Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2012

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2012
Orienteering symbol framed.png
Místo Lipence, Děčín, Rusava, Olešnice a Ochoz u Brna
Země Česko
Datum 2012
Předchozí Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2011
Následující Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2013
Některá data mohou pocházet z datové položky.
Lokalizace jednotlivých závodů

20. ročník Mistrovství České republiky v orientačním běhu proběhl v roce 2012 ve čtyřech individuálních a dvou týmových disciplínách.

Nejúspěšnější závodníci[editovat | editovat zdroj]

Pořadí závodníků podle získaných medailí (tzv. olympijského hodnocení) všech mistrovských kategorií (D16 - mladší dorostenky, D18 - starší dorostenky, D20 - juniorky, D21 - ženy, H16 - mladší dorostenci, H18 - starší dorostenci, H20 - junioři, H21 - muži) v individuálních disciplínách v roce 2012. Uvedeni jsou závodníci, kteří získali alespoň dvě medaile a zároveň alespoň jednu zlatou medaili.

Medailové pořadí závodníků na MČR v hlavních kategoriích
Jméno 1. místo 2. místo 3. místo Celkem
Jonáš Hubáček 3 3
Jan Procházka 2 1 3
Petra Hančová 2 1 3
Vojtěch Kettner 2 2
Markéta Novotná 2 2
Petra Pavlovcová 2 2
Iveta Duchová 1 2 1 4
Jan Petržela 1 2 3
Štěpán Mudrák 1 2 3
Lenka Svobodová 1 1 2
Anna Štičková 1 1 2
Barbora Hrušková 1 1 2
Kateřina Chromá 1 1 2
Marek Minář 1 1 2
Michal Hubáček 1 1 2
Tomáš Dlabaja 1 1 2

Mistrovství ČR v nočním OB[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 21. 4. 2012 Místo konání Praha - Lipencearéna Pořadatel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Ředitel závodu Ondřej Skripnik Hlavní rozhodčí Pavel Kurfürst Stavitelé tratí Karel Nitsch
Název mapy Cukrák 12° Web závodu https://web.archive.org/web/20180110174721/http://2012.mcrnob.cz/ Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Jan Procházka SK Praga 1:10:39 Zlatá medaile Adéla Indráková SK Žabovřesky Brno 56:56
Stříbrná medaile Jan Šedivý SK Praga 1:15:51 +5:12 Stříbrná medaile Zuzana Jedličková OK Slavia Hradec Králové 57:00 +0:04
Bronzová medaile Pavel Kubát OK 99 Hradec Králové 1:16:34 +5:55 Bronzová medaile Iveta Duchová OK Lokomotiva Pardubice 59:15 +2:19
4 Jan Mrázek OK Sparta Praha 1:18:33 +7:54 4 Eva Kabáthová SK Žabovřesky Brno 1:00:13 +3:17
5 Eduard Šmehlík OK Slavia Hradec Králové 1:18:47 +8:08 5 Barbora Baldrianová USK Praha 1:05:07 +8:11
6 Michal Horáček Slavia Liberec orienteering 1:19:00 +8:21 6 Simona Karochová Oddíl OB Kotlářka 1:05:32 +8:36
7 Pavel Hradec OOB TJ Turnov 1:19:03 +8:24 7 Eliška Kuncová SK Severka Šumperk 1:05:35 +8:39
7 Radek Nožka OK Lokomotiva Pardubice 1:19:03 +8:24 8 Katarína Labašová Magnus Orienteering 1:05:42 +8:46
9 Tomáš Udržal OK Lokomotiva Pardubice 1:19:43 +9:04 9 Lenka Mechlová OK Slavia Hradec Králové 1:08:23 +11:27
10 Jan Flašar SK Praga 1:19:57 +9:18 10 Kristýna Kovářová Oddíl OB Kotlářka 1:08:44 +11:48
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Vít Zakouřil OOB TJ Turnov 1:00:58 Zlatá medaile Barbora Hrušková SK Žabovřesky Brno 41:23
Stříbrná medaile Filip Hadač Orientační Běh Opava 1:01:36 +0:38 Stříbrná medaile Johanka Šimková SOB Olomouc 44:32 +3:09
Bronzová medaile Adam Chloupek OOB TJ Turnov 1:05:23 +4:25 Bronzová medaile Sára Nožková TJ TŽ Třinec 45:57 +4:34
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Marek Minář Magnus Orienteering 41:12 Zlatá medaile Kateřina Chromá SK Žabovřesky Brno 32:28
Stříbrná medaile Lukáš Kettner OK Kamenice 41:49 +0:37 Stříbrná medaile Marie Procházková OK Kamenice 34:06 +1:38
Bronzová medaile Petr Horvát Magnus Orienteering 42:07 +0:55 Bronzová medaile Markéta Tesařová SK Žabovřesky Brno 36:04 +3:36
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Matouš Fürst TJ Loko Liberec 38:20 Zlatá medaile Petra Hančová OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:33
Stříbrná medaile Matěj Mašata OK 99 Hradec Králové 39:13 +0:53 Stříbrná medaile Tereza Odehnalová KOB ALFA Brno 33:08 +1:35
Bronzová medaile Vojtěch Illner Oddíl OB Kotlářka 39:27 +1:07 Bronzová medaile Kateřina Argalášová TJ TŽ Třinec 33:52 +2:19
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v nočním orientačním běhu.

Mistrovství ČR ve sprintu[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 1. 6. 2012 Místo konání Děčínaréna Pořadatel KOB Děčín
Ředitel závodu Luboš Přibyl Hlavní rozhodčí Petr Karvánek Stavitelé tratí Vladislav Nehasil, Petr Vlček
Název mapy Nomisterion Web závodu Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Tomáš Dlabaja OOB TJ Turnov 12:39 Zlatá medaile Iveta Duchová OK Lokomotiva Pardubice 13:49
Stříbrná medaile Jan Procházka SK Praga 12:41 +0:02 Stříbrná medaile Adéla Jakobová SOB Olomouc 14:33 +0:44
Bronzová medaile Jan Flašar SK Praga 13:14 +0:35 Bronzová medaile Ivana Bochenková Sportcentrum Jičín 14:42 +0:53
4 Eduard Šmehlík OK Slavia Hradec Králové 13:15 +0:36 4 Jana Knapová OK Lokomotiva Pardubice 14:45 +0:56
5 Martin Poklop SK Severka Šumperk 13:29 +0:50 4 Eva Kabáthová SK Žabovřesky Brno 14:45 +0:56
6 Štěpán Kodeda Sportcentrum Jičín 13:30 +0:51 6 Kristýna Kovářová Oddíl OB Kotlářka 14:46 +0:57
7 Petr Losman OK 99 Hradec Králové 13:31 +0:52 7 Katarína Labašová Magnus Orienteering 14:57 +1:08
8 Roman Zbranek Magnus Orienteering 13:33 +0:54 8 Monika Topinková OK 99 Hradec Králové 15:05 +1:16
9 Adam Chromý SK Žabovřesky Brno 13:34 +0:55 9 Zuzana Hermanová OK Lokomotiva Pardubice 15:07 +1:18
10 Radek Nožka OK Lokomotiva Pardubice 13:44 +1:05 10 Adéla Indráková
Marie Dlouhá
SK Žabovřesky Brno
Oddíl OB Kotlářka
15:13 +1:24
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Marek Schuster Orientační Běh Opava 12:29 Zlatá medaile Tereza Novotná OK 99 Hradec Králové 14:17
Stříbrná medaile Jan Petržela OK 99 Hradec Králové 12:34 +0:05 Stříbrná medaile Markéta Poloprutská OOB TJ Turnov 14:41 +0:24
Bronzová medaile Michal Hubáček OOB TJ Slovan Luhačovice 13:31 +1:02 Bronzová medaile Vendula Horčičková SOB Olomouc 14:48 +0:31
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Jonáš Hubáček OOB TJ Slovan Luhačovice 13:52 Zlatá medaile Lenka Svobodová OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:23
Stříbrná medaile Patrik Horák OOB TJ Turnov 14:13 +0:21 Stříbrná medaile Karolína Bořánková OK Kamenice 15:46 +0:23
Bronzová medaile Marek Minář
Petr Horvát
Magnus Orienteering
Magnus Orienteering
14:59 +1:07 Bronzová medaile Kateřina Chromá SK Žabovřesky Brno 15:58 +0:35
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Vojtěch Kettner OK Kamenice 12:46 Zlatá medaile Petra Hančová OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:13
Stříbrná medaile Štěpán Mudrák OOB TJ Slovan Luhačovice 12:48 +0:02 Stříbrná medaile Zuzana Kožinová SK Praga 12:19 +0:06
Bronzová medaile Jan Čech OK Jihlava 12:52 +0:06 Bronzová medaile Anna Štičková OOB TJ Turnov 12:34 +0:21
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu ve sprintu.

Mistrovství ČR na krátké trati[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 9.–10. 6. 2012 Místo konání Rusavaaréna Pořadatel SKOB Zlín
Ředitel závodu Tomáš Podmolík Hlavní rozhodčí Monika Krejčíková Stavitelé tratí Evžen Pekárek, Tomáš Slováček
Název mapy Ráztoka Web závodu http://mcrkt2012.skob-zlin.cz/ Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Štěpán Kodeda Sportcentrum Jičín 38:44 Zlatá medaile Dana Brožková Sportcentrum Jičín 35:39
Stříbrná medaile Adam Chromý SK Žabovřesky Brno 39:50 +1:06 Stříbrná medaile Iveta Duchová OK Lokomotiva Pardubice 37:51 +2:12
Bronzová medaile Martin Janata Oddíl OB Kotlářka 40:20 +1:36 Bronzová medaile Ivana Bochenková Sportcentrum Jičín 37:56 +2:17
4 Michal Krajčík Slovensko 40:31 +1:47 Bronzová medaile Radka Brožková Sportcentrum Jičín 37:56 +2:17
5 Eduard Šmehlík OK Slavia Hradec Králové 40:40 +1:56 5 Jana Knapová OK Lokomotiva Pardubice 39:06 +3:27
6 Osvald Kozák KOS TJ Tesla Brno 40:42 +1:58 6 Zdenka Kozáková KOS TJ Tesla Brno 39:31 +3:52
7 Pavel Kubát OK 99 Hradec Králové 40:44 +2:00 7 Eva Kabáthová SK Žabovřesky Brno 39:49 +4:10
8 Michal Jedlička OK Slavia Hradec Králové 41:07 +2:23 8 Hana Hlavová SK Žabovřesky Brno 40:17 +4:38
9 Radek Nožka OK Lokomotiva Pardubice 41:36 +2:52 9 Adéla Indráková SK Žabovřesky Brno 40:30 +4:51
10 Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 41:40 +2:56 10 Monika Topinková OK 99 Hradec Králové 40:34 +4:55
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Michal Hubáček OOB TJ Slovan Luhačovice 31:15 Zlatá medaile Petra Pavlovcová OOB TJ Turnov 31:43
Stříbrná medaile Jan Petržela OK 99 Hradec Králové 31:55 +0:40 Stříbrná medaile Vendula Horčičková SOB Olomouc 32:17 +0:34
Bronzová medaile František Kolovský OK Lokomotiva Plzeň 32:13 +0:58 Bronzová medaile Barbora Hrušková SK Žabovřesky Brno 33:48 +2:05
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Jonáš Hubáček OOB TJ Slovan Luhačovice 28:23 Zlatá medaile Markéta Novotná OK 99 Hradec Králové 29:52
Stříbrná medaile Václav Šňupárek Oddíl OB Kotlářka 29:39 +1:16 Stříbrná medaile Jitka Jeřábková SKOB Zlín 33:21 +3:29
Bronzová medaile Jan Láznička SKOB Zlín 30:12 +1:49 Bronzová medaile Klára Procházková OK Lokomotiva Pardubice 34:18 +4:26
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Vojtěch Kettner OK Kamenice 22:48 Zlatá medaile Anna Štičková OOB TJ Turnov 27:51
Stříbrná medaile Štěpán Mudrák OOB TJ Slovan Luhačovice 23:44 +0:56 Stříbrná medaile Klára Novotná OK 99 Hradec Králové 28:17 +0:26
Bronzová medaile Vojtěch Illner Oddíl OB Kotlářka 25:34 +2:46 Bronzová medaile Tereza Čechová OK Jihlava 30:11 +2:20
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu na krátké trati.

Mistrovství ČR na klasické trati[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 28.–29. 9. 2012 Místo konání Olešnice - Mlýnicearéna Pořadatel OK 99 Hradec Králové+ SOK Turnov
Ředitel závodu Milan Novotný Hlavní rozhodčí Petr Vítek Stavitelé tratí Tomáš Zakouřil, Václav Zakouřil
Název mapy Kost Web závodu http://www.ok99.cz/mcr2012 Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Jan Procházka SK Praga 1:30:21 Zlatá medaile Kamila Gregorová SK OB Chotěboř 1:11:53
Stříbrná medaile Jan Šedivý SK Praga 1:30:47 +0:26 Stříbrná medaile Iveta Duchová OK Lokomotiva Pardubice 1:12:12 +0:19
Bronzová medaile Tomáš Dlabaja OOB TJ Turnov 1:30:54 +0:33 Bronzová medaile Jana Macinská OK 99 Hradec Králové 1:13:18 +1:25
4 Adam Chromý SK Žabovřesky Brno 1:33:01 +2:40 4 Zuzana Jedličková OK Slavia Hradec Králové 1:14:04 +2:11
5 Vojtěch Král SK Severka Šumperk 1:35:18 +4:57 5 Michaela Omová OOB TJ Turnov 1:14:12 +2:19
6 Štěpán Kodeda Sportcentrum Jičín 1:37:07 +6:46 6 Eva Kabáthová SK Žabovřesky Brno 1:14:31 +2:38
7 Michal Smola SKOB Zlín 1:39:20 +8:59 7 Zdenka Kozáková KOS TJ Tesla Brno 1:14:51 +2:58
8 Jan Mrázek OK Sparta Praha 1:39:43 +9:22 8 Martina Zvěřinová OK Lokomotiva Pardubice 1:15:44 +3:51
9 Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 1:42:00 +11:39 9 Monika Topinková OK 99 Hradec Králové 1:16:09 +4:16
10 Martin Janata Oddíl OB Kotlářka 1:43:08 +12:47 10 Jana Knapová OK Lokomotiva Pardubice 1:16:33 +4:40
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Jan Petržela OK 99 Hradec Králové 1:02:13 Zlatá medaile Petra Pavlovcová OOB TJ Turnov 58:35
Stříbrná medaile Adam Chloupek OOB TJ Turnov 1:04:47 +2:34 Stříbrná medaile Vendula Horčičková SOB Olomouc 59:06 +0:31
Bronzová medaile Boris Navrátil Orientační Běh Opava 1:06:18 +4:05 Bronzová medaile Lenka Knapová OK Lokomotiva Pardubice 1:02:41 +4:06
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Jonáš Hubáček OOB TJ Slovan Luhačovice 1:00:47 Zlatá medaile Markéta Novotná OK 99 Hradec Králové 49:18
Stříbrná medaile Márton Kazal Maďarsko 1:02:33 +1:46 Stříbrná medaile Lenka Svobodová OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:08 +3:50
Bronzová medaile Jan Grundmann OK Lokomotiva Pardubice 1:02:40 +1:53 Bronzová medaile Karolína Bořánková OK Kamenice 53:20 +4:02
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Štěpán Mudrák OOB TJ Slovan Luhačovice 52:44 Zlatá medaile Barbara Vavrysová OOB TJ Slovan Luhačovice 45:41
Stříbrná medaile Jan Čech OK Jihlava 54:22 +1:38 Stříbrná medaile Petra Hančová OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:28 +0:47
Bronzová medaile Mátyás Mészáros Maďarsko 55:28 +2:44 Bronzová medaile Zuzana Kožinová SK Praga 46:39 +0:58
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu na klasické trati.

Mistrovství ČR štafet[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 6. 10. 2012 Místo konání Ochoz u Brnaaréna Pořadatel SK Žabovřesky Brno
Ředitel závodu David Kabáth Hlavní rozhodčí Libor Zřídkaveselý Stavitelé tratí Jan Zháňal
Název mapy Malý lesík Web závodu http://mcrdruzstva.eob.cz/ Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
kategorie zrušena Zlatá medaile OOB TJ Turnov
Petra Pavlovcová
Iva Rufferová
Michaela Gomzyk Omová
2:04:13
Stříbrná medaile Sportcentrum Jičín
Martina Uvizlová
Radka Brožková
Ivana Bochenková
2:06:15 +2:02
Bronzová medaile OK Lokomotiva Pardubice
Pavla Udržalová
Jana Knapová
Iveta Duchová
2:07:35 +3:22
4 Oddíl OB Kotlářka
Šárka Svobodná
Simona Karochová
Kristýna Kovářová
2:08:00 +3:47
5 OK Slavia Hradec Králové
Veronika Doležalová
Zuzana Jedličková
Martina Hepnerová
2:09:54 +5:41
Pořadí H18 - dorostenci Pořadí D18 - dorostenky
Zlatá medaile OOB TJ Slovan Luhačovice
Štěpán Mudrák
Vojtěch Sýkora
Jonáš Hubáček
2:09:00 Zlatá medaile OK 99 Hradec Králové
Weronika Cych
Klára Novotná
Lenka Svobodová
1:52:53
Stříbrná medaile OOB TJ Turnov
Michal Rychlý
Jan Pavlovec
Patrik Horák
2:11:21 +2:21 Stříbrná medaile OK Lokomotiva Pardubice
Pavla Horová
Klára Procházková
Petra Hančová
1:53:41 +0:48
Bronzová medaile OK Kamenice
Vojtěch Kettner
Lukáš Kettner
Ondřej Semík
2:14:47 +5:47 Bronzová medaile Oddíl OB Kotlářka
Tereza Nováková
Anna Šňupárková
Hana Dlouhá
1:57:24 +4:31
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu štafet.

Mistrovství ČR klubů a oblastních výběrů[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 7. 10. 2012 Místo konání Ochoz u Brnaaréna Pořadatel SK Žabovřesky Brno
Ředitel závodu David Kabáth Hlavní rozhodčí Libor Zřídkaveselý Stavitelé tratí Jan Zháňal
Název mapy Křtiny Web závodu http://mcrdruzstva.eob.cz/ Výsledky závodu


Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu klubů a oblastních výběrů.

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]


Související články[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]