Diskuse:Sputnik V: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 925 bajtů ,  před 3 měsíci
:::Takhle to asi nebude úplně produktivní, budeme mít několikamegabajtovou diskusi a zabere to extrémně hodně času. Uděláme to tedy tak, jak jsem zamýšlel původně - 1. dám šablonu, že je to NPOV a 2. v dohledné době to opravím, hned jak na to budu mít čas, 3. případně dořeším případné námitky (které neočekávám, jelikož nehodlám vkládat nic sporného) v diskusi.. Jen s tím rozdílem, že 1. jste si odhlasovali (škoda, že se tyhle věci nevyhonocují na základě argumentů), že tam NPOV nechcete, 2. teď zrovna úplně čas nemám, tak to bude muset počkat. --[[Wikipedista:Palu|Palu]] ([[Diskuse s wikipedistou:Palu|diskuse]]) 27. 2. 2021, 08:03 (CET)
:::: Šablonu tam nedávejte, není na to konsenzus. Že mne ignorujete, to nemění na dané stavu nic. Já bych vás také mohl ignorovat, ale nedělám to. --[[Wikipedista:Zbrnajsem|Zbrnajsem]] ([[Diskuse s wikipedistou:Zbrnajsem|diskuse]]) 27. 2. 2021, 10:11 (CET)
::::Na NPOV to není, tím jsme si už prošli. Dlouhou diskusi o jednotlivých bodech vytvářet nemusíme, chtěl jsem vám tak pomoci s formulováním konkrétnějších návrhů. Protože zatím mám takový pocit, že máte velice jasno v tom, čeho byste chtěl dosáhnout (samostatná sekce o vakcíně coby pofidérní hybridní zbrani), ale nebylo dostatečně specifikováno, jakými (novými) informacemi by se taková sekce měla vyplnit :).
::::K hybridní válce nebylo doloženo dostatečné zastoupení tohoto názoru, ruská (dez)informace o podání žádosti o evropskou registraci je v článku zmíněna (v diskusi na to bylo upozorněno), problémy s testováním a schvalováním jsou v článku zmíněny (v diskusi na to bylo upozorněno). Dosud není zmíněno „posilování vlivu ve světě“. --[[Wikipedista:Mario7|Mario7]] ([[Diskuse s wikipedistou:Mario7|diskuse]]) 27. 2. 2021, 19:41 (CET)

Navigační menu