Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2010

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2010
Orienteering symbol framed.png
Místo Skalka, Hájovna Orlovy, Zlín, Lučany nad Nisou, Kostelec a Buk
Země Česko
Datum 2010
Předchozí Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2009
Následující Mistrovství České republiky v orientačním běhu 2011
Některá data mohou pocházet z datové položky.

18. ročník Mistrovství České republiky v orientačním běhu proběhl v roce 2010 v pěti individuálních a dvou týmových disciplínách. Závod na dlouhé trati se v roce 2010 konal naposled.

Nejúspěšnější závodníci[editovat | editovat zdroj]

Pořadí závodníků podle získaných medailí (tzv. olympijského hodnocení) všech mistrovských kategorií (D16 - mladší dorostenky, D18 - starší dorostenky, D20 - juniorky, D21 - ženy, H16 - mladší dorostenci, H18 - starší dorostenci, H20 - junioři, H21 - muži) v individuálních disciplínách v roce 2010. Uvedeni jsou závodníci, kteří získali alespoň dvě medaile a zároveň alespoň jednu zlatou medaili.

Medailové pořadí závodníků na MČR v hlavních kategoriích
Jméno 1. místo 2. místo 3. místo Celkem
Jan Petržela 5 5
Miloš Nykodým 3 2 5
Denisa Kosová 3 1 4
Markéta Poloprutská 2 2 4
Pavel Kubát 2 1 3
Jan Grundmann 2 1 3
Martina Dočkalová 2 1 3
Kateřina Chromá 1 3 4
Jana Knapová 1 2 3
Osvald Kozák 1 1 1 3
Marek Minář 1 1 2
Lenka Svobodová 1 1 2
Tereza Novotná 1 2 3
Adéla Indráková 1 2 3
Adam Chromý 1 1 2
Markéta Tesařová 1 1 2
Monika Topinková 1 1 2
Markéta Novotná 1 1 2

Mistrovství ČR na dlouhé trati[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 17. 4. 2010 Místo konání Mníšek pod Brdy - Skalkaaréna Pořadatel USK Praha
Ředitel závodu Petr Bořánek Hlavní rozhodčí Aleš Richtr Stavitelé tratí Tomáš Zakouřil
Název mapy Hvíždinec Web závodu Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Petr Losman OK 99 Hradec Králové 2:26:40 Zlatá medaile Martina Dočkalová OK Lokomotiva Pardubice 1:46:46
Stříbrná medaile Osvald Kozák KOS TJ Tesla Brno 2:28:08 +1:28 Stříbrná medaile Šárka Svobodná Oddíl OB Kotlářka 1:55:20 +8:34
Bronzová medaile Daniel Hájek SK Žabovřesky Brno 2:29:36 +2:56 Bronzová medaile Eva Kabáthová SK Žabovřesky Brno 1:57:21 +10:35
4 Michal Jedlička OK Slavia Hradec Králové 2:31:19 +4:39 4 Lenka Poklopová SOB Olomouc 2:01:28 +14:42
5 Vladimír Lučan OK Lokomotiva Pardubice 2:32:24 +5:44 5 Simona Karochová Oddíl OB Kotlářka 2:02:37 +15:51
6 David Hepner OK Slavia Hradec Králové 2:35:44 +9:04 6 Katarína Labašová Magnus Orienteering 2:04:45 +17:59
7 Michal Besta Orientační Běh Opava 2:37:13 +10:33 7 Kristýna Kovářová Oddíl OB Kotlářka 2:06:35 +19:49
8 Tomáš Udržal OK Lokomotiva Pardubice 2:41:48 +15:08 8 Petra Škodová OK Lokomotiva Pardubice 2:06:46 +20:00
9 Bronislav Přibyl SKOB Zlín 2:42:12 +15:32 9 Tereza Petrželová OK Slavia Hradec Králové 2:07:32 +20:46
10 Martin Stehlík SK Žabovřesky Brno 2:42:22 +15:42 10 Iva Košárková OK Sparta Praha 2:09:58 +23:12
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 1:46:37 Zlatá medaile Jana Knapová OK Lokomotiva Pardubice 1:37:27
Stříbrná medaile Pavel Kubát OK 99 Hradec Králové 1:53:14 +6:37 Stříbrná medaile Jana Valešová OK Chrastava 1:37:29 +0:02
Bronzová medaile Pavel Procházka SK Praga 1:53:18 +6:41 Bronzová medaile Adéla Indráková SOB Olomouc 1:39:07 +1:40
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Jan Petržela OOB TJ Lokomotiva Trutnov 1:20:10 Zlatá medaile Markéta Poloprutská Slavia Liberec orienteering 1:20:09
Stříbrná medaile Pavel Brlica SK Žabovřesky Brno 1:20:15 +0:05 Stříbrná medaile Kateřina Chromá SK Žabovřesky Brno 1:23:41 +3:32
Bronzová medaile Boris Navrátil Orientační Běh Opava 1:20:15 +0:05 Bronzová medaile Tereza Novotná OK 99 Hradec Králové 1:24:25 +4:16
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu na dlouhé trati.

Mistrovství ČR v nočním OB[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 24. 4. 2010 Místo konání Orlovská myslivnaaréna Pořadatel TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Ředitel závodu Hlavní rozhodčí Stavitelé tratí
Název mapy Orlovy 2010 Web závodu Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Osvald Kozák KOS TJ Tesla Brno 1:03:30 Zlatá medaile Monika Topinková OK 99 Hradec Králové 49:17
Stříbrná medaile Daniel Hájek SK Žabovřesky Brno 1:03:49 +0:19 Stříbrná medaile Věra Mádlová SK Žabovřesky Brno 49:28 +0:11
Bronzová medaile Adam Chromý SK Žabovřesky Brno 1:04:04 +0:34 Bronzová medaile Ivana Bochenková Oddíl OB Kotlářka 50:34 +1:17
4 Petr Fodor OOB TJ Turnov 1:04:42 +1:12 4 Hana Hlavová SK Žabovřesky Brno 51:04 +1:47
5 Michal Horáček Slavia Liberec orienteering 1:05:44 +2:14 5 Iva Rufferová OOB TJ Turnov 51:44 +2:27
6 Vladimír Lučan OK Lokomotiva Pardubice 1:06:07 +2:37 6 Lenka Poklopová SOB Olomouc 51:54 +2:37
7 Pavel Hradec OK Chrastava 1:07:19 +3:49 7 Lucie Krafková OOB TJ Turnov 52:04 +2:47
8 Roman Zbranek Magnus Orienteering 1:08:47 +5:17 8 Eva Kabáthová SK Žabovřesky Brno 52:27 +3:10
9 Tomáš Udržal OK Lokomotiva Pardubice 1:09:31 +6:01 9 Kristýna Kovářová Oddíl OB Kotlářka 53:39 +4:22
10 Jiří Jansa OOB SK Chrast 1:10:02 +6:32 10 Lenka Zatloukalová Oddíl OS SK Prostějov 55:50 +6:33
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 52:17 Zlatá medaile Adéla Indráková SOB Olomouc 42:22
Stříbrná medaile Vít Bravený SK Žabovřesky Brno 54:45 +2:28 Stříbrná medaile Denisa Kosová SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:25 +2:03
Bronzová medaile Ondřej Kantor TJ TŽ Třinec 55:01 +2:44 Bronzová medaile Madla Svobodná Oddíl OB Kotlářka 48:47 +6:25
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Jan Petržela OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:07 Zlatá medaile Barbora Hrušková SK Žabovřesky Brno 43:04
Stříbrná medaile Filip Hadač Orientační Běh Opava 45:13 +0:06 Stříbrná medaile Vendula Horčičková SOB Olomouc 43:07 +0:03
Bronzová medaile Pavel Brlica SK Žabovřesky Brno 47:24 +2:17 Bronzová medaile Johanka Šimková SOB Olomouc 45:25 +2:21
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Jan Grundmann OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:25 Zlatá medaile Markéta Tesařová SK Žabovřesky Brno 39:52
Stříbrná medaile Jonáš Hubáček OOB TJ Slovan Luhačovice 38:51 +1:26 Stříbrná medaile Kateřina Chromá SK Žabovřesky Brno 41:54 +2:02
Bronzová medaile Jakub Korčák SKOB Zlín 40:00 +2:35 Bronzová medaile Karolína Bořánková OK Kamenice 44:37 +4:45
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v nočním orientačním běhu.

Mistrovství ČR ve sprintu[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 14. 5. 2010 Místo konání Zlín - centrumaréna Pořadatel SKOB Zlín
Ředitel závodu Michal Schäfer Hlavní rozhodčí Anna Stackeová Stavitelé tratí Libor Slezák
Název mapy Baťův Zlín Web závodu http://za2010.skob-zlin.cz/ Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Jan Mrázek OK Sparta Praha 15:43 Zlatá medaile Kamila Gregorová SK OB Chotěboř 15:15
Stříbrná medaile Tomáš Dlabaja SK Žabovřesky Brno 15:54 +0:11 Stříbrná medaile Dana Brožková Sportcentrum Jičín 15:26 +0:11
Bronzová medaile Lukáš Barták Slovensko 16:14 +0:31 Bronzová medaile Monika Topinková OK 99 Hradec Králové 15:49 +0:34
4 Jan Procházka SK Praga 16:15 +0:32 4 Martina Dočkalová OK Lokomotiva Pardubice 16:14 +0:59
5 Jan Šedivý SK Praga 16:20 +0:37 5 Katarína Labašová Magnus Orienteering 16:19 +1:04
6 Vojtěch Král SK Severka Šumperk 16:27 +0:44 6 Marta Lučanová OK Lokomotiva Pardubice 16:21 +1:06
7 Eduard Šmehlík OK Slavia Hradec Králové 16:48 +1:05 7 Ivana Bochenková Oddíl OB Kotlářka 16:29 +1:14
8 Petr Losman OK 99 Hradec Králové 16:50 +1:07 8 Věra Mádlová SK Žabovřesky Brno 16:30 +1:15
9 Tomáš Udržal OK Lokomotiva Pardubice 16:51 +1:08 9 Martina Spurná SK Praga 16:37 +1:22
10 Štěpán Dlabaja SKOB Zlín 16:58 +1:15 10 Lenka Poklopová SOB Olomouc 16:41 +1:26
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 15:14 Zlatá medaile Denisa Kosová SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:37
Stříbrná medaile Jan Kolárik SK Praga 16:04 +0:50 Stříbrná medaile Věra Müllerová OOB Vamberk 15:56 +0:19
Bronzová medaile Štěpán Zimmermann SK Žabovřesky Brno 16:14 +1:00 Bronzová medaile Adéla Indráková SOB Olomouc 16:09 +0:32
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Jan Petržela OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:18 Zlatá medaile Markéta Poloprutská Slavia Liberec orienteering 15:02
Stříbrná medaile Marek Schuster Orientační Běh Opava 14:40 +0:22 Stříbrná medaile Johanka Šimková SOB Olomouc 15:39 +0:37
Bronzová medaile Michal Argaláš TJ TŽ Třinec 15:02 +0:44 Bronzová medaile Tereza Novotná OK 99 Hradec Králové 15:46 +0:44
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Marek Minář Magnus Orienteering 15:04 Zlatá medaile Kateřina Chromá SK Žabovřesky Brno 14:21
Stříbrná medaile Jan Pavlovec OK Jiskra Nový Bor 15:54 +0:50 Stříbrná medaile Lenka Svobodová OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:43 +0:22
Bronzová medaile Jan Grundmann OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:03 +0:59 Bronzová medaile Markéta Novotná OK 99 Hradec Králové 15:06 +0:45
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu ve sprintu.

Mistrovství ČR na krátké trati[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 12.–13. 6. 2010 Místo konání Lučany nad Nisouaréna Pořadatel OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Ředitel závodu Hlavní rozhodčí Stavitelé tratí
Název mapy Bramberk Web závodu Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Adam Chromý SK Žabovřesky Brno 37:52 Zlatá medaile Radka Brožková Sportcentrum Jičín 33:28
Stříbrná medaile Michal Smola SKOB Zlín 38:32 +0:40 Stříbrná medaile Iveta Duchová OK Lokomotiva Pardubice 34:29 +1:01
Bronzová medaile Jan Procházka SK Praga 39:06 +1:14 Bronzová medaile Martina Dočkalová OK Lokomotiva Pardubice 34:44 +1:16
4 Osvald Kozák KOS TJ Tesla Brno 39:51 +1:59 4 Dana Brožková Sportcentrum Jičín 35:03 +1:35
5 Jan Šedivý SK Praga 40:01 +2:09 5 Martina Spurná SK Praga 35:37 +2:09
6 David Hepner OK Slavia Hradec Králové 40:17 +2:25 6 Šárka Svobodná Oddíl OB Kotlářka 35:38 +2:10
7 Štěpán Kodeda Sportcentrum Jičín 40:26 +2:34 7 Monika Topinková OK 99 Hradec Králové 36:00 +2:32
8 Adam Dusílek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:12 +3:20 8 Bohdana Heczková Slavia Liberec orienteering 36:14 +2:46
9 Jan Hovorka OK Lokomotiva Pardubice 41:15 +3:23 9 Kristýna Kovářová Oddíl OB Kotlářka 36:52 +3:24
10 Michal Besta Orientační Běh Opava 41:24 +3:32 10 Hana Hlavová SK Žabovřesky Brno 36:53 +3:25
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Pavel Kubát OK 99 Hradec Králové 32:59 Zlatá medaile Denisa Kosová SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:44
Stříbrná medaile Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 33:46 +0:47 Stříbrná medaile Jana Knapová OK Lokomotiva Pardubice 32:35 +1:51
Bronzová medaile Jan Kolárik SK Praga 35:09 +2:10 Bronzová medaile Jana Valešová OK Chrastava 33:19 +2:35
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Jan Petržela OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:49 Zlatá medaile Karolína Teplá OK Slavia Hradec Králové 27:29
Stříbrná medaile Marek Schuster Orientační Běh Opava 28:53 +1:04 Stříbrná medaile Markéta Poloprutská Slavia Liberec orienteering 28:06 +0:37
Bronzová medaile Boris Navrátil Orientační Běh Opava 29:25 +1:36 Bronzová medaile Renáta Kolářová Magnus Orienteering 30:02 +2:33
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Patrik Horák SOK TJ Turnov 26:30 Zlatá medaile Lenka Svobodová OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:43
Stříbrná medaile Michal Rychlý OOB TJ Turnov 27:07 +0:37 Stříbrná medaile Anežka Smutná SOK TJ Turnov 28:58 +2:15
Bronzová medaile Jakub Korčák SKOB Zlín 28:19 +1:49 Bronzová medaile Jana Benešová SJH Jindřichův Hradec 29:06 +2:23
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu na krátké trati.

Mistrovství ČR na klasické trati[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 18.–19. 9. 2010 Místo konání Kostelec u Jihlavyaréna Pořadatel OK Jihlava
Ředitel závodu Eva Dokulilová Hlavní rozhodčí Milan Venhoda Stavitelé tratí Martin Kratochvíl
Název mapy Malý Špičák 688 m.n.n. Web závodu http://mcr2010.okjihlava.com/ Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile Jan Šedivý SK Praga 1:38:12 Zlatá medaile Martina Dočkalová OK Lokomotiva Pardubice 1:15:12
Stříbrná medaile Tomáš Dlabaja SK Žabovřesky Brno 1:40:37 +2:25 Stříbrná medaile Dana Brožková Sportcentrum Jičín 1:17:53 +2:41
Bronzová medaile Osvald Kozák KOS TJ Tesla Brno 1:42:15 +4:03 Bronzová medaile Martina Spurná SK Praga 1:19:22 +4:10
4 Vladimír Lučan OK Lokomotiva Pardubice 1:42:26 +4:14 4 Ivana Bochenková Oddíl OB Kotlářka 1:20:12 +5:00
5 Michal Smola SKOB Zlín 1:43:05 +4:53 5 Iva Rufferová OOB TJ Turnov 1:23:39 +8:27
6 Petr Losman OK 99 Hradec Králové 1:44:20 +6:08 6 Iveta Duchová OK Lokomotiva Pardubice 1:24:46 +9:34
7 Adam Chromý SK Žabovřesky Brno 1:44:51 +6:39 7 Radka Brožková Sportcentrum Jičín 1:25:41 +10:29
8 Jan Procházka SK Praga 1:45:02 +6:50 8 Hana Hlavová SK Žabovřesky Brno 1:25:55 +10:43
9 Marián Dávidík Slovensko 1:46:47 +8:35 9 Kamila Gregorová SK OB Chotěboř 1:26:55 +11:43
10 Michal Jedlička OK Slavia Hradec Králové 1:47:54 +9:42 10 Monika Doležalová OK Kamenice 1:27:27 +12:15
Pořadí H20 - junioři Pořadí D20 - juniorky
Zlatá medaile Pavel Kubát OK 99 Hradec Králové 1:08:37 Zlatá medaile Denisa Kosová SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 1:02:40
Stříbrná medaile Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 1:13:28 +4:51 Stříbrná medaile Jana Knapová OK Lokomotiva Pardubice 1:03:04 +0:24
Bronzová medaile Matěj Kamenický OK Lokomotiva Pardubice 1:18:48 +10:11 Bronzová medaile Věra Müllerová OOB Vamberk 1:04:50 +2:10
Pořadí H18 - starší dorostenci Pořadí D18 - starší dorostenky
Zlatá medaile Jan Petržela OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:02 Zlatá medaile Tereza Novotná OK 99 Hradec Králové 52:13
Stříbrná medaile Michal Hubáček OOB TJ Slovan Luhačovice 59:35 +3:33 Stříbrná medaile Markéta Poloprutská Slavia Liberec orienteering 53:16 +1:03
Bronzová medaile Robert Barcík Magnus Orienteering 1:00:21 +4:19 Bronzová medaile Vendula Horčičková SOB Olomouc 54:29 +2:16
Pořadí H16 - mladší dorostenci Pořadí D16 - mladší dorostenky
Zlatá medaile Jan Grundmann OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:29 Zlatá medaile Markéta Novotná OK 99 Hradec Králové 43:16
Stříbrná medaile Marek Minář Magnus Orienteering 52:56 +1:27 Stříbrná medaile Kateřina Chromá SK Žabovřesky Brno 45:21 +2:05
Bronzová medaile Jonáš Hubáček OOB TJ Slovan Luhačovice 53:25 +1:56 Bronzová medaile Markéta Tesařová SK Žabovřesky Brno 46:23 +3:07
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu na klasické trati.

Mistrovství ČR štafet[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 25. 9. 2010 Místo konání Buk u Příbramiaréna Pořadatel SK Praga
Ředitel závodu Petr Baldrian Hlavní rozhodčí Vladimír Attl Stavitelé tratí Ondřej Sysel
Název mapy Liščí bouda - jih Web závodu http://www.skpraga.cz/soubory/mcr2010 Výsledky závodu
Zkrácené výsledky
Pořadí H21 - muži Pořadí D21 - ženy
Zlatá medaile SK Praga
Luboš Matějů
Jan Šedivý
Jan Procházka
2:09:38 Zlatá medaile OK Lokomotiva Pardubice
Jana Knapová
Iveta Duchová
Martina Zvěřinová
1:56:20
Stříbrná medaile OK 99 Hradec Králové
Jan Panchártek
Petr Losman
Pavel Kubát
2:10:30 +0:52 Stříbrná medaile Sportcentrum Jičín
Martina Uvizlová
Radka Brožková
Dana Brožková
1:58:43 +2:23
Bronzová medaile SK Žabovřesky Brno
Miloš Nykodým
Adam Chromý
Tomáš Dlabaja
2:10:40 +1:02 Bronzová medaile OOB TJ Turnov
Lucie Krafková
Iva Rufferová
Michaela Gomzyk Omová
1:58:48 +2:28
4 OK Slavia Hradec Králové
David Hepner
Eduard Šmehlík
Michal Jedlička
2:13:15 +3:37 4 OK Lokomotiva Pardubice
Marta Lučanová
Petra Škodová
Jana Juračková
2:02:20 +6:00
5 OOB TJ Turnov
Martin Baier
Jakub Oma
Petr Fodor
2:13:18 +3:40 5 SK Praga
Vladěna Hrstková
Martina Tichovská
Martina Spurná
2:02:36 +6:16
Pořadí H18 - dorostenci Pořadí D18 - dorostenky
Zlatá medaile OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Jan Klusáček
Jan Grundmann
Jan Petržela
1:51:21 Zlatá medaile OOB TJ Turnov
Nikola Kochová
Petra Pavlovcová
Markéta Poloprutská
1:42:12
Stříbrná medaile Orientační Běh Opava
Boris Navrátil
Filip Hadač
Marek Schuster
1:52:33 +1:12 Stříbrná medaile SOB Olomouc
Johanka Šimková
Hana Reslová
Vendula Horčičková
1:45:38 +3:26
Bronzová medaile Magnus Orienteering
Vojtěch Ludvík
Robert Barcík
Marek Minář
1:54:21 +3:00 Bronzová medaile OK Slavia Hradec Králové
Lenka Svobodová
Eliška Fundová
Karolína Teplá
1:45:47 +3:35
<< předchozínásledující >>

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu štafet.

Mistrovství ČR klubů a oblastních výběrů[editovat | editovat zdroj]

Datum závodu 26. 9. 2010 Místo konání Buk u Příbramiaréna Pořadatel SK Praga
Ředitel závodu Petr Baldrian Hlavní rozhodčí Ondřej Sysel Stavitelé tratí Vladimír Attl
Název mapy Liščí bouda - sever Web závodu http://www.skpraga.cz/soubory/mcr2010 Výsledky závodu

Souhrnné informace naleznete v článku Mistrovství České republiky v orientačním běhu klubů a oblastních výběrů.

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Související články[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]