Pimprlata

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Pimprlata
Díl seriálu Simpsonovi
Pův. název
Číslo řada 29
Posloupnost dílů
← Předchozí
Starosti starostky
Následující →
Opus slečny Lisy
Seznam dílů 29. řady
Seznam dílů seriálu Simpsonovi
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Pimprlata (anglicky Singin' in the Lane) je 7. díl 29. řady amerického animovaného seriálu Simpsonovi.[1]

Děj[editovat | editovat zdroj]

Když rodina Simsponových večeří čínské pokrmy, Homerovi zavolá pan Burns a má pro něj 4 lístky na basketbal. Homer lísky příjímá a vezme s sebou přátele – Carla Carlsona, Barneyho Gumble a Lennyho Leonarda, naneštěstí má pouze 4 lístky a nemůže s sebou vzít Vočka Szyslaka.

Po návratu do hospody U Vočka se Homer a jeho přátelé rozhodli reformovat bowlingový tým Pimprlata s kapitánem Vočkem. Pimprlata se stávají okamžitě úspěšná a vyhrají turnaj, který je pošle na šampionát do hlavního města.

Jejich nepřátelé z týmu Fund Bunch, kteří prohráli první kolo, se vsadili, že rozpláčou Vočka. Vočko se vsadí s Fund Buch

  • Pokud vyhraje tým Fund Bunch, získají bar a Vočko se musí přejmenovat
  • Pokud vyhrají Pimprlata, získá Vočko něco, co můžou mít jen bohatí z týmu Fund Bunch

Líza o každém členu Fund Bunch zjistí jeho slabinu a využije ji proti jim. Dva členové týmu Fund Bunch Barneyho opili a Homer musí dát tři strike, aby vyhráli. Před třetím pokusem si Vočko představuje, jak začíná jeho "nový život" ve Francii. Vočko se pokouší zastavit Homera, aby nedal strike, ale nepovede se mu to a Pimprlata šampionát vyhrají. V závěrečné scéně se Pimprlata dostanou do nulové gravitace a všichni kromě Homera se za odměnu od Fund Bunch vznášejí. [2][3]

Reference[editovat | editovat zdroj]

V tomto článku byly použity překlady textů z článků Singin' in the Lane na anglické Wikipedii a Singin' in the Lane na francouzské Wikipedii.

  1. PERKINS, Dennis. The Simpsons disappointingly resets another classic episode. The A.V. Club. Dostupné online [cit. 2018-09-13]. (anglicky) 
  2. PORTER, Rick. TV By The Numbers [online]. 2017-11-21 [cit. 2018-09-13]. Dostupné online. (anglicky) 
  3. Simpsonovi - Pimprlata (S29E07) (epizoda) (2017). [s.l.]: [s.n.] Dostupné online. (česky)