Diskuse s wikipedistou:Annannaz

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pavel Albert[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Pavel Albert. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Mario7 (diskuse) 26. 12. 2013, 13:40 (UTC)

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Pavel Albert. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Mario7 (diskuse) 26. 12. 2013, 13:40 (UTC)

Oběti okupace 1968[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Oběti okupace 1968, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS. K Vámi vloženému textu byla vznesena námitka, že se nápadně podobá textu z: http://www.ustrcr.cz/cs/obeti-okupace

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Mario7 (diskuse) 26. 12. 2013, 13:43 (UTC)

Porušování autorských práv[editovat zdroj]

Dobrý den. Děkuji Vám za Vaše editace. Prosím, nepřidávejte ale obsah, jehož nejste autorem a který je chráněn autorskými právy. Z takového obsahu je nutné jen vybrat věcné informace (a v případě zdůvodněné potřeby krátké, ale jasně označené citáty) a uvést pomocí tzv. řádkových referencí, odkud pocházejí. Více najdete např. na Wikipedie:Autorské právo, Wikipedie:Věrohodné zdroje a Wikipedie:Reference. Příspěvky, které porušují autorské právo, se bez výjimky mažou a jejich opakovanému vkládání se Wikipedie někdy musí bránit i blokováním. Děkuji. --Okino (diskuse) 28. 12. 2013, 12:23 (UTC)

Luboš Holeček[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Luboš Holeček. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Zdenekk2 (diskuse) 4. 1. 2014, 14:36 (UTC)

Autorské právo[editovat zdroj]

Vážená paní/slečno! Vezměte prosím na vědomí tuto již urgentní žádost o dodržování autorských práv. Váš nový text Luboš Holeček byl opět převzatý jen s minimálními změnami z webu Totalita.cz, čímž jste porušila jejich copyright. Takové texty se mažou a za jejich opakované vkládání Vám skutečně může být zabráněno Wikipedii editovat.

Jste-li autorkou těchto textů, nebo pokud máte svolení jejich autora k dalšímu šíření pod licencí Creative Commons, uveďte to nejlépe zde, další postup pak můžeme dořešit. Pokud to neplatí, přestaňte autorská práva porušovat.

Děkuji za pochopení. --Okino (diskuse) 4. 1. 2014, 16:53 (UTC)

Záhada hlavolamu (seriál)[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Záhada hlavolamu (seriál). Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Harold (diskuse) 2. 2. 2014, 13:14 (UTC)

Malá válka[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Malá válka (1938), a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licence CC BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.

Jirka O. 11. 2. 2014, 20:17 (UTC)

Operativec[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Operativec. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled a styl článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --RomanZázvorka (diskuse) 2. 4. 2014, 20:11 (UTC)