Diskuse s wikipedistou:86.49.121.228

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Horst 10:36, 28. 3. 2007 (UTC)

Zaregistrujte se
Zaregistrujte se
Vítejte ve Wikipedii, otevřené encyklopedii!
Vítejte!ÚvodNápovědaPrůvodce WikipediíPět pilířů WikipedieCo Wikipedie neníJak zakládat nové článkySlovníček

K prohlížení ani k editaci článků ve Wikipedii se nemusíte přihlašovat, ale vytvoření účtu je jednoduché a rychlé a poskytne vám mnoho výhod, například:

  • Používání takového uživatelského jména, které si vyberete. Nemusíte poskytovat žádné své osobní údaje, skutečné jméno ani e-mail.

Přihlášení vám zpříjemní uživatelský zážitek:

  • Možnost ukládat nové stránky nebo úpravy stávajících stránek bez nutnosti opisovat protispamový kontrolní kód
  • Možnost zobrazovat seznam všech vašich příspěvků.
  • Možnost používat seznam sledovaných stránek, do kterého si můžete přidávat stránky, které vás zajímají.
  • Možnost přizpůsobit si vzhled a chování Wikipedie podle vlastního vkusu.

Přihlášení vám rozšíří možnosti přispívání:

  • Možnost načíst obrázky či jiné soubory.

Přihlášení vám umožní lépe se zapojit do společné práce na Wikipedii:

Jen do toho, zaregistrujte se!

--Horst 14:42, 30. 3. 2007 (UTC)

Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení. --Nolanus C E 18:52, 30. 3. 2007 (UTC)

Proč needitujete pod svým účtem?[editovat zdroj]

Proč needitujete pod svým účtem? Styl editace prozrazuje, kdo jste... --Luděk 10:02, 31. 3. 2007 (UTC)

Řazení v kateoriích[editovat zdroj]

Ať jsi kdo jsi, prosím neměň u silnic řazení v kategorii podle čísel. viz Wikipedista_diskuse:JAn_Dudík/archiv_2006-2#Řazení_silnic_v_kategoriích_okresů. JAn 10:51, 1. 4. 2007 (UTC)

Odpovídám v odkázané diskusi, s tvým přáním se neztotožňuji. Základní problém vidím v tom, že obce okresu by měly mít vždy samostatnou podkategorii, aby se v jejich seznamu netopily články o jiných objektech a jevech v okresu. Systematicky to ale předělávat nehodlám, to je spíš práce pro boty, pokud se někdo na nějakém systémovém řešení shodne. --86.49.121.228 11:20, 1. 4. 2007 (UTC)