Diskuse s wikipedistou:Terera Pavla Marie

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Jan Rozek. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --OJJ, Diskuse 7. 2. 2019, 10:38 (CET)

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Jan Rozek. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --OJJ, Diskuse 7. 2. 2019, 10:38 (CET)

Dobrý den, díky za Váš příspěvek v článku Jan Rozek. Pokusil jsem se jej narychlo upravit tak, aby odpovídal standardům Wikipedie. Teď by bylo zapotřebí dodat zdroje, odkud jste čerpala, aby nemusel být článek smazán. Nebojte se zeptat, pokud budete potřebovat s něčím pomoci. Pěkný den. Gumideck (diskuse) 7. 2. 2019, 11:39 (CET)

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se zeptat na stránce pro pomoc nováčkům, nebo na mé diskusní stránce. Pokud se mě chcete zeptat jinde (například zde), upozorněte mě, prosím, šablonou {{Odpověď|Janbery}} --janbery (diskuse) 7. 2. 2019, 15:40 (CET)