Diskuse s wikipedistou:80.188.12.18

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

IP adresa 80.188.12.18 Památník Terezín


Zaregistrujte se
Vítejte ve Wikipedii, otevřené encyklopedii!

K prohlížení nebo editaci článků ve Wikipedii se nemusíte přihlašovat, ale vytvoření účtu je jednoduché a rychlé a poskytne vám mnoho výhod, například:

  • Používání takového uživatelského jména, které si vyberete.
  • Možnost prohlédnout si seznam všech vašich příspěvků.
  • Vaši vlastní uživatelskou stránku.
  • Možnost používat seznam sledovaných stránek, do kterého si můžete přidávat stránky, které vás zajímají, nebo které jste tu už založil.
  • Možnost přejmenovat článek.
  • Možnost ukládat nové stránky nebo úpravy stávajících stránek bez nutnosti opisovat protispamový kontrolní kód
  • Možnost načíst obrázky či jiné soubory.
  • Možnost upravit si vzhled a chování Wikipedie podle vlastního vkusu.
  • Právo účastnit se hlasování.
  • No a nakonec je tu i možnost stát se po jistém čase správcem (ti mohou mazat a obnovovat smazané stránky, zamknout stránku, editovat zamčené stránky nebo blokovat uživatele, kteří porušují pravidla).
Jen do toho, zaregistrujte se!

Čvantlík[editovat zdroj]

Takové informace jen se zdrojem, pozor i na WP:ŽVV--Horst (diskuse) 27. 9. 2016, 09:46 (CEST)

Doplnění dobré, ale…[editovat zdroj]

Toto

Dobrý den. Děkuji za vaše příspěvky do Wikipedie, které však neobsahují zdroje vámi vkládaných tvrzení. Informace ve Wikipedii musí být důvěryhodné. Nezjevná fakta, názory, teorie a argumenty mohou být uvedeny v článku pouze tehdy, pokud již byly publikovány důvěryhodným a respektovaným nebo jinak ve vztahu k tématu společensky významným zdrojem. V článku by měl být tento zdroj vždy uveden. Jakákoliv nezjevná informace, která není ověřitelná a která nemá uvedený zdroj, může být vymazána. Pro více informací nahlédněte do závazného pravidla Ověřitelnost. Díky za pochopení.--Horst (diskuse) 15. 8. 2017, 13:16 (CEST)

Těžba kamene v Českém středohoří[editovat zdroj]

Vidím podle předchozího příspěvku do diskuse, že nebudu první, kdo Vám napíše něco takového. Vaše doplnění článku o Českém středohoří o otázku těžby kamene (a s tím související problém devastace krajiny) je velmi důležité a prospěšné, ale nezbytnou podmínkou této editace je její doplnění o relevantní zdroje (reference).--Dirillo (diskuse) 24. 11. 2017, 11:01 (CET)

Odstraňování informací[editovat zdroj]

zde, či tady jste odstranil/a encyklopedickou informaci, jaký k tomu máte důvod? Wikipedie navíc stojí na provázání odkazy--Horst (diskuse) 14. 3. 2018, 10:14 (CET)

@Horst: Vmísím se, koukám na dewiki na toho Goldstückera, nemají pitomě v úvodu "židovský původ", ale píší prostě níž v životopise, že se narodil v židovské rodině. To mi připadá vhodnější. Na "původy" si hrál zvěčnělý MiroslavJosef a já jsem na ně byl už tehdy alergický. --Uacs451 (diskuse) 14. 3. 2018, 10:30 (CET)
@Uacs451:Ano s tím souhlasím, psal jsem proto, že nešlo o tu formulaci /i když je nešťastná/, ale celkově o odstranění informace, která v článku být má--Horst (diskuse) 14. 3. 2018, 10:49 (CET)

Kopírování textu[editovat zdroj]

Dobrý den, uvedení toho zdroje nestačí, ta citace je obsáhlá, navíc píšeme ency stylem bez archaismů, žurnalismů atp, byl jsem nucen skrýt https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=V%C3%A1clav_Chaloupeck%C3%BD&diff=prev&oldid=16161220. Přepsání a uvedení zdroje bude jen dobře a článku naopak prospěje, díky.--Horst (diskuse) 14. 6. 2018, 10:57 (CEST)

Sedlo Průhon[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Sedlo Průhon. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --OJJ, Diskuse 11. 1. 2019, 09:10 (CET)

Shrnutí[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je velmi žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. Umožníte tak snazší dohled nad stránkou posledních změn, ale i budoucí nalezení konkrétní změny v historii článku.

Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení.--Palu (diskuse) 31. 7. 2019, 21:41 (CEST)

Zdroje[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji za vaše příspěvky do Wikipedie, které však neobsahují zdroje vámi vkládaných tvrzení. Informace ve Wikipedii musí být důvěryhodné. Nezjevná fakta, názory, teorie a argumenty mohou být uvedeny v článku pouze tehdy, pokud již byly publikovány důvěryhodným a respektovaným nebo jinak ve vztahu k tématu společensky významným zdrojem. V článku by měl být tento zdroj vždy uveden. Jakákoliv nezjevná informace, která není ověřitelná a která nemá uvedený zdroj, může být vymazána. Pro více informací nahlédněte do závazného pravidla Ověřitelnost. Děkuji za pochopení.OJJ, Diskuse 10. 9. 2019, 09:03 (CEST)

Samyang[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Samyang. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Robins7 (diskuse) 15. 1. 2020, 08:49 (CET)