Wikipedie:Seznam prostředníků

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Tato stránka obsahuje seznam dobrovolníků nabízejících se při řešení sporů v rámci mediace. Strany sporu se ovšem mohou dohodnout i na komkoli jiném, kdo je ochotný s urovnáním sporu pomoci.

Proces mediace je dobrovolný a prostředníci nemají žádné formální pravomoci. Přesto zvažte, zda se do seznamu zapisovat.

Seznam dobrovolných prostředníků[editovat | editovat zdroj]

  1. --Kacir 4. 1. 2010, 11:06 (UTC) Pokud budete mít ve mě důvěru, rád pomůžu v procesu mediace. Zde je má diskuzní stránka.
  2. --FaktneviM 30. 7. 2011 13:16 (UTC) Nemám, co psát. Prostě se hlásím, kdyby někdo potřeboval mediátora, které mu jde o zachování pokoje mezi oběmi stranami. Zde je má diskuzní stránka.
  3. --Wikimol 19. 2. 2012, 22:31 (UTC) Podrobněji zde. V případě zájmu mi napište z Wikipedie email - diskuzní stránku pro tento účel prosím nepoužívejte.
  4. Radim_Hasalík 00:52, 8. 4. 2012 (UTC)
    dosažitelný na e-mailu, ICQ, Skype nebo mobilním telefonu. Kontakty jsou uvedeny na uživatelské stránce. Po přihlášení kontroluje vzkazy diskusní stránce.
  5. OJJ, dostupný přes diskusi i mail. OJJ, Diskuse 31. 7. 2016, 06:10 (CEST)

Dřívější mediátoři

Chcete-li se do seznamu zapsat[editovat | editovat zdroj]

Do seznamu se v současnosti může zapsat každý wikipedista.

Zvažte ale, zda máte dostatečné znalosti o fungování Wikipedie a chápete dobře proces zprostředkování. Také prosím kriticky posuďte důvěru, kterou požíváte v komunitě a své chování v dřívějších sporech.

Pokud dokonce přímo vaše aktivity vyvolávají mnoho sporů, asi nejste vhodná osoba pro práci zprostředkovatele.