Diskuse s wikipedistkou:Czeva

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Starší zprávy pro lepší přehlednost mazány:

Řád bystrého oka[editovat zdroj]

Otázka od wikipedisty David Richardssonn (24. 8. 2019, 11:12)[editovat zdroj]

Jak si mohu editovat svojí stránku?Už jsem tam dal svojí profilovou ikonu,ale víc jsem zatím neprovedl..jsem začátečník.Podrobně jsem si četl jak editovat,ale připadá mi to strašně složité a nepřehledné! --David Richardssonn (diskuse) 24. 8. 2019, 11:12 (CEST)

@David Richardssonn: Zdravím, díky za dotaz. Svou uživatelskou stránku můžete upravovat stejným způsobem jako každou jinou, tedy po zvolení ikony Editovat v pravé horní části, tam pak editační lišta funguje skoro jako program Word. Editovat zdroj je způsob složitější, je třeba znát editační kód. Kdybyste potřeboval(a) pomoci s něčím konkrétním, dejte vědět. Doufám, že vám s orientací kdykoli pomůže i shrnutí nápovědových stránek, které na vaši diskusní stránku již vložil kolega Khamul1. Hodně pomůže také inspirace na podobných stránkách - formát můžete kopírovat. --Czeva (diskuse) 25. 8. 2019, 07:29 (CEST)
@David Richardssonn: S dovolením ještě kolegyni doplním. Ve své otázce se zmiňujete o profilové ikoně. Obrázky se na Wikipedii nevkládají přes url adresy jako to máte na své uživatelské stránce, ale přes sesterský projekt Wikipedie Wikimedia Commons. Pokud najdete vhodný obrázek na tomto projektu, aby se zobrazil na Wikipedii stačí si pouze zjistit jeho jméno a vložit ho pomocí kódu:
[[Soubor:Jméno obrázku|náhled|popisek obrázku]]
V konkrétním případě:
 [[Soubor:Perereca-macaco - Phyllomedusa rohdei.jpg|náhled|Dvě žáby]]
Obrázek se poté zobrazí jako:
Dvě žáby
Více se dočtete na stránce Nápověda:Obrázky. Kdybyste chtěl nahrávat obrázky na Wikimedia Commons, nezapomeňte však, že musí dodržovat autorská práva. Pokud byste měl zájem, odkážu Vás na pohodlný průvodce načítáním souborů zde. S pozdravem --Khamul1 (diskuse) 25. 8. 2019, 07:58 (CEST)

Editaton Prachatice 2[editovat zdroj]

--Gampe (diskuse) 5. 9. 2019, 10:19 (CEST)

Otázka od wikipedisty Noixi (5. 9. 2019, 15:03)[editovat zdroj]

Chtěl bych poprosit o radu, založil jsem heslo SAFE-POINT jsem přesvědčen že si své heslo zaslouží, ale asi nejsem schopen ho správně formulovat, byla by nějaká rada, jak upravit textaci. Děkuji --Noixi (diskuse) 5. 9. 2019, 15:03 (CEST)

@Noixi:Dobrý den, děkuji za dotaz. Na článek SAFE-POINT jsem se podívala, udělala pár drobných úprav, ale to hlavní nadále zůstává na Vás, zakladateli článku. Jak jste si asi všiml, článek je navržen na smazání a vypadá to, že hlavním důvodem je absence zdrojů, odkud zveřejněné informace pochází. Ty jsou třeba uvést, aby bylo jasné, že encyklopedický článek byl sestaven z existujících publikovaných zdrojů. Je možné, že jste některé z nich uvedl do sekce Literatura, ale jsem si téměř jistá tím, že všechno v článku řečené z těchto zdrojů referencováno nebylo. Níže s adaptacemi cituji kolegu Martina Urbance, který nedávno jinému začínajícímu wikipedistovi základní pravidla podrobně a přehledně vysvětlil.
  1. Nejdůležitější je pravidlo encyklopedické významnosti – to říká, že „Téma je vhodné pro samostatný článek, pokud je dostatečně zpracováno ve věrohodných, na předmětu článku nezávislých zdrojích“ (tj. například kniha, časopis, noviny, webová stránka). Na tomto pravidle se v dobách, kdy se česká Wikipedie formovala, shodla tehdejší komunita české Wikipedie, kterou tvoří všichni, kteří českou Wikipedii tvoří. Obdobné pravidlo existuje i na ostatních jazykových mutacích, viz jiné verze stejného pravidla pomocí levého menu „V jiných jazycích“ na stránce s pravidlem.
  2. Dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje“ (– podle toho, zda takové dva zdroje existují, se poté posuzuje, zda je splněna výše zmíněná encyklopedická významnost (zajímá-li Vás, kdo konkrétně to posuzuje - namítnout, že podle jeho názoru určitý článek nesplňuje kritéria encyklopedické významnosti, může kdokoliv, tuto námitku pak obvykle vyhodnocují správci Wikipedie [dobrovolníci pověření komunitou k vykonávání určitých úkolů], protože právě oni mohou článek v případě nutnosti z Wikipedie smazat; pro mazání článků z tohoto důvodu existuje pravidlo o odloženém smazání). Jak na reference, můžete zjistit v článku jim věnovanému.
  3. Dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje“ (2NNVZ) – podle toho, zda takové dva zdroje existují, se poté posuzuje, zda je splněna výše zmíněná encyklopedická významnost (zajímá-li Vás, kdo konkrétně to posuzuje - namítnout, že podle jeho názoru určitý článek nesplňuje kritéria encyklopedické významnosti, může kdokoliv, tuto námitku pak obvykle vyhodnocují správci Wikipedie [dobrovolníci pověření komunitou k vykonávání určitých úkolů], protože právě oni mohou článek v případě nutnosti z Wikipedie smazat; pro mazání článků z tohoto důvodu existuje pravidlo o odloženém smazání). Jak na reference, můžete zjistit v článku jim věnovanému.
  4. S tím souvisí pravidlo doložení ověřitelnosti, které mj. říká, že články „by vedle zjevných údajů měly obsahovat pouze informace, které byly publikovány zdrojem důvěryhodným a respektovaným nebo jinak společensky významným ve vztahu k tématu“.
  5. Jeden z kolegů také v diskusi zcela správně uvedl i další důvod, proč je potřeba článek upravit, a to že Wikipedie není návodem, průvodcem ani učebnicí. Tyto části bude potřeba upravit nebo odstranit.
Pro začínající wikipedisty tento přístup ke zdrojům může být matoucí, protože Wikipedie funguje značně odlišně od akademických prací i klasických, papírových, encyklopedií. Zatímco papírová encyklopedie mívá nějakého šéfeditora, který dbá o to, aby v encyklopedii nebylo nic, co v ní být nemá, a za celou encyklopedií pak stojí tým jejich autorů-odborníků (a za její obsah ručí svým jménem), za Wikipedií stojí poměrně neurčitá komunita. Proto bylo rozhodnuto právě o využívání míry, s jakou se o nějakém tématu píše mimo Wikipedii, jako kritérium encyklopedické významnosti.
Sama jsem se snažila dva takové zdroje dohledat, ale bohužel se mi to nepodařilo - veškeré zdroje pojednávající o objektu článku jsem našla pouze na stránkách safepont.cz, což téměř jistě není zdroj nezávislý. Existovat samozřejmě mohou. Na anglické WP jsem heslo teké nenašla, což ale neznamená, že by na té české být nemělo – jen je potřeba doložit významnost pomocí 2NNVZ a pak uvést zdroje zbývajících informací.
Kdybyste potřeboval pomoci s něčím konkrétním, dejte vědět, klidně tady (klasicky tlačítko Editovat zdoj a pak psát zcela dole v nově otevřeném okně) nebo přímo v diskusi k článku, kde Vám pravděpodbněji (a asi i rychleji) pomohou i kolegové. V diskusi k článku jsem Váš dotaz zde uvedla, budete tedy mít další možnost na článku zapracovat.
Mnoho radosti při editaci přeje --Czeva (diskuse) 6. 9. 2019, 19:07 (CEST)
Děkuji --Noixi (diskuse) 7. 9. 2019, 17:16 (CEST)
@Noixi:Rádo se stalo --Czeva (diskuse) 7. 9. 2019, 17:20 (CEST)
Úprava hesla: SAFE-POINT, doplnil jsem zdroje. již přímo do hesla SAFE-POINT. Další postup jsem chtěl nejdříve konzultovat než to udělám.
1. Asi souhlasím s většinou a vytvořil bych kompletní téma na wikiskriptech. Tam bych ho mohl rozšířit a doplnit o edukativní části a nikomu by to nevadilo.
2. Na wikipedii, bych se téma pokusil maximálně zestručnit, abych se přiblížil požadované struktuře encyklopedie.
Myslíte, že by to takto bylo pro komunitu WIKI akceptovatelné? Díky --Noixi (diskuse) 9. 9. 2019, 10:17 (CEST)
@Noixi:Mně to zní jako dobrý nápad: budou vlastně dva výstupy (WP a WS), navíc beze ztrát již vytvořeného textu. Je to ovšem jen můj názor, přizývám sem tedy ještě kolegy, kteří se vyjadřovali na diskusní stránku Safe-Point, kam by tato diskuse patřila spíše: @Harold: a @Podroužek:.
Jen ty zdroje v článku bohužel nejsou vidět tak, jak by měly: byly vloženy do Externích odkazů a Literatury, což jsou pouze informace navíc, nikoli skutečné reference, a ne ke konkrétním místům v článku. Pro příklad jsem jednu vložených referencí upravila, bude to tak potřeba udělat u celého textu (samozřejmě nejlépe až po textové úpravě a vymazání toho, co patří spíše do wikiskript, abyste s tím neměl dvojí práci). Lze samozřejmě citovat víckrát ze stejného zdroje – nápovědu k referencím najdete zde, případně poradíme. Nezobrazovalo se to dobře zřejmě z důvodu, že jde o periodikum elektronické, nikoli papírové (opravila jsem) – nyní už je v seznamu ta jedna reference vidět, stejně jako jednička (1. reference) za větou, kde byla ref. použita. --Czeva (diskuse) 9. 9. 2019, 19:09 (CEST)
  • Děkuji za důvěru a provedl jsem kompletní přepracování tématu tak aby odpovídalo WP. Původní celé téma jsem přesunul na WS. Dále jsem přidal dvě doplňující hesla ATLS a BATLS abych zrušil doplňující tabulky vč. přímých odkazů. --Noixi (diskuse) 10. 9. 2019, 17:38 (CEST)
@Noixi:To je dobrá zpráva, odpovězeno v diskusi k článku. Pokusme se, prosím, řešení článku držet tam. Zde bych spíše pomáhala s dotazy, pokud nebudete vědět, jak něco udělat. Děkuji za pochopení. --Czeva (diskuse) 10. 9. 2019, 20:10 (CEST)

Setkání v Českých Budějovicích, podzim 2019[editovat zdroj]

Ahoj, rádi bychom udělali v brzké době další wikisraz, o termínu se momentálně může hlasovat. JAnD 17. 9. 2019, 21:21 (CEST)

Editaton Prachataice 2 - 30. 10. - 3. 11. 2019 - témata článků a objekty focení - Neumanneum[editovat zdroj]

V průběhu Editatonu Prachatice 2 je se sestrami Kongregace Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Prachaticích (Neumanneum) domluvena prohlídka interiérů kláštera včetně jeho kaplí a galerií a možností fotodokumentace jeho života. Jako náměty pro články a fotodokumentaci připadají v úvahu zejména interiéry kláštera a práce sester.

V době Editatonu bude mládež v klášteře vázat adventní věnce, což může být hezká fotoreportáž historické tradice. Editatonu se zúčastní Mgr. Dušan Foltýn, významný český historik klášterů, který mj. vedl řadu závěrečných prací na PedF UK a Katolické fakultě UK v Praze na téma "boromejky" a práce přiveze a připraví pro účastníky přednášku. Sestry poskytnou svoje dokumenty a foto z činnosti a z rekonstrukce kláštera. Bylo by dobře se na tato témata a fotodokumentaci připravit, což si myslím, že je téma pro Czeva, Anaj7 a Gampe. Díky za názor a reakci, abychom vše upřesnili a zajistili. Zdraví a pěkný večer přeje. --Elektracentrum (diskuse) 20. 9. 2019, 22:10 (CEST)

Ahoj, díky za info a organizaci, ráda se zúčastním. Během editatonu se fotit nijak zvlášť nechystám, ale budou-li k založení výše zmíněných článků zdroje, ráda některé z navrhovaných hesel zpracuji. --Czeva (diskuse) 21. 9. 2019, 08:18 (CEST)

Otázka od wikipedisty Ondrej Jajcaj (22. 9. 2019, 12:46)[editovat zdroj]

Dobrý deň! Pomôžete mi v budúcnosti s pracou v teritóriu história a ideológie ? Ďakujem ondrej jajcaj --Ondrej Jajcaj (diskuse) 22. 9. 2019, 12:46 (CEST)

@Ondrej Jajcaj: Zdravím, ráda pomohu s čímkoli týkajícím se Wikipedie. Možná nejdřív koukněte na základní informace nyní vložené na Vaši diskusní stránku, ráda pak zodpovím konkrétní dotazy k tvorbě. Budu se těšit, --Czeva (diskuse) 22. 9. 2019, 13:03 (CEST)

Otázka od wikipedisty Knobloch1921 (29. 9. 2019, 12:23)[editovat zdroj]

https://cs.wikipedia.org/wiki/Milan_Knobloch Dobrý den, tuto bustu Památník JUDr. Milady Horákové akademický sochař Milan Knobloch nevytvořil. Bustu vytvořili sochaři Bartoš a Havelka. Prosím o smazání této informace a obrázku. Můžete si ověřit přímo u akademického sochaře Milana Knoblocha na e-mailu: knotkova2@seznam.cz. Děkuji Alena Knoblochová Knotková Image: Památník Horákové - busta Knobloch.jpg|Busta Milady Horákové na náměstí Hrdinů v Praze --Knobloch1921 (diskuse) 29. 9. 2019, 12:23 (CEST)

@Knobloch1921:Dobrý den, děkuji za dotaz. Vidím, že obrázek jste již ze stránky o sochaři Knoblochovi úspěšně smazal(a). Domnívám se, že kolega Gumruch, jehož tímto přidávám do vlákna diskuse, jako autora uvedl sochaře Knoblocha proto, že byla informace publikována [zde], jak ostatně uvádí i na stránce fotografie na Commons. Je nyní spíše na zvážení autora fotografie, zda informaci ponechá či změní i u obrázku tam. Děkuji za pochopení. --Czeva (diskuse) 29. 9. 2019, 12:41 (CEST)

Growth team updates #10[editovat zdroj]

2. 10. 2019, 20:49 (CEST)

Otázka od wikipedisty Milan Pour (6. 10. 2019, 16:36)[editovat zdroj]

Dobrý den, chtěl bych vložit na moji stránku na wikipedii v pravo nahoře fotku mé osoby. Zatím tam žádná fotka není. Jak mám postupovat.? Děkuji M.Pour --Milan Pour (diskuse) 6. 10. 2019, 16:36 (CEST)

@Milan Pour:Dobrý den, děkuji za dotaz. Obrázky se na Wikipedii vkládají přes sesterský projekt Wikipedie Wikimedia Commons. Kdybyste chtěl nahrávat obrázky na Wikimedia Commons, nezapomeňte prosím, že ke každému nahranému obrázku je třeba dodržovat autorská práva, tedy nejlépe by bylo, kdybyste byl sám autorem fotky, což mimo selfie dost dobře nejde. Budete-li nahrávat fotku, již zhotovil někdo jiný, je třeba na OTRS poslat jeho souhlas s publikací pod otevřenou licencí (stačí email, více zde) anebo ji musí nahrát on/a sám/sama pod svým vlastním uživatelským jménem. Pokud byste měl zájem nějakou fotografii sám nahrát, můžete využít pohodlný průvodce načítáním souborů zde. Další dotazy případně můžete psát pod tento odstavec, začíná se na novém řádku dvěma dvojtečkami (pro odsazení). S pozdravem --Czeva (diskuse) 6. 10. 2019, 21:05 (CEST)
Dobrý den všem. Dovolil bych si do toho vstoupit s poznámkou, že Wikimedia Commons má svá pravidla, například pravidlo o zaměření projektu, ze kterého vyplývá, že osobní portréty nejsou zrovna obsahem, který by se na Commons měl objevovat. Pokud kolega nahraje fotografii sebe sama, jejímž jediným účelem bude využití jako profilovka na osobní stránce, bude mu nejspíš smazána. Kategorie osobních fotografií navržených na smazání myslím hovoří sama za sebe. --GeXeS (diskuse) 7. 10. 2019, 08:00 (CEST)

A/B testování panelu Potřebuji pomoc je u konce[editovat zdroj]

Milí kolegové,

tým Growth dokončil analýzu panelu Potřebuji pomoc, a došel k závěru, že panel Potřebuji pomoc nemá žádný efekt na udržení nováčka, ať už pozitivní, nebo negativní. Stručná zpráva o výsledcích experimentu je k dispozici na MediaWiki.org, podrobná zpráva bude publikována v nejbližší době. I přes tento výsledek, který je pro nás zklamáním, bude i nadále panel Potřebuji pomoc součástí zážitku nováčka, který tým Growth buduje.

Z důvodu popsaného výše se tým Growth rozhodl věnovat svou pozornost Domovské stránce a Editačním tipům. Připomínky k těmto projektům můžete psát na tuto diskusní stránku. Také si můžete prohlédnout grafický návrh Editačních tipů, a sdělit mi připomínky k němu prostřednictvím této diskusní stránky.

V případě jakýhkoliv dotazů o projektu se na mě neváhejte obrátit.

S pozdravem,
--Martin Urbanec (diskuse) 8. 10. 2019, 18:59 (CEST)

Editaton Volary 2020[editovat zdroj]

Vážený kolego, protože jsem zaregistroval Vaše editace v článku Volary a chválu na jeho kvalitu, zasílám Vám toto pozvání a návrh na účast na projektu Editatonu Volary. Editaton Volary proběhne v zatím neupřesněném termínu na počátku roku 2020 (leden - březen). Naváže na předchozí Editatony v sousedních Prachaticích v březnu a listopadu 2019. Hlavním partnerem bude Město Volary a jeho Kulturně informační centrum. Starosta Volar byl požádán o záštitu nad akcí a svolení k použití městské symboliky na dokumentech Editatonu. Odborným partnerem bude opět Prachatické muzeum, které bude digitalizovat dokumenty ke Zlaté stezce vedoucí přes Volary a bude vytvořen samostatný článek o Zlaté stezce - úsek Prachatice - státní hranice (tedy jako PrachaticeMuzeum. Cílem bude napsat cca 20 nových článků k objektům (zejména památkám a přírodním pozoruhodnostem) ve Volarech a nejbližším okolí a dovést stávající článek Volary do úrovně nejlepšího článku. O účast budou požádáni wikipedisté z Bavorska, Rakouska a Slovenska a vedení tamních Wikimedií bude požádáno o finanční podporu. Zde bude cílem vytvořit nové německé články, případně překlady stávajících a nově vytvořených českých a německých. Fotografování se zaměří na podrobnou dokumentaci objektů, zejména úseku lehkého opevnění vz. 37 č. 195 Volary analogicky jako Úsek H-33 lehkého opevnění vz. 37 a Úsek H-42 lehkého opevnění vz. 37, průběhu státní hranice, průběhu železné opony u Volar, železnice a významných přírodních památek (Vltava, Soumarský most apod.) a vytvoření nových kategorií COMMONS. Náměty pro články budou zčásti převzaty z již zpracovaného návrhu na články pro Editaton Prachatice 2. Do setkání budou zapojeni senioři a mládež, které se podařilo oslovit v rámci obou Prachatických Editatonů. Na akci budou pozváni wikipedisté z Českých Budějovic a další Wikipedisté, kteří se již podíleli na tvorbě článků a fotografování Volar a okolí. Díky za prostudování a náměty a věřím, že se do přípravy a realizace Editatonu Volary zapojíte. Díky a pěkný večer. Zdravím, vzhledem k Tvému zaměření na Jižní Čechy a protože jsem zaregistroval Tvoje fotky z Volar (řopíky), zasílám Vám toto pozvání a návrh na účast na projektu Editatonu Volary. Editaton Volary proběhne v zatím neupřesněném termínu na počátku roku 2020 (leden - březen), pokud bys uvažovala o účasti, prosím o návrhy leden-březen). Naváže na předchozí Editatony v sousedních Prachaticích v březnu a listopadu 2019. Hlavním partnerem bude Město Volary a jeho Kulturně informační centrum. Starosta Volar byl požádán o záštitu nad akcí a svolení k použití městské symboliky na dokumentech Editatonu. Odborným partnerem bude opět Prachatické muzeum, které bude digitalizovat dokumenty ke Zlaté stezce vedoucí přes Volary a bude vytvořen samostatný článek o Zlaté stezce - úsek Prachatice - státní hranice (tedy jako PrachaticeMuzeum. Cílem bude napsat cca 20 nových článků k objektům (zejména památkám a přírodním pozoruhodnostem) ve Volarech a nejbližším okolí a dovést stávající článek Volary do úrovně nejlepšího článku. O účast budou požádáni wikipedisté z Bavorska, Rakouska a Slovenska a vedení tamních Wikimedií bude požádáno o finanční podporu. Zde bude cílem vytvořit nové německé články, případně překlady stávajících a nově vytvořených českých a německých. Fotografování se zaměří na podrobnou dokumentaci objektů, zejména úseku lehkého opevnění vz. 37 č. 195 Volary analogicky jako Úsek H-33 lehkého opevnění vz. 37 a Úsek H-42 lehkého opevnění vz. 37, průběhu státní hranice, průběhu železné opony u Volar, železnice a významných přírodních památek (Vltava, Soumarský most apod.) a vytvoření nových kategorií COMMONS. Náměty pro články budou zčásti převzaty z již zpracovaného návrhu na články pro Editaton Prachatice 2. Do setkání budou zapojeni senioři a mládež, které se podařilo oslovit v rámci obou Prachatických Editatonů. Na akci jsou též srdečně zváni wikipedisté z Českých Budějovic a další Wikipedisté, kteří se již podíleli na tvorbě článků a fotografování s tématikou Volary. Díky za prostudování a náměty a věřím, že se do přípravy a realizace Editatonu Volary zapojíš. Myslím, že podrobnosti můžeme probrat v Prachaticích. Prosím též o návrh dalších editorů, které bychom měli oslovit.--Elektracentrum (diskuse) 11. 10. 2019, 13:23 (CEST)

@Elektracentrum:Ahoj, díky za pozvánku. První měsíce roku bývají dost akcí prosté, tedy myslím, že budu moci. Vím, že na Volarsku jsem fotila opravdu hodně především během zimních pobytů na horách, viz galerie odsud až dolů nebo tady odsud skoro celá stránka objektů na Volarsku (obzvlášť tuhle fotku mám moc ráda) a na této starší jen ze Stožecka, kde jsou právě ty řopíky u Soumarského mostu. Teď bych ale raději přijela zase jako wikipedista, stejně jako do nadcházejících Prachatic. Termínově zatím nejsem omezena, tedy čím dřív bude pevně daný, tím lépe. Těším se, že to probereme v Prachaticích. --Czeva (diskuse) 11. 10. 2019, 14:11 (CEST)
@Elektracentrum:Díky za rychlý update, mám v diáři. Předpokládám, že datum je tentokrát probráno s vedením Wikimedia ČR, aby bylo zajištěné, že Jakub Holzer může jet (v kalendáři WM to totiž ještě nevidím). --Czeva (diskuse) 11. 10. 2019, 22:20 (CEST)

Dotaz ohledně Macelisu[editovat zdroj]

Ahoj, jak to tedy vypadá? Platí v setkání s Wikipedisty opravdu Macelis, nebo se nakonec sejdeme jinde? Děkuji za odpověď, --Filip Havlíček (diskuse) 14. 10. 2019, 20:58 (CEST)

@Filip Havlíček:Ahoj, od začátku týdne je aktuální informace na stránce akce. Platí domluvené předem, budu se těšit. --Czeva (diskuse) 15. 10. 2019, 13:16 (CEST)

Jak co nejlépe pomoci nováčkům?[editovat zdroj]

Milí mentoři,

Nadace Wikimedia se rozhodla uspořádat celodenní školení pro mentory, ve kterém se budeme bavit o tom, co je vhodné při komunikaci s nováčky (ne)dělat, s jakými problémy se nováčci potýkají, jak se často stává, že v jedné otázce nováčka je skrytých i několik dalších a nakonec se také podíváme na to, jak vypadá dnešní Wikipedie z pohledu nováčka. Školení se uskuteční některou sobotu v kanceláři Wikimedia Česká republika v Praze. Více informací o školení je možné nalézt na Wikipedie:Školení pro mentory. Jakoukoliv otázku rád zodpovím na mé diskusní stránce.

Prosím vás, které nabídka zaujala, abyste se do 22. října vyjádřili k termínu prostřednictvím Doodle.

Těším se na vaši účast.

S pozdravem,
--Martin Urbanec (WMF) (diskuse) 15. 10. 2019, 18:41 (CEST)

Pozvánka na wikisraz[editovat zdroj]

MediaWiki message delivery (diskuse) 18. 10. 2019, 21:35 (CEST) + Czeva a JAnD