Diskuse s wikipedistou:Yvo-wikipedistka

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Budete-li mít jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit na mé diskusní stránce. Můžete se také dotázat celé komunity na pro to určené stránce. S přáním příjemného zbytku dne, --Martin Urbanec (diskuse) 20. 6. 2018, 18:28 (CEST)

Metuzalémova absolventská hvězda[editovat zdroj]

děkuji--Yvo-wikipedistka (diskuse) 23. 1. 2019, 17:56 (CET)

Pomník Svatopluka Čecha v Praze[editovat zdroj]

Ahoj! Díky za článek Pomník Svatopluka Čecha v Praze. Nezapomeň ho prosím zařadit (chceš-li soutěžit) v rámci Popiš památku do soutěže prostřednictvím rozhraní Nástěnka. Pokud máš další nápady na podobné články tak sem s nimi, tvůj se mi velice líbí a je to dobrý start! Aktron (|) 3. 2. 2019, 18:12 (CET)

Klášter Sacre Coeur[editovat zdroj]

Zdravím, plánujete na článku pracovat a napsat ho? --janbery (diskuse) 5. 2. 2019, 17:06 (CET)

Také zdravím, článek jsem založila pod názvem Sacré Coeur. --Yvo-wikipedistka (diskuse) 13. 2. 2019, 17:42 (CET)

Klášter Sacré Coeur[editovat zdroj]

Dobrý den, všiml jsem si, že jste se zapojila do soutěže Popiš památku. Výborně! Rád bych Vás ale upozornil, že aby se článek počítal jako osutěžní, je třeba ho také zapsat do Nástěnky, nástroje, který soutěžní články sleduje. Na tomto odkazu se přihlásíte skrze svůj účet na Wikipedii (pokud jste odhlášená) a poté kliknete na tlačítko přiřadit články sobě (nejsem si jist přesnou formulací, možná se jmenuje trošku jinak) a přiřadíte si články, které chcete nahlásít jako soutěžní. Děkuji za pochopení. S pozdravem, --Martin Urbanec (diskuse) 6. 2. 2019, 09:43 (CET)

Díky, přihlásila jsem se. --Yvo-wikipedistka (diskuse) 13. 2. 2019, 17:39 (CET)

Kaple svatého Václava[editovat zdroj]

Díky za článek, v názvu byla drobná chybička, přesunul jsem prozatím na Kaple svatého Václava (Praha-Troja) --Vojtěch Dostál (diskuse) 12. 3. 2019, 09:53 (CET)

velice děkuji--Yvo-wikipedistka (diskuse) 3. 4. 2019, 17:19 (CEST)

Odkazy na Památkový katalog[editovat zdroj]

Dobrý den, podívejte se, prosím, na stránku Žižkovská radnice, kde jsem upravil Váš odkaz na Památkový katalog. Je podle mne vhodné, aby čtenář článku nemusel hledat, kde ta stránka je a jen kliknul na odkaz. Totéž vidím i u jiných článků, které jste založila, bylo by vhodné, kdybyste upravila. Články o jednotlivých významných domech jsou určitě užitečné, časem se jistě budete dívat na širší paletu zdrojů :-) Zdraví--Svenkaj (diskuse) 14. 3. 2019, 17:52 (CET)

[Popiš památku 2019] Poděkování[editovat zdroj]

Milí účastníci soutěže Popiš památku!

jste naprosto skvělí! Děkujeme Vám za dva naprosto úžasné měsíce, kdy jste dali dohromady pro českou Wikipedii přes šest set článků! České kulturní dědictví si takový zájem zaslouží a jsme rádi, že jste se do něj pustili. Pevně doufáme, že to není poslední ročník soutěže a že se zase za rok potkáme. A věříme, že Vás neopustí zájem i nadšení v editování Wikipedie!

Aktuálně budeme analyzovat články, které jste do soutěže přihlásili a připravovat výsledky soutěže, které budou v souladu s jejími pravidly předem vyhlášeny na stránkách soutěže na české Wikipedii. Oznámeny budou za nedlouhou dobu.

Ještě jednou Vám děkujeme za účast v soutěži, doufáme že Vás téma zaujalo a že památkám i Wikipedii zůstanete věrni i nadále.

S přáním příjemného editování

Jan Loužek
místopředseda spolku Wikimedia Česká republika
za organizátora a porotu soutěže

Vloženo 20. 3. 2019, 19:12 (CET) botem

Vyznamenání[editovat zdroj]

děkuji--Yvo-wikipedistka (diskuse) 3. 4. 2019, 17:12 (CEST)