Mistrovství světa v malém fotbalu 2017: Porovnání verzí
Bez shrnutí editace značka: editace z Vizuálního editoru |
Bez shrnutí editace značka: editace z Vizuálního editoru |
||
Řádek 3: | Řádek 3: | ||
| ročník = 2017 |
| ročník = 2017 |
||
| další název = WMF WORLD CUP 2017 |
| další název = WMF WORLD CUP 2017 |
||
| obrázek = |
| obrázek = 2017 WMF World Cup |
||
| velikost obrázku = |
| velikost obrázku = |
||
| popisek = |
| popisek = |
Verze z 16. 10. 2020, 22:45
Mistrovství světa v malém fotbalu 2017 WMF WORLD CUP 2017 | |
---|---|
Soubor:2017 WMF World Cup | |
Podrobnosti turnaje | |
Pořadatel | Tunisko |
Datum konání | 6. říjen – 15. říjen 2017 |
Počet týmů | 24 |
Počet stadionů | 1 (v 1 městě) |
Pořadí | |
Vítěz | Česko |
2. místo | Mexiko |
Poražení semifinalisté | Senegal Španělsko |
Statistika turnaje | |
Počet zápasů | 52 |
Počet gólů | 260 (5 na zápas) |
Nejlepší hráč | Ouday Belhaj |
___________________________________________ | |
← 2015 | 2019 → |
Mistrovství světa v malém fotbalu 2017 bylo již 2. ročníkem MS v malém fotbalu a konalo se v tuniském městě Nabeul v období od 6. do 15. října 2017. Účastnilo se ho 24 týmů, které byly rozděleny do 6 skupin po 4 týmech. Ze skupiny pak postoupily do vyřazovací fáze první a druhý celek a čtyři nejlepší celky na třetích místech. Vyřazovací fáze zahrnovala 16 zápasů. Česká reprezentace ovládla celý turnaj a získala zde první medaile (zlaté) z MS.
Stadion
Turnaj se hrál na jednom stadionu v jednom hostitelském městě: Nabeul minifootball stadium (Nabeul).
Nabeul | |||
---|---|---|---|
Nabeul minifootball stadium | |||
Kapacita: 2 800 | |||
Zápasy
Všechny časy zápasů jsou uvedeny ve středoevropském letním čase (SELČ).
Skupinová fáze
Vysvětlivky |
---|
Týmy na prvních dvou místech postupují do osmifinále |
Čtyři nejlépe umístěné týmy ze třetích míst postupují do osmifinále |
Vítěz zápasu je tučně zvýrazněn |
Skupina A
Tým | Z |
V |
R |
P |
VG |
IG |
+/− |
B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Česko | 3 | 3 | 0 | 0 | 22 | 1 | +21 | 9 |
Austrálie | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 9 | 0 | 4 |
Francie | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 10 | −4 | 4 |
Argentina | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 18 | −17 | 0 |
7. října 2017 16:30 | |||
Argentina | 1 : 5 | Austrálie | Nabeul |
7. října 2017 21:30 | |||
Česko | 7 : 0 | Francie | Nabeul |
8. října 2017 20:15 | |||
Francie | 3 : 0 | Argentina | Nabeul |
9. října 2017 22:45 | |||
Austrálie | 1 : 5 | Česko | Nabeul |
11. října 2017 21:30 | |||
Austrálie | 3 : 3 | Francie | Nabeul |
11. října 2017 22:45 | |||
Česko | 10 : 0 | Argentina | Nabeul |
Skupina B
Tým | Z |
V |
R |
P |
VG |
IG |
+/− |
B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mexiko | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | +6 | 9 |
Maďarsko | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 4 | +4 | 4 |
Chile | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 4 |
Irák | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13 | −13 | 0 |
7. října 2017 19:00 | |||
Irák | 0 : 2 | Mexiko | Nabeul |
8. října 2017 21:30 | |||
Chile | 5 : 0 | Irák | Nabeul |
8. října 2017 22:45 | |||
Mexiko | 3 : 1 | Maďarsko | Nabeul |
9. října 2017 20:15 | |||
Maďarsko | 1 : 1 | Chile | Nabeul |
10. října 2017 21:30 | |||
Mexiko | 2 : 0 | Chile | Nabeul |
11. října 2017 16:30 | |||
Irák | 0 : 6 | Maďarsko | Nabeul |
Skupina C
Tým | Z |
V |
R |
P |
VG |
IG |
+/− |
B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rusko | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 3 | +10 | 6 |
Bosna a Hercegovina | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 5 | +6 | 6 |
Brazílie | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | +1 | 6 |
Somálsko | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 21 | −17 | 0 |
7. října 2017 17:45 | |||
Rusko | 1 : 2 | Bosna a Hercegovina | Nabeul |
8. října 2017 19:00 | |||
Brazílie | 3 : 2 | Somálsko | Nabeul |
9. října 2017 14:15 | |||
Somálsko | 1 : 10 | Rusko | Nabeul |
9. října 2017 19:00 | |||
Bosna a Hercegovina | 1 : 3 | Brazílie | Nabeul |
10. října 2017 22:45 | |||
Rusko | 2 : 0 | Brazílie | Nabeul |
11. října 2017 14:00 | |||
Somálsko | 1 : 8 | Bosna a Hercegovina | Nabeul |
Skupina D
Tým | Z |
V |
R |
P |
VG |
IG |
+/− |
B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Španělsko | 3 | 3 | 0 | 0 | 20 | 6 | +14 | 9 |
Senegal | 3 | 1 | 1 | 1 | 16 | 6 | +10 | 4 |
USA | 3 | 1 | 1 | 1 | 13 | 7 | +6 | 4 |
Indie | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 30 | −30 | 0 |
7. října 2017 20:15 | |||
USA | 1 : 4 | Španělsko | Nabeul |
8. října 2017 15:15 | |||
Senegal | 11 : 0 | Indie | Nabeul |
9. října 2017 16:45 | |||
USA | 2 : 2 | Senegal | Nabeul |
10. října 2017 16:30 | |||
Indie | 0 : 8 | USA | Nabeul |
10. října 2017 19:00 | |||
Španělsko | 4 : 3 | Senegal | Nabeul |
11. října 2017 19:00 | |||
Indie | 0 : 11 | Španělsko | Nabeul |
Skupina E
Tým | Z |
V |
R |
P |
VG |
IG |
+/− |
B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rumunsko | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | 1 | +12 | 9 |
Kazachstán | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 | 5 | +7 | 6 |
Pobřeží slonoviny | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 8 | 0 | 3 |
Guatemala | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 21 | −19 | 0 |
7. října 2017 22:45 | |||
Rumunsko | 2 : 1 | Kazachstán | Nabeul |
8. října 2017 17:45 | |||
Guatemala | 0 : 8 | Rumunsko | Nabeul |
9. října 2017 16:30 | |||
Kazachstán | 4 : 2 | Pobřeží slonoviny | Nabeul |
10. října 2017 20:15 | |||
Rumunsko | 3 : 0 | Pobřeží slonoviny | Nabeul |
11. října 2017 12:45 | |||
Pobřeží slonoviny | 6 : 1 | Guatemala | Nabeul |
11. října 2017 17:45 | |||
Guatemala | 1 : 7 | Kazachstán | Nabeul |
Skupina F
Tým | Z |
V |
R |
P |
VG |
IG |
+/− |
B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tunisko | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 5 | +6 | 7 |
Libye | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | +2 | 5 |
Portugalsko | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | −1 | 2 |
Libanon | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 9 | −7 | 1 |
6. října 2017 21:30 | |||
Tunisko | 3 : 2 | Portugalsko | Nabeul |
8. října 2017 16:30 | |||
Libye | 2 : 0 | Libanon | Nabeul |
9. října 2017 21:30 | |||
Libanon | 1 : 6 | Tunisko | Nabeul |
10. října 2017 17:45 | |||
Portugalsko | 0 : 0 | Libye | Nabeul |
11. října 2017 15:15 | |||
Libanon | 1 : 1 | Portugalsko | Nabeul |
11. října 2017 20:15 | |||
Tunisko | 2 : 2 | Libye | Nabeul |
Žebříček týmů na třetích místech
Poz. | Sk. | Tým | Z | V | R | P | VG | IG | +/- | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | C | Brazílie | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | +1 | 6 |
2. | D | USA | 3 | 1 | 1 | 1 | 13 | 7 | +6 | 4 |
3. | B | Chile | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | +3 | 4 |
4. | A | Francie | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 7 | −4 | 4 |
5. | E | Pobřeží slonoviny | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 8 | 0 | 3 |
6. | F | Portugalsko | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | −1 | 2 |
Vyřazovací fáze
Pavouk
Osmifinále | Čtvrtfinále | Semifinále | Finále | |||||||||||
12. října, 12:30 – Nabeul | ||||||||||||||
Rumunsko | 2 (1) | |||||||||||||
13. října, 18:15 – Nabeul | ||||||||||||||
Senegal (pen.) | 2 (3) | |||||||||||||
Senegal | 4 | |||||||||||||
12. října, 17:00 – Nabeul | ||||||||||||||
Francie | 3 | |||||||||||||
Rusko | 0 (1) | |||||||||||||
14. října, 21:00 – Nabeul | ||||||||||||||
Francie (pen.) | 0 (3) | |||||||||||||
Senegal | 1 | |||||||||||||
12. října, 21:30 – Nabeul | ||||||||||||||
Mexiko | 3 | |||||||||||||
Tunisko (pen.) | 2 (4) | |||||||||||||
13. října, 21:15 – Nabeul | ||||||||||||||
Kazachstán | 2 (3) | |||||||||||||
Tunisko | 0 | |||||||||||||
12. října, 15:30 – Nabeul | ||||||||||||||
Mexiko | 7 | |||||||||||||
Mexiko (prod.) | 4 | |||||||||||||
15. října, 20:30 – Nabeul | ||||||||||||||
USA | 3 | |||||||||||||
Mexiko | 0 | |||||||||||||
12. října, 14:00 – Nabeul | ||||||||||||||
Česko | 3 | |||||||||||||
Španělsko (prod.) | 1 | |||||||||||||
13. října, 19:45 – Nabeul | ||||||||||||||
Chile | 0 | |||||||||||||
Španělsko (prod.) | 4 | |||||||||||||
12. října, 20:00 – Nabeul | ||||||||||||||
Austrálie | 3 | |||||||||||||
Austrálie (pen.) | 3 (4) | |||||||||||||
14. října, 22:30 – Nabeul | ||||||||||||||
Bosna a Hercegovina | 3 (3) | |||||||||||||
Španělsko | 1 | |||||||||||||
12. října, 18:30 – Nabeul | ||||||||||||||
Česko | 3 | O třetí místo | ||||||||||||
Maďarsko (prod.) | 3 | |||||||||||||
13. října, 22:45 – Nabeul | 15. října, 17:00 – Nabeul | |||||||||||||
Libye | 2 | |||||||||||||
Maďarsko | 0 | Senegal | 5 | |||||||||||
12. října, 23:30 – Nabeul | ||||||||||||||
Česko | 1
|
Španělsko | 0 | |||||||||||
Česko | 3 | |||||||||||||
Brazílie | 1
|
|||||||||||||
Osmifinále
12. října 2017 12:30 | |||
Rumunsko | 2 : 2 1 : 3 pen. |
Senegal | Nabeul |
12. října 2017 14:00 | |||
Španělsko | 1 : 0 (prod.) | Chile | Nabeul |
12. října 2017 15:30 | |||
Mexiko | 4 : 3 (prod.) | USA | Nabeul |
12. října 2017 17:00 | |||
Rusko | 0 : 0 1 : 3 pen. |
Francie | Nabeul |
12. října 2017 18:30 | |||
Maďarsko | 3 : 2 (prod.) | Libye | Nabeul |
12. října 2017 20:00 | |||
Austrálie | 3 : 3 4 : 3 pen. |
Bosna a Hercegovina | Nabeul |
12. října 2017 21:30 | |||
Tunisko | 2 : 2 4 : 3 pen. |
Kazachstán | Nabeul |
12. října 2017 23:00 | |||
Česko | 3 : 1 | Brazílie | Nabeul |
Čtvrtfinále
13. října 2017 18:15 | |||
Senegal | 4 : 3 | Francie | Nabeul |
13. října 2017 19:45 | |||
Španělsko | 4 : 3 (prod.) | Austrálie | Nabeul |
13. října 2017 21:15 | |||
Tunisko | 0 : 7 | Mexiko | Nabeul |
13. října 2017 22:45 | |||
Maďarsko | 0 : 1 | Česko | Nabeul |
Semifinále
14. října 2017 21:00 | |||
Senegal | 1 : 3 | Mexiko | Nabeul |
14. října 2017 22:30 | |||
Španělsko | 1 : 3 | Česko | Nabeul |
O 3. místo
15. října 2017 17:00 | |||
Senegal | 5 : 0 | Španělsko | Nabeul |
Finále
15. října 2017 20:30 | |||
Mexiko | 0 : 3 | Česko | Nabeul |
Statistiky hráčů
Střelci
Přehled střelců šampionátu
Žluté karty
Přehled hráčů alespoň jednou potrestaných žlutou kartou
Červené karty
Přehled hráčů nejméně jednou potrestaných červenou kartou (přímo i po dvou žlutých kartách)
Odkazy
Externí odkazy
- Oficiální stránky (anglicky)