Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2006

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2006
Orienteering symbol framed.png
Místo Luhačovice, Růžená, Střezivojice, Větrný Jeníkov a Vyhnánov
Země Česko
Předchozí Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2005
Následující Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2007
Některá data mohou pocházet z datové položky.
Lokalizace jednotlivých závodů

14. ročník Mistrovství České republiky v orientačním běhu proběhl v roce 2006 ve čtyřech individuálních a dvou týmových disciplínách. Pátý individuální závod na dlouhé trati neproběhl z důvodu vysoké sněhové pokrývky.

Nejúspěšnější závodníci[editovat | editovat zdroj]

Pořadí závodníků podle získaných medailí (tzv. olympijského hodnocení) všech mistrovských kategorií (D16 - mladší dorostenky, D18 - starší dorostenky, D20 - juniorky, D21 - ženy, H16 - mladší dorostenci, H18 - starší dorostenci, H20 - junioři, H21 - muži) v individuálních disciplínách v roce 2006. Uvedeni jsou závodníci, kteří získali alespoň dvě medaile a zároveň alespoň jednu zlatou medaili.

Medailové pořadí závodníků na MČR
Jméno 1. místo 2. místo 3. místo Celkem
Iveta Duchová 2 1 3
Adam Chromý 2 1 3
Štěpán Holas 2 1 3
Lucie Machútová 1 1 1 3
Antonín Bednařík 1 1 2
Martin Henych 1 1 2
Lucie Krafková 1 1 2
Lenka Mechlová 1 1 2
Vojtěch Král 1 2 3
Simona Karochová 1 1 2
Zuzana Kubátová 1 1 2
Monika Doležalová 1 1 2

Mistrovství ČR na dlouhé trati[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 8. 4. 2006 Místo konání Melechov Pořadatel Magnus Orienteering
Ředitel závodu Hlavní rozhodčí Stavitelé tratí
Název mapy Web závodu http://dt.aljosa.org/ Výsledky závodu

Mistrovství neproběhlo z důvodu vysoké sněhové pokrývky.

<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu na dlouhé trati.

Mistrovství ČR ve sprintu[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 29. 4. 2006 Místo konání Luhačovicearéna Pořadatel OOB TJ Slovan Luhačovice
Ředitel závodu Martin Plášek Hlavní rozhodčí Libor Slezák Stavitelé tratí Petr Vavrys
Název mapy Luhačovice Miramare Web závodu https://web.archive.org/web/20180120065803/http://o-festival.skob-zlin.cz/ Výsledky závodu http://o-festival.skob-zlin.cz/podstranky/pro_ucastniky/vysledky/sprint/protokol.htm
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Luboš Matějů SK Praga 17:35 Zlatá medaile Éva Makrai Maďarsko 17:33
Stříbrná medaile Ádám Kovács Maďarsko 17:56 +0:21 Stříbrná medaile Petra Novotná OK 99 Hradec Králové 17:34 +0:01
Bronzová medaile Pavol Bukovác SK Žabovřesky Brno 17:59 +0:24 Bronzová medaile Veronika Krčálová OK Lokomotiva Pardubice 18:14 +0:41
4 Ondrej Piják Slovensko 18:29 +0:54 4 Vendula Ryšavá SK Praga 18:34 +1:01
5 Ondřej Kazda Sportcentrum Jičín 19:05 +1:30 5 Katarína Labašová Slovensko 18:50 +1:17
6 David Hepner OK Slavia Hradec Králové 19:08 +1:33 6 Jana Haluzová OK Sparta Praha 18:54 +1:21
7 Pavel Princl VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:13 +1:38 7 Marta Vlčovská OK Lokomotiva Pardubice 19:04 +1:31
7 Jan Hovorka OK Lokomotiva Pardubice 19:13 +1:38 8 Monika Topinková OK Jiskra Nový Bor 19:06 +1:33
9 Martin Baier OOB TJ Turnov 19:16 +1:41 9 Martina Fejlková OK Slavia Hradec Králové 19:07 +1:34
9 Tomáš Kolařík OK Jiskra Nový Bor 19:16 +1:41 10 Barbora Chudíková
Hana Bajtošová
OK Jihlava
Slovensko
19:08 +1:35
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Štěpán Holas Sportcentrum Jičín 18:03 Zlatá medaile Iveta Duchová OK Lokomotiva Pardubice 17:09
Stříbrná medaile Martin Henych Slavia Liberec orienteering 18:15 +0:12 Zlatá medaile Martina Tichovská SK Praga 17:09 +0:00
Bronzová medaile Martin Vlček OOB TJ Turnov 18:22 +0:19 Bronzová medaile Petra Palátová SK Žabovřesky Brno 17:13 +0:04
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Adam Chromý SK Žabovřesky Brno 16:39 Zlatá medaile Lucie Machútová OK 99 Hradec Králové 16:21
Stříbrná medaile Pavel Hradec OK Chrastava 16:43 +0:04 Stříbrná medaile Jana Vaculíková OK 99 Hradec Králové 16:34 +0:13
Bronzová medaile Vojtěch Král SK Severka Šumperk 16:49 +0:10 Bronzová medaile Simona Karochová Oddíl OB Kotlářka 16:57 +0:36
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 14:33 Zlatá medaile Tereza Novotná OK 99 Hradec Králové 12:44
Stříbrná medaile Antonín Bednařík TJ Sokol Vizovice 15:53 +1:20 Stříbrná medaile Adéla Jakobová SOB Olomouc 14:09 +1:25
Bronzová medaile Jan Valenta OOB TJ Slovan Luhačovice 15:54 +1:21 Bronzová medaile Věra Müllerová SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:13 +1:29
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu ve sprintu.

Mistrovství ČR na krátké trati[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 17.–18. 6. 2006 Místo konání Růžená u Třeštěaréna Pořadatel SK Žabovřesky Brno+ RUZ
Ředitel závodu Libor Zřídkaveselý Hlavní rozhodčí Ladislav Svoboda Stavitelé tratí Libor Zřídkaveselý
Název mapy Roštejn Web závodu http://zbm.eob.cz/zavody/mcr06/ Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Jan Procházka SK Praga 39:09 Zlatá medaile Zdenka Stará KOS TJ Tesla Brno 38:55
Stříbrná medaile Michal Horáček Slavia Liberec orienteering 39:37 +0:28 Stříbrná medaile Barbora Chudíková OK Jihlava 40:14 +1:19
Bronzová medaile David Hepner OK Slavia Hradec Králové 40:17 +1:08 Bronzová medaile Kristýna Kovářová Oddíl OB Kotlářka 40:51 +1:56
4 Jan Hovorka OK Lokomotiva Pardubice 40:55 +1:46 4 Věra Malá OK Jilemnice 41:09 +2:14
5 Jakub Oma OOB TJ Turnov 41:29 +2:20 5 Zuzana Stehnová OK Slavia Hradec Králové 41:10 +2:15
6 Jan Mrázek OK Sparta Praha 41:42 +2:33 6 Martina Fejlková OK Slavia Hradec Králové 41:38 +2:43
7 Martin Janata Oddíl OB Kotlářka 41:56 +2:47 7 Michaela Omová OOB TJ Turnov 42:34 +3:39
8 Jan Šedivý SK Praga 42:07 +2:58 8 Vladimíra Paseková OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:56 +4:01
9 Pavel Košárek SK Jamnice 42:33 +3:24 9 Eva Smičková KOB Konice 43:15 +4:20
9 Václav Komanec OK Slavia Hradec Králové 42:33 +3:24 10 Kateřina Nováková OK 99 Hradec Králové 43:19 +4:24
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Eduard Šmehlík OK Slavia Hradec Králové 32:04 Zlatá medaile Zuzana Hermanová OK Lokomotiva Pardubice 38:14
Stříbrná medaile Martin Vlček OOB TJ Turnov 32:59 +0:55 Stříbrná medaile Iveta Duchová OK Lokomotiva Pardubice 39:54 +1:40
Bronzová medaile Štěpán Holas Sportcentrum Jičín 34:05 +2:01 Bronzová medaile Martina Uvizlová Sportcentrum Jičín 40:20 +2:06
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Vojtěch Král SK Severka Šumperk 25:08 Zlatá medaile Monika Doležalová Oddíl OB Kotlářka 27:42
Stříbrná medaile Adam Dusílek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:16 +2:08 Stříbrná medaile Jana Vaculíková OK 99 Hradec Králové 28:09 +0:27
Bronzová medaile Jan Kubát OK 99 Hradec Králové 28:10 +3:02 Bronzová medaile Lucie Machútová OK 99 Hradec Králové 29:21 +1:39
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Antonín Bednařík TJ Sokol Vizovice 28:25 Zlatá medaile Zuzana Kubátová OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:23
Stříbrná medaile Ondřej Kantor TJ TŽ Třinec 29:40 +1:15 Stříbrná medaile Lenka Mechlová OK Jilemnice 30:23 +1:00
Bronzová medaile Radek Nožka OK Lokomotiva Pardubice 29:46 +1:21 Bronzová medaile Věra Müllerová SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:18 +1:55
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu na krátké trati.

Mistrovství ČR na klasické trati[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 23.–24. 9. 2006 Místo konání Střezivojicearéna Pořadatel OK Jiskra Nový Bor
Ředitel závodu Hlavní rozhodčí Stavitelé tratí
Název mapy Supí Hora II Web závodu Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Michal Smola SKOB Zlín 1:42:35 Zlatá medaile Dana Brožková Sportcentrum Jičín 1:13:25
Stříbrná medaile Michal Jedlička OK Slavia Hradec Králové 1:45:51 +3:16 Stříbrná medaile Radka Brožková Sportcentrum Jičín 1:17:36 +4:11
Bronzová medaile Osvald Kozák KOS TJ Tesla Brno 1:50:43 +8:08 Bronzová medaile Martina Dočkalová OK Lokomotiva Pardubice 1:21:40 +8:15
4 Luboš Matějů SK Praga 1:50:55 +8:20 4 Zdenka Stará KOS TJ Tesla Brno 1:21:54 +8:29
5 Vladimír Lučan OK Lokomotiva Pardubice 1:51:34 +8:59 5 Jana Panchártková OK 99 Hradec Králové 1:26:15 +12:50
6 Jan Procházka SK Praga 1:51:40 +9:05 6 Lucie Waldová Oddíl OB Kotlářka 1:26:21 +12:56
7 Zdeněk Rajnošek SK Žabovřesky Brno 1:52:21 +9:46 7 Zuzana Stehnová OK Slavia Hradec Králové 1:29:25 +16:00
8 Michal Horáček Slavia Liberec orienteering 1:52:37 +10:02 8 Jana Kuncová SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 1:30:30 +17:05
9 Jan Mrázek OK Sparta Praha 1:53:49 +11:14 9 Kateřina Nováková OK 99 Hradec Králové 1:31:50 +18:25
10 Jan Šidla SKOB Zlín 1:54:50 +12:15 10 Martina Fejlková OK Slavia Hradec Králové 1:32:45 +19:20
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Štěpán Holas Sportcentrum Jičín 1:19:34 Zlatá medaile Iveta Duchová OK Lokomotiva Pardubice 1:02:21
Stříbrná medaile Aleš Malý OK Jilemnice 1:20:28 +0:54 Stříbrná medaile Lucie Krafková OK Jiskra Nový Bor 1:07:24 +5:03
Bronzová medaile Broněk Přibyl SKOB Zlín 1:20:50 +1:16 Bronzová medaile Ivana Prchalová OK Jilemnice 1:09:40 +7:19
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Adam Chromý SK Žabovřesky Brno 57:25 Zlatá medaile Šárka Svobodná Oddíl OB Kotlářka 47:24
Stříbrná medaile Jakub Zimmermann SK Žabovřesky Brno 59:55 +2:30 Stříbrná medaile Jindra Hlavová KOB Konice 51:11 +3:47
Bronzová medaile Vojtěch Král SK Severka Šumperk 1:00:40 +3:15 Bronzová medaile Michaela Procházková OK Lokomotiva Pardubice 51:32 +4:08
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Pavel Kubát OK 99 Hradec Králové 53:24 Zlatá medaile Lenka Mechlová OK Jilemnice 41:33
Stříbrná medaile Jan Klapal OK Lokomotiva Pardubice 54:45 +1:21 Stříbrná medaile Adéla Jakobová SOB Olomouc 44:49 +3:16
Bronzová medaile Tomáš Zelenka OK 99 Hradec Králové 58:37 +5:13 Bronzová medaile Věra Müllerová
Zuzana Kubátová
SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
OOS TJ Spartak Vrchlabí
45:44 +4:11
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu na klasické trati.

Mistrovství ČR v nočním OB[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 27. 9. 2006 Místo konání Větrný Jeníkovaréna Pořadatel OK Jihlava
Ředitel závodu Hlavní rozhodčí Stavitelé tratí
Název mapy Roháč Web závodu Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Michal Besta SK Jamnice 1:17:56 Zlatá medaile Romana Kalenská Sportcentrum Jičín 1:02:27
Stříbrná medaile Michal Horáček Slavia Liberec orienteering 1:18:32 +0:36 Stříbrná medaile Zuzana Stehnová OK Slavia Hradec Králové 1:02:58 +0:31
Bronzová medaile Radovan Čech KOS TJ Tesla Brno 1:21:48 +3:52 Bronzová medaile Monika Topinková OK Jiskra Nový Bor 1:05:18 +2:51
4 Jan Hovorka OK Lokomotiva Pardubice 1:22:50 +4:54 4 Lenka Hrušková Oddíl OB Kotlářka 1:06:19 +3:52
5 Petr Váňa OOB TJ Turnov 1:24:01 +6:05 5 Katarína Labašová KOB Dobruška 1:07:38 +5:11
6 Vladimír Lučan OK Lokomotiva Pardubice 1:24:21 +6:25 6 Michaela Kotecka 1:08:23 +5:56
7 Vít Pospíšil USK Praha 1:24:41 +6:45 7 Barbora Baldrianová USK Praha 1:09:10 +6:43
8 Luboš Matějů SK Praga 1:24:42 +6:46 8 Jana Gebauerová SK Žabovřesky Brno 1:11:29 +9:02
9 Petr Henych Slavia Liberec orienteering 1:24:50 +6:54 9 Mária Kováříková TJ TŽ Třinec 1:11:48 +9:21
10 Jan Mrázek OK Sparta Praha 1:25:31 +7:35 10 Lucie Waldová Oddíl OB Kotlářka 1:12:10 +9:43
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Martin Henych Slavia Liberec orienteering 1:05:53 Zlatá medaile Lucie Krafková OK Jiskra Nový Bor 1:02:58
Stříbrná medaile Pavel Justa OK 99 Hradec Králové 1:12:07 +6:14 Stříbrná medaile Lucie Vlažná OOB TJ Slovan Luhačovice 1:04:40 +1:42
Bronzová medaile Michal Henek SK Radioklub Blansko 1:14:13 +8:20 Bronzová medaile Barbora Mališová Oddíl OB Kotlářka 1:05:57 +2:59
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Štěpán Kodeda SK Severka Šumperk 53:45 Zlatá medaile Simona Karochová Oddíl OB Kotlářka 48:03
Stříbrná medaile Adam Chromý SK Žabovřesky Brno 55:13 +1:28 Stříbrná medaile Lucie Machútová OK 99 Hradec Králové 51:01 +2:58
Bronzová medaile Marek Cahel OOB TJ Slovan Luhačovice 59:38 +5:53 Bronzová medaile Monika Doležalová Oddíl OB Kotlářka 52:57 +4:54
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Štěpán Zimmermann SK Žabovřesky Brno 47:27 Zlatá medaile Lucie Mezníková TJ Lokomotiva Beroun 43:03
Stříbrná medaile David Procházka OK Lokomotiva Pardubice 49:42 +2:15 Stříbrná medaile Tereza Hadačová Orientační Běh Opava 47:09 +4:06
Bronzová medaile Radek Nožka OK Lokomotiva Pardubice 52:31 +5:04 Bronzová medaile Johanka Šimková SOB Olomouc 47:28 +4:25
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v nočním orientačním běhu.

Mistrovství ČR štafet[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 30. 9. 2006 Místo konání Vyhnánovaréna Pořadatel OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu Petr Samek Hlavní rozhodčí Tomáš Kunart Stavitelé tratí Petr Vítek
Název mapy Liščí hora Web závodu http://ob.tmapserver.cz/mcr06/ Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile OK Slavia Hradec Králové
David Hepner
Václav Komanec
Michal Jedlička
2:14:02 Zlatá medaile OK Lokomotiva Pardubice
Veronika Krčálová
Martina Dočkalová
Marta Štěrbová
1:51:16
Stříbrná medaile OK Lokomotiva Pardubice
Jan Hovorka
Zbyněk Štěrba
Vladimír Lučan
2:15:41 +1:39 Stříbrná medaile OK 99 Hradec Králové
Petra Novotná
Iva Navrátilová
Jana Panchártková
1:51:19 +0:03
Bronzová medaile Sportcentrum Jičín
Ondřej Kazda
Štěpán Holas
Jaromír Švihovský
2:15:50 +1:48 Bronzová medaile OK Jiskra Nový Bor
Lucie Krafková
Iva Rufferová
Monika Topinková
1:58:10 +6:54
4 USK Praha
Jan Kučera
Michal Matějů
Vít Pospíšil
2:18:41 +4:39 4 OK Jilemnice
Martina Kynčlová
Ivana Prchalová
Věra Malá
1:58:15 +6:59
5 OK Sparta Praha
Miroslav Kovář
Štěpán Skripnik
Jan Mrázek
2:20:14 +6:12 5 OK Lokomotiva Pardubice
Květa Mrštíková
Pavla Fukátková
Zuzana Hermanová
1:58:18 +7:02
Pořadí H18 - dorostenci Pořadí D18 - dorostenky
Zlatá medaile SK Žabovřesky Brno
Tomáš Bořil
Jakub Zimmermann
Adam Chromý
2:00:36 Zlatá medaile OK 99 Hradec Králové
Nina Azebová
Lucie Machútová
Jana Vaculíková
1:34:51
Stříbrná medaile SK Žabovřesky Brno
Miloš Nykodým
Daniel Hájek
Matěj Klusáček
2:02:11 +1:35 Stříbrná medaile Oddíl OB Kotlářka
Šárka Svobodná
Simona Karochová
Monika Doležalová
1:35:23 +0:32
Bronzová medaile OOB TJ Slovan Luhačovice
Jan Vlažný
Zdeněk Slezák
Marek Cahel
2:06:56 +6:20 Bronzová medaile OK Jilemnice
Lenka Polzerová
Lenka Mechlová
Tereza Petrželová
1:38:38 +3:47
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu štafet.

Mistrovství ČR klubů a oblastních výběrů[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 1.10. 2006 Místo konání Vyhnánovaréna Pořadatel OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu Petr Samek Hlavní rozhodčí Tomáš Kunart Stavitelé tratí Radek Novotný
Název mapy Vyhnánov Web závodu http://ob.tmapserver.cz/mcr06/ Výsledky závodu

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu klubů a oblastních výběrů.

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Související články[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]