Diskuse s wikipedistou:IXsess

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Uvádění zdrojů[editovat zdroj]

Přeji pěkný den,
nejdříve bych Vám chtěl poděkovat za Vaše příspěvky, avšak chtěl bych Vás poprosit o doplnění zdroje, ze kterého jste čerpal. Čtenář si pak bude moci uvedená fakta ověřit, případně bude odkázán na další, podrobnější literaturu. Pokud jste čerpal z cizojazyčné verze Wikipedie, použijte prosím šablonu {{překlad}}. Jistě chápete potřebu uvádět zdroje článků, vede to i ke zkvalitňování wikipedických textů a jejich věrohodnosti. Mějte se pěkně, v případě dotazů mi klidně pisněte do diskuse. Podzemnik 9. 10. 2008, 07:26 (UTC)

Infobox jsem opravil, i kopírovat se musí přesně, jinak to nefunguje:-) --Horst 9. 10. 2008, 07:58 (UTC)

Zdroje znovu[editovat zdroj]

Dobrý den, prosím věnujte upozornění výše a uvádějte zdroje svých příspěvků. Děkuji moc, --Podzemnik 9. 10. 2008, 08:50 (UTC)

Náhled[editovat zdroj]

Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení. --MiroslavJosef 12. 10. 2008, 20:40 (UTC)

Copyvio - Linde Lazer[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Linde Lazer, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.

-- Jagro 12. 10. 2008, 21:23 (UTC)

Amon Amarth[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Amon Amarth. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Jvs 15. 10. 2008, 07:46 (UTC)

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text či obrázky chráněné autorským právem převzaté bez dovolení z jiných webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Amon Amarth, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licence GFDL, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Jvs 15. 10. 2008, 18:42 (UTC)

Black Sabbath[editovat zdroj]

Díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte laskavě pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Wikipedie:Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. Podle [1] byla skupina založena v roce 1968. Pro změnu trvzení dodejte zdroj. Petr Kopač 15. 10. 2008, 20:53 (UTC)

Žánrové zařazení Queenů[editovat zdroj]

Dobrý den. Otázka žánrového zařazení Queenů se řešila na [2]. Pokud nesouhlasíte s blíže nespecifikovaným rockem, pokračujte v této diskusi tam a neměňte je, dokud se to nevyřeší. Díky za pochopení. --Váš Mostly Harmless 16. 10. 2008, 19:07 (UTC)

Greatest Lovesongs Vol. 666[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Greatest Lovesongs Vol. 666. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Faigl.ladislav 18. 10. 2008, 18:00 (UTC)

OTRS[editovat zdroj]

Ahoj, mrkni na Diskuse:Linde Lazer, odpověděl jsem Ti tam. Jinak HIMácký 666 jsem upravil a už to není na urgentní úpravu. Zdravím, -- Jagro 18. 10. 2008, 18:24 (UTC)

Reverty[editovat zdroj]

Osobně bych Vás za Vaše neomalené chování a reverty (např. Queen) zablokoval. Ještě, že tu jsou mírnější správci než bych byl já, ale i jim může dojít trpělivost. Chcete-li pomoci encyklopedii, věnujte se u kontroverzních témat nejdříve diskuzi, pak teprv revertům nebo neozdrojovaným editacím, na kterých nepanuje shoda. 62.24.89.211 30. 10. 2008, 00:31 (UTC)

Prosím vyplňujte kolonku „Shrnutí editace“[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je nanejvýš žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. A to nejen ti, kteří právě sledují stránku posledních změn, ale i ti, kteří pak někdy v budoucnu budou hledat v historii článku nějakou konkrétní změnu. Když totiž ve shrnutí uvidí, že se Vaše změny týkají něčeho jiného, než co zrovna hledají, tak třeba Vaše editace bude patřit mezi ty, které budou moci vynechat, a ušetří tím tak trochu času. Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení. Podzemnik 14. 1. 2009, 22:14 (UTC)

Žánry[editovat zdroj]

Cituji z [3]: Žánr - Obecně žánr nebo žánry hudby umělce. Př. Hip hop raději něž East Coast hip hop).

Pokud s tím nesouhlasíte vyvolejte diskusi ohledně změny tohoto "manuálu", ale do té doby se mi nezdé vhodné přidávat žánry jako "arena rock" apod. --Puppenbenutzer 27. 1. 2009, 01:24 (UTC)

Florence and the Machine[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Florence and the Machine. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Harold 22. 10. 2009, 09:00 (UTC)

Totéž u Stigmata Diaboli‎, jedna věta a infobox není ve většině případů dostačující. Navíc u tohoto článku bych se obával i nedosažení encyklopedické významnosti. --Harold 22. 10. 2009, 09:06 (UTC)