Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2016

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2016
Orienteering symbol framed.png
Místo Doksy, Uherský Brod, Hojná Voda, Pustá Rybná a Dolní Prysk
Země Česko
Datum 2016
Předchozí Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2015
Následující Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2017
Některá data mohou pocházet z datové položky.

24. ročník Mistrovství České republiky v orientačním běhu proběhl v roce 2016 ve čtyřech individuálních a třech týmových disciplínách.

Nejúspěšnější závodníci[editovat | editovat zdroj]

Pořadí závodníků podle získaných medailí (tzv. olympijského hodnocení) všech mistrovských kategorií (D16 - mladší dorostenky, D18 - starší dorostenky, D20 - juniorky, D21 - ženy, H16 - mladší dorostenci, H18 - starší dorostenci, H20 - junioři, H21 - muži) v individuálních disciplínách v roce 2016. Uvedeni jsou závodníci, kteří získali alespoň dvě medaile a zároveň alespoň jednu zlatou medaili.[1]

Medailové pořadí závodníků na MČR
Jméno 1. místo 2. místo 3. místo Celkem
Tereza Janošíková 3 1 4
Šárka Rückerová 2 1 1 4
Michal Bořánek 2 1 3
Tereza Nováková 2 1 3
Sebastian Filipek 2 2
Otakar Hirš 1 2 1 4
Vojtěch Kettner 1 2 3
Nikola Thýnová 1 2 3
Miloš Nykodým 1 1 1 3
Tomáš Křivda 1 1 2
Anna Štičková 1 1 2
Petra Hančová 1 1 2
Denisa Kosová 1 1 2
Barbora Chaloupská 1 1 2
Daniel Vandas 1 1 2
Dan Pavlovec 1 1 2
Anna Kochová 1 1 2
Štěpán Mudrák 1 1 2
Pavel Kubát 1 1 2

Mistrovství ČR v nočním OB[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 16. 4. 2016 Místo konání Doksyaréna Pořadatel OK Doksy
Ředitel závodu Pavel Koštejn Hlavní rozhodčí Petr Karvánek Stavitelé tratí Daniel Novák
Název mapy Spáleniště - Bezděz Web závodu http://2016.mcrnob.cz/ Výsledky závodu http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3079
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Jan Šedivý SK Praga 1:05:25 Zlatá medaile Barbora Hrušková SK Žabovřesky Brno 53:29
Stříbrná medaile Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 1:06:42 +1:17 Stříbrná medaile Eva Kabáthová SK Žabovřesky Brno 55:03 +1:34
Bronzová medaile Daniel Hájek SK Žabovřesky Brno 1:08:10 +2:45 Bronzová medaile Kateřina Chromá SK Žabovřesky Brno 55:40 +2:11
4 Jan Procházka SK Praga 1:08:20 +2:55 4 Martina Tichovská SK Praga 56:44 +3:15
5 Jan Petržela OK 99 Hradec Králové 1:08:27 +3:02 5 Michaela Omová OOB TJ Turnov 56:51 +3:22
6 Kuba Dragowski OOB TJ Turnov 1:11:45 +6:20 6 Zuzana Jedličková OK Slavia Hradec Králové 56:53 +3:24
7 Matěj Kamenický OK Lokomotiva Pardubice 1:12:09 +6:44 7 Monika Doležalová OK Kamenice 57:07 +3:38
8 Pavel Hradec OOB TJ Turnov 1:12:51 +7:26 8 Marie Procházková OK Kamenice 1:00:41 +7:12
9 Tomáš Kubelka OK Lokomotiva Pardubice 1:14:00 +8:35 9 Lenka Mechlová OK Slavia Hradec Králové 1:02:00 +8:31
10 Tomáš Udržal OK Lokomotiva Pardubice 1:14:10 +8:45 10 Pavla Horová OK Lokomotiva Pardubice 1:02:36 +9:07
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Štěpán Mudrák OOB TJ Slovan Luhačovice 56:45 Zlatá medaile Tereza Nováková Oddíl OB Kotlářka 36:23
Stříbrná medaile Vojtěch Netuka OK Slavia Hradec Králové 59:44 +2:59 Stříbrná medaile Gabriela Hiršová SK Žabovřesky Brno 39:03 +2:40
Bronzová medaile Maciek Nowak OK 99 Hradec Králové 1:01:53 +5:08 Bronzová medaile Simona Chládková OK Lokomotiva Pardubice 39:34 +3:11
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Otakar Hirš SK Žabovřesky Brno 46:21 Zlatá medaile Tereza Janošíková SOB Olomouc 37:25
Stříbrná medaile Tomáš Křivda K.O.B. Choceň 47:22 +1:01 Stříbrná medaile Markéta Firešová SK Žabovřesky Brno 37:33 +0:08
Bronzová medaile Daniel Vandas OK 99 Hradec Králové 48:59 +2:38 Bronzová medaile Tereza Čechová OK Jihlava 37:34 +0:09
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Dan Pavlovec OK Jiskra Nový Bor 39:00 Zlatá medaile Nikola Thýnová OK Slavia Hradec Králové 32:19
Stříbrná medaile Vít Mareš OK Jiskra Nový Bor 40:09 +1:09 Stříbrná medaile Jana Peterová OK Lokomotiva Pardubice 33:47 +1:28
Bronzová medaile Petr Čech OK Jihlava 40:25 +1:25 Bronzová medaile Šárka Rückerová TJ Jiskra Hořice 34:14 +1:55
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v nočním orientačním běhu.

Mistrovství ČR ve sprintu[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 7. 5. 2016 Místo konání Uherský Brodaréna Pořadatel OOB TJ Slovan Luhačovice
Ředitel závodu Vít Kunčar Hlavní rozhodčí Libor Slezák Stavitelé tratí Marek Cahel
Název mapy Comenius Web závodu http://www.ob-luhacovice.cz/MCRsprinty2016/ Výsledky závodu http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3082
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Vojtěch Král SK Severka Šumperk 14:59 Zlatá medaile Denisa Kosová OK 99 Hradec Králové 13:42
Stříbrná medaile Jan Procházka SK Praga 15:05 +0:06 Stříbrná medaile Eva Kabáthová SK Žabovřesky Brno 14:05 +0:23
Bronzová medaile Baptiste Rollier OK 99 Hradec Králové 15:27 +0:28 Bronzová medaile Kamila Gregorová SK OB Chotěboř 14:10 +0:28
4 Daniel Hájek SK Žabovřesky Brno 15:42 +0:43 4 Monika Topinková OK 99 Hradec Králové 14:11 +0:29
5 David Procházka OK Lokomotiva Pardubice 15:48 +0:49 5 Marta Fenclová OK Lokomotiva Pardubice 14:20 +0:38
5 Martin Poklop SK Severka Šumperk 15:48 +0:49 6 Vendula Horčičková OOB TJ Slovan Luhačovice 14:31 +0:49
7 Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 15:51 +0:52 7 Adéla Jakobová SK Praga 14:33 +0:51
7 Jan Mrázek Sportcentrum Jičín 15:51 +0:52 8 Lenka Poklopová SK Žabovřesky Brno 14:35 +0:53
9 Marek Minář Magnus Orienteering 16:00 +1:01 9 Dominika Plochová Oddíl OB Kotlářka 14:44 +1:02
10 Pavel Brlica SK Žabovřesky Brno 16:12 +1:13 10 Klára Procházková OK Lokomotiva Pardubice 14:45 +1:03
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Jakub Glonek Orientační Běh Opava 14:28 Zlatá medaile Petra Hančová OK Lokomotiva Pardubice 13:13
Stříbrná medaile Vojtěch Kettner OK Kamenice 14:48 +0:20 Stříbrná medaile Anna Štičková TJ Loko Liberec 13:29 +0:16
Bronzová medaile Štěpán Mudrák OOB TJ Slovan Luhačovice 15:00 +0:32 Bronzová medaile Kateřina Argalášová TJ TŽ Třinec 13:52 +0:39
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Tomáš Křivda K.O.B. Choceň 14:14 Zlatá medaile Tereza Janošíková SOB Olomouc 12:06
Stříbrná medaile Libor Černocký OOB TJ Slovan Luhačovice 14:17 +0:03 Stříbrná medaile Tereza Čechová OK Jihlava 13:06 +1:00
Bronzová medaile Josef Kočí
Otakar Hirš
Oddíl OS SK Prostějov
SK Žabovřesky Brno
14:18 +0:04 Bronzová medaile Apolena Malinová OK Slavia Hradec Králové 13:41 +1:35
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Michal Bořánek SK SKI-OB Šternberk 13:05 Zlatá medaile Anna Kochová Sportcentrum Jičín 11:31
Zlatá medaile Sebastian Filipek TJ TŽ Třinec 13:05 +0:00 Stříbrná medaile Šárka Rückerová TJ Jiskra Hořice 11:57 +0:26
Bronzová medaile Jan Rusin OK Lokomotiva Pardubice 13:39 +0:34 Stříbrná medaile Nikola Thýnová OK Slavia Hradec Králové 11:57 +0:26
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu ve sprintu.

Mistrovství ČR sprintových štafet[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 8. 5. 2016 Místo konání Uherský Brodaréna Pořadatel OOB TJ Slovan Luhačovice
Ředitel závodu Vít Kunčar Hlavní rozhodčí Libor Slezák Stavitelé tratí Marek Cahel
Název mapy Máj Web závodu http://www.ob-luhacovice.cz/MCRsprinty2016/ Výsledky závodu http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3083
Zkrácené výsledky
Pořadí DH21 - dospělí Pořadí DH18 - dorost
Zlatá medaile OK 99 Hradec Králové
Monika Topinková
Baptiste Rollier
Denisa Kosová
Jan Petržela
58:51 Zlatá medaile OK 99 Hradec Králové
Agnieszka Cych
Jan Bendák
Barbora Chaloupská
Daniel Vandas
54:42
Stříbrná medaile SK Žabovřesky Brno
Adéla Indráková
Daniel Hájek
Eva Kabáthová
Miloš Nykodým
59:54 +1:03 Stříbrná medaile Oddíl OS SK Prostějov
Sabina Pilcová
Josef Kočí
Tereza Janošíková
Ondřej Vystavěl
55:12 +0:30
Bronzová medaile OK Lokomotiva Pardubice
Marta Fenclová
David Procházka
Jana Knapová
Matěj Kamenický
1:00:05 +1:14 Bronzová medaile SK Žabovřesky Brno
Anna Auermüllerová
Ondřej Hlaváč
Markéta Firešová
Otakar Hirš
56:37 +1:55
4 SK Žabovřesky Brno
Natalia Hiklová
Štěpán Zimmermann
Lenka Poklopová
Pavel Brlica
1:00:38 +1:47 4 OK Lokomotiva Pardubice
Anna Kopecká
Ondřej Volák
Šárka Rückerová
Jan Rusin
56:53 +2:11
5 SK Žabovřesky Brno
Jindra Hlavová
Adam Chloupek
Barbora Hrušková
Ondřej Švirák
1:00:54 +2:03 5 OOB TJ Slovan Luhačovice
Tereza Šmelíková
Libor Černocký
Renata Hanousková
Vojtěch Sýkora
58:26 +3:44
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu sprintových štafet.

Mistrovství ČR na krátké trati[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 25.–26. 6. 2016 Místo konání Hojná Vodaaréna Pořadatel SK Praga
Ředitel závodu Luboš Matějů Hlavní rozhodčí Ondřej Sysel Stavitelé tratí Jan Procházka
Název mapy Napoleonova hlava Web závodu http://sk-praga.cz/zavody/mcrkt2016/ Výsledky závodu http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3026
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Pavel Kubát OK 99 Hradec Králové 37:22 Zlatá medaile Jindra Hlavová SK Žabovřesky Brno 36:54
Stříbrná medaile Jan Petržela OK 99 Hradec Králové 38:35 +1:13 Stříbrná medaile Dana Šafka Brožková Sportcentrum Jičín 38:51 +1:57
Bronzová medaile Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 38:40 +1:18 Bronzová medaile Michaela Omová OOB TJ Turnov 38:53 +1:59
4 Daniel Hájek SK Žabovřesky Brno 38:45 +1:23 4 Vendula Horčičková OOB TJ Slovan Luhačovice 38:59 +2:05
5 Jan Šedivý SK Praga 39:32 +2:10 5 Ivana Bochenková Sportcentrum Jičín 39:31 +2:37
6 Jonáš Hubáček OOB TJ Slovan Luhačovice 42:08 +4:46 6 Jana Knapová OK Lokomotiva Pardubice 39:55 +3:01
7 Tomáš Kubelka OK Lokomotiva Pardubice 42:24 +5:02 7 Adéla Jakobová SK Praga 40:11 +3:17
8 Martin Baier OOB TJ Turnov 42:50 +5:28 8 Marie Procházková OK Kamenice 40:49 +3:55
9 Štěpán Zimmermann SK Žabovřesky Brno 44:03 +6:41 9 Lucie Krafková OOB TJ Turnov 40:50 +3:56
10 Marek Minář Magnus Orienteering 44:15 +6:53 10 Lenka Knapová OK Lokomotiva Pardubice 41:38 +4:44
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Vojtěch Kettner OK Kamenice 28:19 Zlatá medaile Tereza Nováková Oddíl OB Kotlářka 32:14
Stříbrná medaile Filip Wolf OOB TJ Turnov 29:26 +1:07 Stříbrná medaile Karolína Šiková OK Lokomotiva Plzeň 34:21 +2:07
Bronzová medaile Jan Čech OK Jihlava 29:54 +1:35 Bronzová medaile Gabriela Hiršová SK Žabovřesky Brno 34:25 +2:11
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Ondřej Hlaváč SK Žabovřesky Brno 27:33 Zlatá medaile Barbora Chaloupská OK 99 Hradec Králové 30:17
Stříbrná medaile Otakar Hirš SK Žabovřesky Brno 28:13 +0:40 Stříbrná medaile Tereza Čechová OK Jihlava 31:28 +1:11
Bronzová medaile Daniel Pek OK Slavia Hradec Králové 28:51 +1:18 Bronzová medaile Tereza Janošíková SOB Olomouc 31:42 +1:25
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Michal Bořánek SK SKI-OB Šternberk 34:37 Zlatá medaile Šárka Rückerová TJ Jiskra Hořice 31:20
Stříbrná medaile Petr Melichar TJ Loko Liberec 34:43 +0:06 Stříbrná medaile Jana Peterová OK Lokomotiva Pardubice 31:54 +0:34
Bronzová medaile Dan Pavlovec OK Jiskra Nový Bor 35:40 +1:03 Bronzová medaile Veronika Šklíbová SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:22 +2:02
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu na krátké trati.

Mistrovství ČR na klasické trati[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 1.–2. 10. 2016 Místo konání Pustá Rybnáaréna Pořadatel OK Lokomotiva Pardubice
Ředitel závodu Dušan Stránský Hlavní rozhodčí Adam Zitka Stavitelé tratí Petr Fencl, Jan Kaplan
Název mapy Perničky Web závodu http://lpu.cz/mcr16/ Výsledky závodu http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3032
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 1:29:01 Zlatá medaile Jana Knapová OK Lokomotiva Pardubice 1:14:36
Stříbrná medaile Jan Petržela OK 99 Hradec Králové 1:30:10 +1:09 Stříbrná medaile Denisa Kosová OK 99 Hradec Králové 1:14:50 +0:14
Bronzová medaile Pavel Kubát OK 99 Hradec Králové 1:30:48 +1:47 Bronzová medaile Magdaléna Tužilová SK Žabovřesky Brno 1:15:01 +0:25
4 Jan Šedivý SK Praga 1:33:09 +4:08 4 Jindra Hlavová SK Žabovřesky Brno 1:16:43 +2:07
5 Ondřej Semík OK Kamenice 1:35:59 +6:58 5 Natalia Hiklová SK Žabovřesky Brno 1:16:59 +2:23
6 Daniel Hájek SK Žabovřesky Brno 1:37:19 +8:18 5 Eva Kabáthová SK Žabovřesky Brno 1:16:59 +2:23
7 Tomáš Kubelka OK Lokomotiva Pardubice 1:38:47 +9:46 7 Barbora Hrušková SK Žabovřesky Brno 1:17:12 +2:36
8 Jan Mrázek Sportcentrum Jičín 1:39:09 +10:08 8 Dana Šafka Brožková Sportcentrum Jičín 1:18:12 +3:36
9 Petr Zvěřina OK Lokomotiva Pardubice 1:41:37 +12:36 9 Martina Zvěřinová OK Lokomotiva Pardubice 1:18:53 +4:17
10 Jonáš Hubáček OOB TJ Slovan Luhačovice 1:41:56 +12:55 10 Monika Rollier OK 99 Hradec Králové 1:19:06 +4:30
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Šimon Navrátil SK Praga 1:10:31 Zlatá medaile Anna Štičková TJ Loko Liberec 56:41
Stříbrná medaile Vojtěch Kettner OK Kamenice 1:13:12 +2:41 Stříbrná medaile Petra Hančová OK Lokomotiva Pardubice 58:33 +1:52
Bronzová medaile Jan Čech OK Jihlava 1:14:03 +3:32 Bronzová medaile Tereza Nováková Oddíl OB Kotlářka 58:57 +2:16
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Daniel Vandas OK 99 Hradec Králové 50:45 Zlatá medaile Tereza Janošíková SOB Olomouc 45:07
Stříbrná medaile Otakar Hirš SK Žabovřesky Brno 53:45 +3:00 Stříbrná medaile Barbora Chaloupská OK 99 Hradec Králové 49:48 +4:41
Bronzová medaile Jakub Dekrét SK Žabovřesky Brno 54:19 +3:34 Bronzová medaile Anna Kopecká OK Lokomotiva Pardubice 49:55 +4:48
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Sebastian Filipek TJ TŽ Třinec 46:45 Zlatá medaile Šárka Rückerová TJ Jiskra Hořice 39:48
Stříbrná medaile Michal Bořánek SK SKI-OB Šternberk 47:22 +0:37 Stříbrná medaile Nikola Thýnová OK Slavia Hradec Králové 42:28 +2:40
Bronzová medaile Josef Nagy OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:04 +1:19 Bronzová medaile Anna Kochová Sportcentrum Jičín 42:29 +2:41
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu na klasické trati.

Mistrovství ČR štafet[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 8. 10. 2016 Místo konání Dolní Pryskaréna Pořadatel OK Jiskra Nový Bor
Ředitel závodu Miroslav Beránek Hlavní rozhodčí Tomáš Vácha Stavitelé tratí Petr Karvánek
Název mapy Šenovský vrch Web závodu http://ok-bor.cz/mcr2016/ Výsledky závodu http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3033
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile SK Žabovřesky Brno
Daniel Hájek
Adam Chromý
Miloš Nykodým
2:04:22 Zlatá medaile SK Žabovřesky Brno
Magdaléna Tužilová
Barbora Hrušková
Jindra Hlavová
1:55:54
Stříbrná medaile OK 99 Hradec Králové
Petr Losman
Pavel Kubát
Jan Petržela
2:07:22 +3:00 Stříbrná medaile SK Praga
Martina Matějů
Martina Tichovská
Adéla Jakobová
1:56:04 +0:10
Bronzová medaile SK Praga
Jan Flašar
Jan Procházka
Jan Šedivý
2:07:52 +3:30 Bronzová medaile OK 99 Hradec Králové
Daniela Čepová
Monika Rollier
Denisa Kosová
1:57:24 +1:30
4 OK Lokomotiva Pardubice
David Procházka
Tomáš Kubelka
Matěj Kamenický
2:12:04 +7:42 4 OK Lokomotiva Pardubice
Pavla Udržalová
Petra Hančová
Martina Zvěřinová
1:58:18 +2:24
5 OOB TJ Turnov
Pavel Hradec
Filip Wolf
Patrik Horák
2:13:44 +9:22 5 SK Žabovřesky Brno
Natalia Hiklová
Hana Hlavová
Eva Kabáthová
1:58:24 +2:30
Pořadí H18 - dorostenci Pořadí D18 - dorostenky
Zlatá medaile SK Žabovřesky Brno
Jakub Dekrét
Ondřej Hlaváč
Otakar Hirš
1:55:30 Zlatá medaile Oddíl OS SK Prostějov
Sabina Pilcová
Mareike Seeger
Tereza Janošíková
1:47:09
Stříbrná medaile OK 99 Hradec Králové
Jan Bendák
Ondra Starý
Daniel Vandas
1:57:17 +1:47 Stříbrná medaile OK Lokomotiva Pardubice
Anna Kopecká
Jana Peterová
Šárka Rückerová
1:47:12 +0:03
Bronzová medaile OOB TJ Slovan Luhačovice
Libor Černocký
Jan Vopařil
Vojtěch Sýkora
1:57:27 +1:57 Bronzová medaile OK Slavia Hradec Králové
Andrea Větříčková
Nikola Thýnová
Apolena Malinová
1:49:45 +2:36
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu štafet.

Mistrovství ČR klubů a oblastních výběrů[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 9. 10. 2016 Místo konání Dolní Pryskaréna Pořadatel OK Jiskra Nový Bor
Ředitel závodu Miroslav Beránek Hlavní rozhodčí Tomáš Vácha Stavitelé tratí Jaroslav Krejčí
Název mapy Křížová cesta Web závodu http://ok-bor.cz/mcr2016/ Výsledky závodu http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=3034

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu klubů a oblastních výběrů.

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. Medailová rekapitulace letošní o-sezóny (2016) [online]. Český svaz orientačních sportů - sekce OB, 2016-11-19 [cit. 2018-01-03]. Dostupné online. (česky) 

Související články[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]