Diskuse s wikipedistou:Timichal/Archiv 3

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Repahýlizace[editovat zdroj]

Tak tedˇka koukám na body 8 a 9 WikiProjektu Pahýly a říkám si jestli to neurychlit tak, že bych ty články přesouval? Např: {{Pahýl - gastronomie}} na {{Pahýl - gastronomie}} a zpětně rovnou opravil ten odkaz v článcích. Pak bych starý {{Pahýl - gastronomie}} smazal. Před přesunem každého pahýlu bych se podíval, jestli vypadá standardně.--Juan de Vojníkov 12:32, 6. 10. 2006 (UTC)

GARDE a odkaz v sekci SKODA AUTO[editovat zdroj]

Ahoj, nevedel jsem jak jinak pridat informace o Skoda GARDE, proto jsem tam vlozil ten odkaz, ted prave delam novou stranku ve wikipedii ciste o GARDE, jen se mi tam nedari vlozit obrazek, dal jsem tam tedy link na obrazek z webu.

Za ten link ve "http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0koda_Auto" se omlouvam, ale není to zly umysl, mohl bys nejak provazat tu novou strankiu GARDE (http://cs.wikipedia.org/wiki/GARDE) se slovem Garde ve vyse zminenem treadu?


M a r c e l

Smažení wikipedistů, aneb jak formátovat Hlodník?[editovat zdroj]

Ano, to je problém. Jaký význam má to formátování, ve kterém se lze těžko vyznat? --Aktron 20:55, 27. 10. 2006 (UTC)

Na Metě to tak mají :) Je to čitelné programem fortune a dle mého skromného názoru je to naopak čitelnější. — Timichal 20:58, 27. 10. 2006 (UTC)
Aha, mám tam chybku, pokusím se to ještě zčitelnit. — Timichal
No, tak podle mě je čitelnější mnohem více, když tři příspěvky máme jako tři bloky, od sebe oddělené. Ale budiž, válčit nebudu, neboť klika vždy vítězí ;-). Jinak chtělo by to tohle napsat do zdůvodnění - pasáž s usmažením je sice hezká, ale poněkud neinformativní. --Aktron 21:03, 27. 10. 2006 (UTC)

Bot a ocenění[editovat zdroj]

Dobrý den rád bych se zeptal jak může člověk získat bota a jak wikiocenění. --Pilgrim6 18:09, 17. 11. 2006 (UTC)

Registr procesoru[editovat zdroj]

registr - Smazal jsem ty informace o registrech x86, tento článek popisuje registr obecného procesoru, text o x86 prosím uprav a přesuň do článku Intel 80386 nebo do příbuzného článku (x86). -- Bruce Shorty 13:45, 23. 11. 2006 (UTC)

Po pravdě na Intel 8086 a Intel 80386 už text o registrech byl a na x86 jsem ho dopsal. -- Hkmaly 07:33, 24. 11. 2006 (UTC)

Aktualizace údajů o obci Hodyně[editovat zdroj]

S těmi údaji jsem neexperimentoval, jen jsem je aktualizoval. Jsem občanem obce. Ano v obci je škola, ale asi už 20 let zavřená a je na spadnutí. Ano, bývala tam hospoda, ale zavřeli ji před dvěma lety a obchod zavřeli před rokem. Jestli chcete, tak se pojeďte podívat, že mluvím pravdu.

Externí odkazy[editovat zdroj]

Předtím, něž jsem se rozhodl navrátit smazané odkazy na heslo Madeira, tak jsem postupoval podle směrnice Wikipedie:Externí odkazy, všechny stránky dvakrát prošel, doplnil informaci o jazycích a přeuspořádal pořadí jejich uvedení na hesle (tímto ujišťuji, že nešlo o egoistický revert).

Ke směrnici:

  1. Zcela vyhovuje sekci „Kdy vkládat externí odkazy“.
  2. Ze sekce „Na jaké stránky rozhodně odkazovat“ konání podporuje bod 1 a hlavně bod 5 (český článek obsahuje velmi málo informací a externí odkazy tento nedostatek vyvažují, a to včetně obrazové dokumentace, odkazy navíc čtenáři poskytují informaci o ověřených kvalitních zdrojích, které mu mohou posloužit jako alternativa k Wikipedii).
  3. Zcela vyhovuje sekci „Na co neodkazovat“.

S přáním pěkného zbytku dne Petr C. 17:16, 26. 1. 2007 (UTC).

Věřím tomu, že jeden každý odkaz tato kritéria v principu splňuje. Problém je v tom že pokud je tam nacpeme všechny (a pokud bychom se ohlíželi jen na tato kritéria, bez problémů by šlo přidat ještě dalších osm set), bude dolní půlka článku vypadat jako spammerský odkazovník. Tím se článek velmi přiblíží něčemu, čím být rozhodně nemá.
I u samotných odkazů by šlo úspěšně namítnout, že Wikipedie v nich obsažené informace pokrývá. Ano, český článek je zatím krátký, ale když už někdo umí anglicky dost na to, aby četl informace o Madeiře v angličtině a portugalštině, určitě si může kliknout i vlevo na en:Madeira či na pt:Madeira (Portugal), kde jich najde dostatek. Dále příliš nechápu proč odkazovat fotoalba na webu, když hned vedle odkazů je upozornění na galerii na Commons. --che 17:43, 26. 1. 2007 (UTC)
Commons má exluzivitu na Wikipedii? --Adam Hauner 18:19, 26. 1. 2007 (UTC)

Smysl odstraňování px?[editovat zdroj]

Rád bych se zeptal, jaký je smysl odstraňování definované velikost obrázku? Když se px odstraní, tak pak někdy nelze rozeznat, co na článku vlastně je. Dík. --Daniel.baranek 16:55, 4. 2. 2007 (UTC)

Více tady (ale uznávám, že tehdejší mé robotické odstranění bylo unáhlené). — Timichal 20:43, 4. 2. 2007 (UTC)

Thanks[editovat zdroj]

Hey Timichal! Thanks for the welcome ^_^ Editor at Large 17:21, 19. 2. 2007 (UTC)

(: — Timichal 12:20, 20. 2. 2007 (UTC)

Stanislav Konopásek[editovat zdroj]

který inteligent smazal ten článek o něm?????????????????????????????????????????????

Vrba. Viz smazané stránky. -- Hkmaly 17:15, 12. 3. 2007 (UTC)

Eleferno[editovat zdroj]

Na stránce Wikipedie věnující se Elefernu byl odkaz na Wikipedistu Torma umístěn z prostého důvodu: Wikipedista Torm je Tormans Elefernus.

Trochu omluva, trochu výčitka[editovat zdroj]

Dobrý den! Reaguji na smazání svých příspěvků, doufám, že správné osobě. Přestože přiznávám, že příspěvky byly myšleny jako vtip, nebyly stvořeny k poškozování ani z neúcty k wikipedii. Týkaly se jen lehce absurdní hry a tudíž byl stvořen lehce absurdní text pro pobavení. Přestože chápu, že wikipedie není k takovýmto legráckám, troufám si tvrdit, že místo to nezabere a nikdo jiný než člověk, jehož zaujme naše nadnesená hra, sem nezabloudí(to ani není možné vzhledem k tomu, že názvy jsou vymyslene a není odkaz odnikud jinud) a tudíž nebude dezinformován. To berte jako usmíření a vysvětlení a trochu osbní výtku. Nechci být drzý, ale..pokud byste text obnovili, měl bych k wikipedii úctu ještě větší. Ale ať tak či onak, jiný text takovéhoto typu již posílat nebudu, to slibuji. S respektem k wikipedii Rozmbar

Wikipedie skutečně není pro takové legrácky vhodná. Pořiďte si vlastní mediawiki. -- Hkmaly 19:35, 1. 4. 2007 (UTC)

Obrázky bez zdroje[editovat zdroj]

Děkuji, že vymazáváte všechny obrázky, které jsem kdy do Wikipedie dal - samozřejmě, že na mnohé není příslušná licence, neb podmínky pro instalaci se postupně rozvily do fakticky nenaplnitelných. Proto mi promiňte, že se již ani nenamáhám dostát vašim požadavkům. Přispívám i do anglické a francouské wikipedie, kde takové problémy neexistují, nikoli proto, že by neexistovala omezení, ale jsou na rozdíl od české wiki únosná. Odstraňovat portréty dávno zemřelých skladatelů mi přijde opravdu víc než přitažené za vlasy, navíc, když si je mohu najít kdekoli jinde. Domnívám se (jeden příklad z mnohých), že autor podobizny českého skladatele Jana Antonína Bendy, jehož podobiznu jste vymazali a která pochází z 18. století, vás těžko bude citýrovat za porušení autorských práv. Je to absurdní "tlusťovina". Zdá se, že cílená snaha udělat z české wikipedie přihlouplou houbařskou či kutilskou ročenku se opravdu daří. Přeji hezký den.--JanBlanicky 11:14, 27. 4. 2007 (UTC)

Dr. House[editovat zdroj]

Ahoj, oprav si na svy strance odkaz na ceskyho Dr. House :P--frettie.net 15:59, 2. 5. 2007 (UTC)

OK, dík - a příště můžeš editovat s odvahou, nevadí mi to :-) — Timichal 16:02, 2. 5. 2007 (UTC)
Sice jo, ale je to tva uziv. stranka, btw: Gratuluju k narozeninam ;)

Dík[editovat zdroj]

WikiThanks.png

Díky za nahrání těch GIFů, kromě kytičky za to odpouštím jeden úder rybou :-) --che 23:01, 15. 5. 2007 (UTC)

Prosba - Kvalita[editovat zdroj]

Dobrý den, jistě jste nečekal, že Vás projekt Kvalita bude tak rychle uhánět :-) Potřeboval bych, aby se někdo kouknul na obrázky v Kostel Nejsvětější Trojice (Fulnek) - překontrolovat licenční status a případně promyslet umístění v textu, aby to vypadalo hezky. Mohl byste prosím Vy? Zdravím,--Ioannes Pragensis 17:43, 4. 6. 2007 (UTC)


Elsterwerda[editovat zdroj]

Prosím zamkněte stránku Elsterwerda pro nepřihlášené uživatele, dochází tam k opakovanému vandalizmu. Děkuji --Mirek256 16:13, 1. 7. 2007 (UTC)

Hotovo, díky za upozornění. — Timichal 16:41, 1. 7. 2007 (UTC)

Heinrich Lanz[editovat zdroj]

Ahoj, když si ten správca na commons, potřeboval bych dostat obrázek odsud sem, nebo aspoň radu jak to porobiť, já ty práva nebo postup, jak to načíst, nevim a pro Tebe to určitě bude hračka. Díky --Horst 11:21, 2. 7. 2007 (UTC)

Sorry za pozdní odpověď - máš to na Image:Heinrich Lanz.gif. — Timichal 07:42, 6. 7. 2007 (UTC)

Kde to vázne?[editovat zdroj]

Čau, chci se jen zeptat, jestli už přesouváš ty pahýly, nebo kde to vázne. Už bych začal používat nový formy:-)--Juan de Vojníkov 18:14, 15. 7. 2007 (UTC)

Arbcom[editovat zdroj]

Milý kolego, prosím vyjádři se k návrhům na arbcomwiki, jak specifikováno na tamní Tvé diskusní stránce. Děkuji. Okino 00:29, 25. 7. 2007 (UTC)

Jiří Meitner[editovat zdroj]

Dobrý den,

rád bych poprosil o povolení stránky

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Meitner

jelikož jsem žádná autorská práva neporušil. Stránku na ao.cz jsem dělal pro svého otce výtvarníka Jiřího Meitnera (spolu s ním), text mám ve wordu. Nechci životopis přepisovat víckrát různě. K šíření informací ohledně mého otce a jeho díla mám svolení.

Je to vysvětleno na stránkách diskuze k tomu článku.

Poslal jsem maila na OTRS, ale nic se nestalo.

Navrhuji následující ověření pravosti. Pošlete mu mail, který je uveden na stránce http://www.ao.cz/vystava.php?sekce=1&id=1744 (Meitner@seznam.cz), z které duplicitní text pochází a on Vám jistě odpoví. Na základě tohoto mailu to snad už nebude pro vás problém povolit, ne? Už nevím, na koho se mám obrátit. Stejnej problém mám u fotografie mého otce, která byla též zablokovaná a je z mé sbírky.

Šablona OTRS či jak se jmenuje mi není jasná, chce to nějaké číslo, nevím kde ho vzít, není na něj vysvětlovací odkaz.

Prosba úplně smazat[editovat zdroj]

Dobrý den,

mám takový problém s tímto odkazem, http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Hlasov%C3%A1n%C3%AD_o_smaz%C3%A1n%C3%AD/Pavel_Tup%C3%BD

potřeboval bych, aby byl vymazán kompletně z celé wikipedie. Byla to mladická nerozvážnost a teď mi to docela vadí, že při zadání např. do google vyskočí jako první toto. Půjde to nějak smazat jako kdybych nikdy nic nenapsal?

Arbitráž[editovat zdroj]

Prosím, nemůžu dnes (nejspíš ani v nejbližších dnech) na IRC, prosím koukni na ACwiki, přidal jsem tam určité závěrečné procedurální věci k nutné diskusi. Díky. Okino 19:26, 12. 9. 2007 (UTC)

Ještě budeš dělat nějaké kroky ohledně uzavření arbitráže? Před chvílí jsme se přetahovali o editaci, čehož sis asi ani nevšiml... Okino 16:45, 18. 9. 2007 (UTC)
Ano. — Timichal 16:49, 18. 9. 2007 (UTC)
Ok, až budeš hotov, ozvi se tady. Okino 16:52, 18. 9. 2007 (UTC)
Ozývám se :) už to snad mám. — Timichal 16:54, 18. 9. 2007 (UTC)

Upload obrázku[editovat zdroj]

Mohu do Wikipedie nahrát logo hry RuneScape z webu http://www.jagex.com/corporate/Press/imageAssets.ws bez toho, aniž by ho někdo smazal pro porušení autorských práv? Na stránce je uvedeno, že tyto obrázky mohou být použity pro účely recenzí.

Na anglické Wikipedii tento obrázek v článku je jeho licence je Non-free / fair use media rationale.

Gmvasek 16:55, 26. 9. 2007 (UTC)

Použití loga na české Wikipedii bohužel není možné, neboť v českém prostředí není možno aplikovat princip fair use. --Zirland 16:59, 26. 9. 2007 (UTC)
Děkuji
Gmvasek 17:43, 26. 9. 2007 (UTC)

Vyznamenání[editovat zdroj]

Commons-barnstarW.png Zdar a sílu. Rád bych ti udělil tento „Řád Commons“ jako malé díky za tvojí práci. --StaraBlazkova 16:55, 27. 9. 2007 (UTC)

Díky moc! Popřemýšlím, jak ho zakomponovat do své stránky :) — Timichal 17:08, 27. 9. 2007 (UTC)

licence[editovat zdroj]

Dobrý den. Vím, že fotografie Španělské synagogy jež jste smazal měly nedokonale nastavenou licenci. Chtěl bych se zeptat jaký typ licence použít, pakliže subjekt, tj. agentura Czechtourism uvolila použití fotek k nekomerčním a propagačním účelům. --Faigl.ladislav 06:45, 4. 10. 2007 (UTC)

Pro takové fotky je šablona {{Noncommercial}}, bohužel jsou od letoška zakázány - vizte WP:Licenční politika u souborů. — Timichal 14:27, 4. 10. 2007 (UTC)

Podívej se na ...[editovat zdroj]

... OTRS Ticket#: 2007111910014327, upozornil jsem na to Elian. -jkb- (cs.source) 18:07, 19. 11. 2007 (UTC)

PROČ???[editovat zdroj]

Asi před hodinou jsem se přihlásil na wikipedii a napsal jsem první článek (představte si "Varner Groß") A co nevidím o deset minut jsem se vrátil zpátky a článek je byl smazanej!!!! Proč jste mi smazal můj článek, který ještě nebyl ani dopsaný??!!

Článek pojednával o encyklopedicky nevýznamném tématu a vyzníval jako sebepropagace. Relevantní doporučení jsou Wikipedie:Významnost a Wikipedie:Co Wikipedie není; jak správně napsat encyklopedický článek se můžete dočíst na Wikipedie:Váš první článek. — Timichal 11:15, 18. 12. 2007 (UTC)

Proč zde na Wikipedii existují tedy články typu Radek Hulán? To vyznívá jako sebepropagace markantněji, ne?

Můj článek ZINE[editovat zdroj]

Napsal jsem článek co je zine. Mohu laskavě vědět proč moje několikahodinová práce byla smazána? Má vůbec smysl sem něco dávat, nebo si sem dáváš jen ty (a další editoři) co potřebuješ?

Turbo2000[editovat zdroj]

Ahoj Timichale, jakožto správce bych se tě chtěl zeptat, zda je správné, když Wikipedista:Turbo2000 odmazácá pod lípou své i cizí diskusní příspěvky. Prosím, mrkni na to. S pozdravem

نور الدين مساهمات النقاش‎ 08:24, 19. 12. 2007 (UTC)
RC sleduju, počkám, až to dodělá a pak se uvidí. — Timichal 08:29, 19. 12. 2007 (UTC)

Aha, tak já už začal, mysles jsem, že už tu třeba nejsi. Mazání cizích (i svých) příspěvků je vandalismus. Pod lípou není jeho diskusní stránka (a i tam mi to přijde poněkud diskutabilní). Tak dělej jak myslíš

نور الدين مساهمات النقاش‎ 08:32, 19. 12. 2007 (UTC)


Externí odkazy 2[editovat zdroj]

Zdravím,
do článku RuneScape byl přidán odkaz na externí web Scorpions. Je správné tam tento odkaz nechat nebo je potřeba ho odstranit? (taky si myslím, že je tam externích odkazů až moc)
Gmvasek 08:34, 27. 1. 2008 (UTC)

Odstranil jsem ho s odvahou, stejně jako odkazy na další fansites. Měly by tam zůstat jen odkazy relevantní pro běžného čtenáře. — Timichal 08:49, 27. 1. 2008 (UTC)

Mohl by se tam nechat odkaz na CSRUNE fórum? Združuje skoro celou CZ+SK komunitu.
Gmvasek 09:28, 27. 1. 2008 (UTC)

Já bych ho tam nedával, ale kritéria pro externí odkazy jsou dost subjektivní; klidně ho tam vraťte, já jej znovu mazat nebudu. — Timichal 09:35, 27. 1. 2008 (UTC)

Nový povolený zdroj[editovat zdroj]

Ahoj. Našel jsem dobrý zdroj [1] pro chemii a potřebuji pomoc s jeho zařazením mezi povolené zdroje. Autorky jsem se zeptal zatím pouze na Základy makromolekulární chemie a souhlasí. Domnívám se, že povolí i ostatní práce, kterých jsem si všiml až později. Teď akorát nevím, jak se to má poslat do OTRS atd. --Jiří Janoušek (DPEWPCH) 18:25, 8. 2. 2008 (UTC)

problém s monobookem.js[editovat zdroj]

Ahoj Timichale, můžeš mi prosím pomoci s monobookem.js? Včera jsem se v něm dost přehraboval, ale teď po těch všech úpravách se mi ty další lišty vůbec nezobrazují-mam jenom ty základní tlačítka. Není tam něco zmrvenýho? نور الدين مساهمات النقاش‎ 08:58, 23. 2. 2008 (UTC)

Snad opraveno. — Timichal 09:09, 23. 2. 2008 (UTC)
Spraveno, díky moc!:) نور الدين مساهمات النقاش‎ 09:13, 23. 2. 2008 (UTC)

Nesvobodne obrazy[editovat zdroj]

jak poznas, zrovna ty, ktery obraz nema svobodnou licenci, ci ho tam nedaval jeho tvurce? Zajimalo by me to u plakatu na Zámostí. Pokud vím, tak je tam nahrával jejich autor.--frettie.net 20:18, 22. 3. 2008 (UTC)

Nepoznám, u obrázku je licence {{Permission}}, takže smažu. Když bude tvůrce chtít, může plakáty nahrát znovu pod svobodnou licencí :) Času na řešení bylo dost (rok). — Timichal 20:21, 22. 3. 2008 (UTC)
Oki, tohle beru. Někdy to s ním zkusím dořešit.--frettie.net 01:53, 23. 3. 2008 (UTC)

Dotaz[editovat zdroj]

Ahoj, na Vrbově žádosti o arbitráž odůvodňuješ svůj hlas takto:

Souhlasím s Mildou v tom, že diskuse k jedné uživatelské stránce nemusí vůbec zasahovat do jiných částí Wikipedie, a nepovažuji ji tedy za rovnocennou ŽoKu; navíc ani na oné diskusní stránce nebyl dle mého názoru prokázán dostatečný konsensus pro vynucení Luďkova potvrzení. Vzhledem k tomu, že žádost se vlastně týká pouze tohoto vynucení, považoval bych otevření arbitráže za precedens ve směru k užívání arbcomu jako nástroje k možnému prosazení vlastních požadavků bez ohledu na daná závazná pravidla (v tomto případě pravidlo o povinném potvrzování), což vidím jako rozhodně nežádoucí.

Nerozumím, proč se v odůvodnění hlasu o otevření arbitráže nachází něco, co by mělo být naopak jejím případným závěrem. Ale to není důležité. Spíše mě zajímá, proč navazuješ úvahami o konsenzu o vynucení potvrzení když právě to měla arbitráž řešit a právě proto měla být otevřena – aby řekla ano nebo ne. V šírším kontextu je i záležitostí především ArbComu aby se nenechal pro prosazování vlastních požadavků manipulovat v budoucnu pokud by toto mělo být precedensem. Do třetice prosím o vysvětlení zmínky o pravidlu o povinném potvrzování které příliš nerozumím – jak jsi to myslel? Z kontextu totiž není jasné, jaké ohledy na zmíněné pravidlo máš na mysli.

Klidně mi to napiš jen soukromě, jak chceš. Díky.

--Martin Kozák 23:18, 15. 5. 2008 (UTC)

Když jsi dokázal smazat mnou nahraný znak Extremadury včetně mnou napsaného výkladu symboliky, tak ho taky koukej laskavě vytáhnout a dopsat! --Kirk 14:47, 22. 6. 2008 (UTC)

Robot[editovat zdroj]

Ahoj, máš ještě nějaké plány s roboem, nebo ho můžu zrušit? JAn 4. 8. 2008, 21:30 (UTC)

Žádosti o arbitráž[editovat zdroj]

Ahoj, začínají se nám opět trochu hromadit (dvě) žádosti o arbitráž. Pokustón versus Horst a Vrba se právě otevírá, Cinik versus správci zrovna rozvažujeme. Vzhledem k tomu že jsi taky arbitr je třeba aby ses tomu taky začal trochu věnovat, takže na to prosím taky jukni. --che 13. 11. 2008, 01:38 (UTC)

Ahoj, timichale. Dovol, abych Tě informoval, že podle pravidla 9 Pravidel arbitráže jsi od 13. 12. považován za nezvěstného a nejsi nadále členem arbitrážního výboru. Díky za spolupráci v předcházející době. Okino 15. 12. 2008, 22:10 (UTC)

Zdroje[editovat zdroj]

Dobrý den,

k problému s obrázky Soubor: Zdeněk Hynek Bárta v mládí.JPG a Vojtěch bárta v roce 1896.jpj

Nezlobte se ale nerozumím dost dobře v čem je problém. Licence o stáří obrázků je vložena a mám pocit, že obrázky jsou i pod ní zařazeny. Nevím tedy opravdu co je třeba dále dokládat, ani poznámce o smazávání. Opravdu to prostě nechápu

zdraví Zbyněk Barger

Ad obrázky Zdeněk Hynek Bárta a Vojtěch Bárta, opravdu nevím jaký odkaz na webové stránky na kterých je že obrázky pocházejí z doby před 70ti lety. Domnívám se že stáří obrázků jke nakonec i patrné z jejich podoby i z obsahu článku ke kterému se vztahují nebo alespoň z jejich popisů. Nevím na jaké webové stránky se dělá odkaz a jakým způsobem

Zbyněk Barger

Obrázky Vojtěch Bárta Zdeněk Bárta - obrázky jsiou z mého rodinného archivu, neboť Zdeněk Bárta byl můj dědeček a Vojtěch Bárta pradědeček. Stačí-li tot, že Vám takto oznamuhjínebo kam, to mám napsat_

Z Barger

Děkuji za pomoc při řešení problémů s obrázky. Omlouvám se, že jsem nepoděkoval již včera, ale jsem člen volební komise a tak jsem měl čas podívat se do počítačre až dnes odpoledne.

Ještě jednou děkuje a zdraví Zbyněk Barger

Rádo se stalo. — Timichal 6. 6. 2009, 20:55 (UTC)

Soubor:Mariánská Týnice (okolo roku 1785).jpg[editovat zdroj]

Ahoj, je od tebe hezké, že procházíš licence, ale ptáš se mne na obrázek, který jsem nahrál před 4 roky (!). Opravdu nevím, z jakého konkrétního zdroje nebo webu jsem jej převzal, literatury věnované plaskému regionu mám doma několik kilogramů a nejsem schopen ji znovu projít, stejně tak nejsem schopen 100% říci, z jaké ze stovek stránek byl převzat. Kresba pochází z roku 1785, je jedním z několika historických vyobrazení Týnice, které jsou k dispozici. Obrázek pravděpodobně pochází z dnes již neexistující stránky fotogalerie, resp. detailu fotografie. Zvládneš to nějak do šablony doplnit? Zdraví --Adam Hauner 4. 6. 2009, 21:48 (UTC)

Zvládnu, dík za snahu :) — Timichal 4. 6. 2009, 21:57 (UTC)

Dík[editovat zdroj]

Dík za opravu, už spim... Přeji dobrou noc.--bab_dz 5. 6. 2009, 22:53 (UTC)

Nová šablona[editovat zdroj]

Mrkni na {{Potvrzení OTRS}}. Miraceti 10. 6. 2009, 20:57 (UTC)