Diskuse s wikipedistou:Radim Hasalík

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Wikimedia Foundation
Toto je osobní stránka uživatele Wikipedie.

Pokud ji vidíte na jiném serveru, pravděpodobně se jedná o kopii Wikipedie. Uvědomte si, že si prohlížíte neaktuální kopii a uživatel, kterému tato stránka patří, zřejmě nemá s tímto serverem žádné vztahy. Originál uživatelské stránky najdete na https://cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse_s_wikipedistou:Radim_Hasal%C3%ADk.

Soukromé kontakty[editovat zdroj]

Dobrý den, kolego, děkuji Vám za vytvoření nového portálu. Chci podotknout pouze maličkost - uvádění svých soukromých kontaktů v jiných jmenných prostorech, jako je osobní (jako se tomu stalo na Diskuse k portálu:Internetový marketing) není vhodné, omezil bych to pouze na kontakt prostřednictvím dané diskuse. A ještě drobnost - nahradil jsem osobnost na portálu za jinou, která má zde svůj článek (portály primárně slouží na odkazování na jiné wikičlánky), ta původní neměla. Jen pro vysvětlení, abyste té změně rozuměl. Děkuj iza pochopení. Všechno dobré přeje --Mario7 (diskuse) 6. 8. 2013, 19:39 (UTC)

Kolego, děkuji za vysvětlení a za úpravu. Vážím si Vaší pomoci. Ať se daří. --Radim Hasalík (diskuse) 6. 8. 2013, 19:42 (UTC)

Profimedia.cz[editovat zdroj]

Dobrý den, pane kolego, předpokládám, že článek Profimedia.cz máte ve sledovaných, ale přesto považuji za zdvořilé Vás pro jistotu upozornit na příslušnou diskusi. S pozdravem --Mario7 (diskuse) 16. 8. 2013, 22:37 (UTC)

Externí odkazy[editovat zdroj]

Dobrý den, omlouvám se, že jsem se nevyjádřil U krbu, každopádně se tímto příspěvkem chci vyjádřit o co mi vlastně jde:

  • Wikipedie je téměř přecpaná propagací, vandaly, vtípky a dalšími nešvary a patrola je čím dál potřebnější
  • Zmíněná propagace se stává čím dál více nenápadnou a skrytou
  • Exotopedie.cz ačkoli není spojena s Wikipedií a jde o oddělený projekt, tak mám za to, že kdo tam má profil je přinejmenším kontroverzníí osobnost českého internetu

A proto bych vás chtěl poprosit, i když na to neexistuje "berlička" v pravidlech, jestli byste nemohl přepracovat externí odkazy na vaše projekty, v současné podobě je to nerozeznatelné od propagace. Zároveň bych se vás chtěl zeptat na jedno: Na svém osobním profilu mluvíte o tomto profilu, že je to profil "firemní", jak si to mám vysvětlit? Jinak musím uznat, že portál na Internetový marketing je skvěle propracovaný, ale mám k němu stejné výhrady jako kolega Mario7. Zdraví --Pechy1422000 (diskuse) 18. 8. 2013, 18:43 (UTC)

Na Wikipedia působím s přestávkami už několik let. Snažím se, aby profil i moje působení vyhovovalo pravidlům. Není to vždy jednoduché, protože pravidel a různých doporučení existuje hodně. Domnívám se, že byste měl toto vzít v úvahu při posuzování mých aktivit a opravdu předpokládat dobrou vůli.
Heslo na Exotopedii jsem si zasloužil mimo jiné i proto, že jsem kritizoval komunitu uživatelů, kteří hromadně obtěžovali v diskusích netematickými příspěvky, pronásledováním bloggerů, vytvářením pornografických fotomontáží apod. Tato komunita musela dokonce opustit diskusní server Lopuch.cz, kde tamější správci přestali tolerovat. Profil je součástí kyberšikany proti mojí osobě.
K odkazům: Současná pravidla uživatelských stránek nijak nezakazují komerční a nekomerční odkazy. Pravidla povolují odkazy, které mají souvislost s mojí osobou. To také dodržuji. Pokud se pravidla změní, velmi rád svoji uživatelskou stránku upravím do podoby, aby opět splňovala pravidla.
Ohledně profilů: pro editaci obecných hesel mimo obor online marketingu využívám svůj starší profil. Pro úpravu odborných odkazů používám svůj odborný "firemní" profil. Wikipedia povoluje více účtů. Jen mohu hlasovat pouze 1x.
K portálu: Portál Internetového marketingu se chystám upravit podle diskuse - uznávám argumenty Vaše i Maria7. Nyní nemám k dispozici rychlý internet. Už toto odpovídání v diskusi je na zdejším internetu utrpením. Nicméně zkusím odkazovat více interně a méně externě. Jsem vděčný za každý námět, který přispěje ke zkvalitnění portálu. Věřím, že Vám tato vysvětlení budou stačit. Budete-li mít případné dotazy, rád na ně odpovím. --Radim Hasalík (diskuse) 18. 8. 2013, 19:09 (UTC)