš článek jsem přesunul na název Emeli Sandé (původně obsahoval malé „s“ v příjmení). Editujte prosím ten článek a nezakládejte znovu ten s malým „s“. Děkuji. --Marek Koudelka (diskuse) 25. 8. 2013, 19:14 (UTC)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Greatest Hits: Chapter One. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Kacir 26. 8. 2013, 08:08 (UTC)

Don't Rush[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Don't Rush. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --62.168.13.130 27. 9. 2013, 11:19 (UTC)

Úryvek textu[editovat zdroj]

Dobrý den, úryvek textu ze stránky Underneath the Tree jsem musel odstranit, nebo odporuje autorskému právu. Texty písní není možné do Wikipedie v takovém rozsahu přidávat. Díky za pochopení. --Mates (diskuse) 24. 12. 2013, 00:05 (UTC)

Shrnutí editace[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je velmi žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. Umožníte tak snazší dohled nad stránkou posledních změn, ale i budoucí nalezení konkrétní změny v historii článku.

Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. --Jvs 27. 1. 2014, 10:55 (UTC)

Markéta Fialová[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Markéta Fialová. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Mates (diskuse) 6. 4. 2014, 09:43 (UTC)

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Markéta Fialová, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS. K Vámi vloženému textu byla vznesena námitka, že se nápadně podobá textu z: http://www.fdb.cz/lidi-zivotopis-biografie/248646-marketa-fialova.html

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Marek Koudelka (diskuse) 6. 4. 2014, 10:03 (UTC)

STOP Prosím, neodstraňujte z článku urgentní šablonu, dokud není patřičně vylepšen. Opětovné odstraňování urgentní šablony je bráno jako vandalismus, za což vám může být v souladu s ochranou projektu odebrána možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Bazi (diskuse) 6. 4. 2014, 10:19 (UTC)