Diskuse s wikipedistou:Alena Skřivanová

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, sem text článku nepatří, pokud na článku chcete pracovat založte si "vlastní pískoviště" > je to jednoduché, stačí kliknout na tento červený odkaz: Wikipedista:Alena Skřivanová/Pískoviště a začít psát--Horst (diskuse) 4. 9. 2019, 14:32 (CEST)

Na 10 minut jsem byl nucen Vás zastavit, přečtěte si prosím co je psáno výše, díky--Horst (diskuse) 4. 9. 2019, 15:08 (CEST)

Dobrá služba[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Dobrá služba. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Sokoljan (diskuse) 4. 9. 2019, 17:03 (CEST)

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Dobrá služba. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --OJJ, Diskuse 4. 9. 2019, 17:09 (CEST)