Diskuse s wikipedistou:213.29.68.19

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Děkuji Vám, že se snažíte Wikipedii pomoci. Neváhejte v článku provést potřebné změny, a to nejlépe s uvedením zdroje. Noví přispěvatelé jsou vždy vítáni. Pro nemusíte váhat a s uvedením zdroje můžete chybu v článků opravit sám. Vaše výtka ovšem nepatří do článku, ale do diskuzní stránky k danému článku, kam jsem ji přesunul. -- Kolomaznik (diskuse) 22. 7. 2016, 09:12 (CEST)

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Pavla Bošková. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --OJJ, Diskuse 30. 4. 2017, 05:30 (CEST)

Eva Sendlerová[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Eva Sendlerová. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Michal Lenc (diskuse) 18. 5. 2017, 14:54 (CEST)

Ta šablona subpahýl už téměř může přijít pryč, co bude ale důležité jsou WP:Věrohodné zdroje, pro doložení WP:EVL čili WP:2NNVZ. Díky --Horst (diskuse) 23. 5. 2017, 22:26 (CEST)

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Eva Sendlerová. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Faigl.ladislav (diskuse) 31. 5. 2017, 00:03 (CEST)

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Eva Sendlerová, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora. K Vámi vloženému textu byla vznesena námitka, že se nápadně podobá textu z: TŘEŠTÍK, Michal. Kdo je kdo - v České Republice na přelomu 20. století. 1. vyd. Praha : Agentura Kdo je kdo, 1998. ISBN 9788090258600. S. 525.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.

--Martin Urbanec (diskuse) 8. 6. 2017, 17:35 (CEST)

Bohužel, nelze kopírovat/opisovat texty slovo od slova. Je bezpodmínečně nutné použít vlastní texty anebo doložit svolení autora dle vzoru na WP:OTRS na adresu permissions-cs@wikimedia.org. S pozdravem, --Martin Urbanec (diskuse) 8. 6. 2017, 17:35 (CEST)