Diskuse s wikipedistou:David sindelar 546

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Článek jsem smazal, jen kopíroval už obsah jiného článku. Doporučoval bych užít Přesměrování. OJJ, Diskuse 17. 11. 2018, 09:15 (CET)

List Jaromíra Soukupa[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Harold (diskuse) 19. 1. 2019, 09:31 (CET)

Trikolóra hnutí občanů[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Trikolóra hnutí občanů. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --R-bahn (diskuse) 4. 6. 2019, 20:37 (CEST)

Zkrat[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji.--Perid (diskuse) 19. 9. 2019, 22:11 (CEST)

Švýcarsko[editovat zdroj]

Dobrý den, jak je to s hlavním městem Švýcarska, je v článku vysvětleno. Vaše pero bylo příliš rychlé. Zdraví --Uacs451 (diskuse) 17. 10. 2019, 08:50 (CEST)