Peanova existenční věta: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 59 bajtů ,  před 1 rokem
Přidání 1 knihy pro ověřitelnost (20210109)) #IABot (v2.0.7) (GreenC bot
(Robot: Opravuji 0 zdrojů a označuji 1 zdrojů jako nefunkční) #IABot (v2.0.1)
(Přidání 1 knihy pro ověřitelnost (20210109)) #IABot (v2.0.7) (GreenC bot)
* G. Peano, ''Demonstration de l’intégrabilité des équations différentielles ordinaires'', Mathematische Annalen, 37 (1890) 182–228.
* W. F. Osgood, ''Beweis der Existenz einer Lösung der Differentialgleichung dy/dx = f(x, y) ohne Hinzunahme der Cauchy-Lipschitzchen Bedingung'', Monatsheft Mathematik,9 (1898) 331–345.
* {{Citace monografie | příjmení1 = Coddington | jméno1 = Earl. | příjmení2 = Levinson | jméno2 = Norman | titul = Theory of Ordinary Differential Equations | url = https://archive.org/details/theoryofordinary00codd | vydavatel = McGraw-Hill | místo = New York | rok=1955}}
* {{Citace monografie| příjmení = Teschl| jméno = Gerald| odkaz na autora = Gerald Teschl| titul = Ordinary Differential Equations and Dynamical Systems| vydavatel = American Mathematical Society| místo = Providence, Rhode Island| 7 = Providence| rok = 2012| isbn = 978-0-8218-8328-0| url = http://www.mat.univie.ac.v/~gerald/ftp/book-ode/}}{{Nedostupný zdroj}}
* Murray, Francis J.; Miller, Kenneth S., Existence Theorems for Ordinary Differential Equations, Krieger, New York, Reprinted 1976, Původní vydání publikoval New York University Press, 1954
275 688

editací

Navigační menu