Wikipedista:Honza chodec

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
(přesměrováno z Wikipedista:Slfi)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Babylon – informace o uživateli
cs-N Tento uživatel je rodilý mluvčí češtiny.
en-2 This user has intermediate knowledge of English.
sk-3 Tento užívateľ má pokročilé znalosti slovenčiny.
Wikipedisté podle jazyka
Sinnbild Kfz (Historisches).svg Tento uživatel je členem Autoklubu České republiky
Give Blood.svg Daruj krev. Nevíš kdy ji budeš potřebovat.
Wikimedia logo family complete-2022.svg Tento uživatel si vytvořil globální účet a jeho hlavní stránka je na Wikipedii (cs).
Vy-0 Na internetu upřednostňuji TYkání
Wiki letter w.svg Od 14. ledna 2007 do 13. června 2011 jsem zde působil pod přezdívkou Slfi, jsem tu tedy 16 let a 14 dní.
Už mám svůj první Kvalitní obrázek, další snad budou brzy následovat :-)

Vítejte na mé uživatelské stránce. Původně jsem zde měl přezdívku slfi, ale po 12000 editacích jsem si řekl, že je čas na změnu Face-smile.svg. V průběhu semestrů se snažím zde nezdržovat a beru si Wikidovolenou, pokud mě zde vidíte, tak se mi zrovna nechce učit (proto tu jsem skoro pořád ;-) ).


Práce[editovat | editovat zdroj]

V současnosti udržuji Požadované články.

Založené články[editovat | editovat zdroj]

Sodomka, Katalyzátor výfukových plynů, Národní podnik, Kemlerův kód, Přeprava, Psychrometr, DAF, Recyklace, Stlačený zemní plyn, Hnací náprava, Sací ventil, EGR, Selektivní katalytická redukce, AdBlue, Přívěs, Návěs, Autobusová doprava, Signální vlajky na automobilových soutěžích, Strojírenství, Hatchback, Sedan, Autocondimentor, Šablona:Infobox autobus, Karosa HD 12, Tatra 600 kabriolet, Řadový motor, Iveco, Karosa řady 700, Autobaterie, Karoserie, Vzduchové chlazení

Překopané články[editovat | editovat zdroj]

Evropská dohoda o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí, Need for Speed

Překlady[editovat | editovat zdroj]

Abadal, Paccar, Volvo, Abarth, Bentley, Lotus, Volkswagen Brouk, Deià, Žiletka, Ford Model T Tento článek patří mezi dobré v české Wikipedii.

Vyznamenání[editovat | editovat zdroj]

Tento uživatel je členem Association of Wikipedians Who Dislike Making Broad Judgements About the Worthiness of a General Category of Article, and Who Are In Favor of the Deletion of Some Particularly Bad Articles, but That Doesn't Mean They are Deletionist
AWWDMBJAWGCAWAIFDSPBATDMTAD
AWWDMBJAWGCAWAIFDSPBATDMTD

Motto AWWDMBJAWGCAWAIFDSPBATDMTD je Est omnino difficile iudicare inclusionis meritum cuiusdam rei in encyclopædia cum ratio sciendi quid populi referat incerta sit, sed nihilominus aliquid encyclopædiam dedecet, což se překládá „je všeobecně obtížné posoudit oprávněnost zahrnutí nějaké věci do encyklopedie s přihlédnutím k nejasnosti rozpoznání zájmů lidí, nicméně některá témata nejsou encyklopedie hodna.“ Toto motto odráží touhu těchto wikipedistů být obezřelí, nikoli však zcela odmítaví, k odstraňování článků z Wikipedie.