Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 (Divize II)

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jump to navigation Jump to search

II. divize Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 se odehrála v Madridu (Španělsko) (skupina B) a v Tilburgu (Nizozemsko) (Skupina a)

Zúčastnilo se 12 týmů, v obou skupinách po šesti týmech. Turnaj skupiny B trval od 15. 4. 2018 do 22. 4. 2018. Turnaj skupiny A trval od 23. 4. 2018 do 29. 4. 2018.

Skupina A[editovat | editovat zdroj]

Z této skupiny postoupil první tým do MS v hokeji Divize I. Skupina B 2019 a poslední tým sestoupil do MS v hokeji Divize II. Skupina B 2019.

Poř. Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
1. Nizozemsko Nizozemsko 5 5 0 0 0 42 5 +37 15
2. Austrálie Austrálie 5 4 1 0 1 19 14 +5 11
3. Srbsko Srbsko 5 3 0 1 1 16 14 +2 10
5. Čína Čína 5 2 0 0 3 10 16 -6 6
5. Belgie Belgie 5 1 0 0 4 11 28 -17 3
6 Island Island 5 0 0 0 5 7 28 -21 0
Datum Domácí Skóre Hosté
23.4. Austrálie Austrálie 3 - 0 Island Island
23.4. Srbsko Srbsko 4 - 1 Belgie Belgie
23.4. Nizozemsko Nizozemsko 7 - 0 Čína Čína
24.4. Austrálie Austrálie 6 - 0 Belgie Belgie
24.4. Čína Čína 1 - 3 Srbsko Srbsko
24.4. Island Island 1 - 11 Nizozemsko Nizozemsko
26.4. Čína Čína 1 - 3 Austrálie Austrálie
26.4. Belgie Belgie 6 - 3 Island Island
26.4. Nizozemsko Nizozemsko 5 - 0 Srbsko Srbsko
28.4. Čína Čína 3 - 1 Island Island
28.4. Belgie Belgie 2 - 10 Nizozemsko Nizozemsko
28.4. Srbsko Srbsko 4 - 5 SN Austrálie Austrálie
29.4. Belgie Belgie 2 - 5 Čína Čína
29.4. Nizozemsko Nizozemsko 9 - 2 Austrálie Austrálie
29.4. Island Island 2 - 5 Srbsko Srbsko

Skupina B[editovat | editovat zdroj]

Turnaj se odehrál od 15. dubna 2018 do 22. dubna 2018 v Madridu.

Poř. Tým Z V VP PP P GV GI +/- B
1. Španělsko Španělsko 5 5 0 0 0 49 6 +43 15
2. Nový Zéland Nový Zéland 5 4 0 0 1 33 14 +19 12
3. Izrael Izrael 5 3 0 0 2 24 14 +10 9
4. Severní Korea Severní Korea 5 1 0 0 4 12 40 -28 3
5. Mexiko Mexiko 5 1 0 0 4 9 30 -21 3
6. Lucembursko Lucembursko 5 1 0 0 4 6 29 -23 3
Datum Domácí Skóre Hosté
15.4. Nový Zéland Nový Zéland 5 - 2 Izrael Izrael
15.4. Severní Korea Severní Korea 5 - 2 Mexiko Mexiko
15.4. Lucembursko Lucembursko 1 - 10 Španělsko Španělsko
17.4. Izrael Izrael 9 - 1 Severní Korea Severní Korea
17.4. Nový Zéland Nový Zéland 7 - 1 Lucembursko Lucembursko
17.4. Španělsko Španělsko 14 - 0 Mexiko Mexiko
19.4. Mexiko Mexiko 3 - 1 Lucembursko Lucembursko
19.4. Severní Korea Severní Korea 4 - 12 Nový Zéland Nový Zéland
19.4. Izrael Izrael 0 - 4 Španělsko Španělsko
20.4. Lucembursko Lucembursko 2 - 1 Severní Korea Severní Korea
20.4. Mexiko Mexiko 3 - 5 Izrael Izrael
20.4. Španělsko Španělsko 6 - 4 Nový Zéland Nový Zéland

Související články[editovat | editovat zdroj]