Diskuse s wikipedistou:213.29.68.19

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Děkuji Vám, že se snažíte Wikipedii pomoci. Neváhejte v článku provést potřebné změny, a to nejlépe s uvedením zdroje. Noví přispěvatelé jsou vždy vítáni. Pro nemusíte váhat a s uvedením zdroje můžete chybu v článků opravit sám. Vaše výtka ovšem nepatří do článku, ale do diskuzní stránky k danému článku, kam jsem ji přesunul. -- Kolomaznik (diskuse) 22. 7. 2016, 09:12 (CEST)

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Pavla Bošková. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --OJJ, Diskuse 30. 4. 2017, 05:30 (CEST)

Eva Sendlerová[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Eva Sendlerová. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Michal Lenc (diskuse) 18. 5. 2017, 14:54 (CEST)

Ta šablona subpahýl už téměř může přijít pryč, co bude ale důležité jsou WP:Věrohodné zdroje, pro doložení WP:EVL čili WP:2NNVZ. Díky --Horst (diskuse) 23. 5. 2017, 22:26 (CEST)