Diskuse s wikipedistou:82.99.165.217

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Carl Linné fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji.--Horst (diskuse) 15. 1. 2018, 11:24 (CET)

Šroubatka[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Šroubatka, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--JirkaSv (diskuse) 5. 3. 2018, 11:31 (CET)

Joseph Haydn[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Joseph Haydn, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Mimars (diskusepříspěvky) 5. 2. 2019, 12:03 (CET)

Listopad 2019[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Synonymum, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

MrJaroslavik (diskuse) 11. 11. 2019, 10:02 (CET)