Diskuse s wikipedistou:Markiito

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Poprosím Vás, abyste jednotlivá tvrzení dokládal referencemi na seriozní internetové stránky, knihy či časopisy − nelze čerpat pouze z vlastní zkušenosti. Každá informace by měla být ověřitelná. Díky! S pozdravem --Khamul1 (diskuse) 25. 8. 2019, 11:23 (CEST)

Děkuju ale já to neumím, jen dám odkaz a to stačí?
Klikněte na tlačitko Citace, vyberte, knihu(když je to kniha), časopis(když to je časopis), elektronická monografie(když sou to webové stránky). Vyplňte jen políčka s hvězdičkou. Nespěchejte, psaní do Wikipedie zabere hodně času. --Podroužek (diskuse) 25. 8. 2019, 12:29 (CEST)

Zdroje[editovat zdroj]

Děkuji za rozšiřování obsahu Wikipedie. Zároveň však vždy uvádějte zdroje ověřující daná tvrzení. Vlastní paměť a informace nelze použít, odporují pravidlu o žádném vlastním výzkumu. Děkuji za pochopení. OJJ, Diskuse 25. 8. 2019, 13:37 (CEST)

Děkuji, ztratil sem již zájem o cokoliv na wikipedii co nedělá nic pro dobro autorů. Proč byly mé příspěvky smazány???? Ruším si účet a refaktorizováno !!!!!!!!! Ztracený čas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!