Diskuse s wikipedistou:Lumidek

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Jsme rádi, že Vás máme coby experta činného i na cs:. Jenom, prosím, pokud možno vybavujte své články také interwiki a kategoriemi, neb článek zatříděný a provázaný rovná se článek dvojnásob hodnotný. :-) Předem díky. Miaow Miaow 02:08, 18. 9. 2005 (UTC)

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Rutgersova univerzita. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Zirland 14:22, 9. 12. 2005 (UTC)

Diskuzní stránka[editovat zdroj]

Dobrý den, diskuzní stránky článků neslouží k volné diskuzi, více na Wikipedie:Diskusní stránka. Děkuji. --Kacir 10. 8. 2009, 09:36 (UTC)

Tereza Nvotová[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Tereza Nvotová. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů atd. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit. S pozdravem --egg 7. 3. 2012, 17:05 (UTC)

Malice s přesměrováním Roudná (Plzeň)[editovat zdroj]

Dobrý den. Všiml jsem si, že jste založil stránku Malice s přesměrováním na Roudná (Plzeň) a s odůvodněním „Malice jsou historicky nazev vsi na uzemi Plzen-Roudna“. Nemohl by jste k tomu dodat nějaký zdroj, abychom tuto informaci mohli dopsat i přímo do článku Roudná? Takhle to může leckoho zmást... --YjM | dp 31. 1. 2013, 18:00 (UTC)

  • Dobrý den, výrok o Malicích už *je* zároveň i první větou "historie" na stránce Roudné. Informace o Malicích a jejich tehdejší pozice je skoro všude, viz například [1] [2] --Lumidek (diskuse) 31. 1. 2013, 18:04 (UTC)
Pardon. Přehlédl jsem to. Čekal jsem informaci hned na začátku ve shrnutí. Tak už tam jen doplesknu ten zdroj. Díky --YjM | dp 31. 1. 2013, 18:10 (UTC)
    • Vše v pořádku, dík za práci, kterou děláte. Bral jsem započetí stránek o Roudné jako webově aktivní Roudeňák, který se navíc v poslední době celkem zajímal o místní historii, jako trochu povinnost. Doufám, že na tom někdo ještě zapracuje, ač bych počet aktivních a pasivních návštěv nepřeceňoval. Zdraví Luboš Motl --Lumidek (diskuse) 31. 1. 2013, 18:37 (UTC)

Ježíš je normální![editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Ježíš je normální!. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --62.168.13.130 24. 9. 2013, 16:11 (UTC)

Já už tu stránku edituji, během 20 minut z ní bude skoro standardní stránka filmu. Luboš Motl

Pracuje se[editovat zdroj]

A co takhle použít {{Pracuje se}}, mohu-li vám poradit? Matěj Suchánek (diskuse | příspěvky) 24. 9. 2013, 16:33 (UTC)

LOL, dík moc, kdybych to užil i o 20 minut dříve, mohl jsem těch 20 minut ušetřit. Nechápu, proč mi to při editačním konfliktu vnutí tu cizí verzi a zašantročí tu moji. LM-- Tento nepodepsaný komentář přidal(a) uživatel(ka) Lumidek (diskusepříspěvkybloky) 18.49, 24. září 2013‎ (CE(S)T)
Ono to ve skutečnosti ukazuje obě verze. Akorát ta editorova je až dole, takže pokud se s tím člověk setkává poprvé, tak to v návalu emocí snadno přehlédne, stránku zavře a skutečně o svou práci přijde. --Tchoř (diskuse) 24. 9. 2013, 16:51 (UTC)
Já to teoreticky vím protože na Wikipedii, hlavně anglické, jsem editoval asi už 2000krát, ale když má člověk otevřeno moc oken, včetně toho, kde je původní prázdná verze stránky... a někdo jiný edituje tu stránku tak, že okno vypadá úplně stejně, tak ho prostě někdy omylem zavřu LOL. Už jsem to udělal znovu, bylo to rychlejší. Ještě bych rád, aby mi nemazali ty obrázky k filmům, mám na vše povolení ba přímo instrukce od producenta Rafaje. --Lumidek (diskuse) 24. 9. 2013, 16:54 (UTC)

Maticová teorie[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Maticová teorie. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Nadvšenec (diskuse) 10. 3. 2016, 15:00 (CEST)